انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي June 28th, 2010, 17:01   #46
ali198084
Senior Member

ali198084's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 968 بار در 408 پست
ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)
4

سلام آقا رضا

آیا امکانش هست عبارت

نظر شما درباره این پست چیست؟ (فقط به پستهای نامناسب، حاشیه ساز و مغایر با قوانین سایت امتیاز منفی بدهید.)

از بالای پستها حذف بشود. یعنی فقط علامت + و _ باشه برای امتیاز دهی.

این عبارت بالای همه پستها تکرار می شه یه جورایی رو نروه.

با تشکر.
قديمي June 28th, 2010, 17:14   #47
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

تشکر از ايشان: 3,039 بار در 846 پست
Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Paradox نمايش نوشته ها
نه جدای از شوخی مسعود جان؛ متوجه منظورم نشدی!
ببین الان که من صفحه رو لود کردم به عنوام مثال امتیاز همین پست شما 1 از 1 هست! یعنی یه امتیاز مثبت داره. خب حالا فرض بگیر که من هم بعد از خوندن به این نتیجه میرسم که بهت امتیاز مثبت بدم(فرض محال، که محال نیست! ) خب مسلما تا بیام امتیاز بدم یه زمانی میبره که ممکنه چند نفر دیگه تو این فاصله امتیاز منفی یا مثبت داده باشن!(و تا وقتی هم دوباره صفحه رو لود نکنم یا امتیازم رو نداده باشم که تغییرات رو نشون نمیده) لذا ممکنه به جای اینکه بعد امتیاز دادنم، امتیاز پست شما 2 از 2 باشه مثلا 4 از 4 یا حتی 2 از 5 باشه. در هر صورت همه چیز ممکنه!!!

پ.ن:دیدی گفتم همه چیز ممکنه؛ الان که امتیاز دادم 3 از 3 رو نشون داد(پس تو این فاصله یه نفر دیگه هم امتیاز مثبت داده)
نه خداوکیلی این پست چه مشکلی داشته که دوستان زحمت حذفش رو کشیدن؟

پ.ن: کسی غصه بخوره که دور زدن این روش رو بلد نباشه.
تشکر کننده از Paradox:
قديمي June 28th, 2010, 17:20   #48
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
1

نقل قول:

برادر مسعود از دستمال قدرتش استفاده کرد
اخطار صادر شده بود پیشاپیش

اگه کمی تغییرات چه در ظاهر و چه در نحوه مدیریت این سیستم اعمال بشه واقعا سیستم عالی خواهد شد
3 تشکر کننده از فرشاد صارمی فر:
قديمي June 28th, 2010, 17:25   #49
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سلام به همگی

با تشکر از اقا رضا

اما من فکر نکنم گزینه مثبت در اینجا کارایی نداشته باشه من در سایت های دیگه هم فعالیت دارم انجا اگردو نفر رای بدن یکی مثبت یکی منفی نتیجه خنثی میشه یعنی انگار کسی رای نداده اگر یکی منفی بده دو تا مثبت نتیجه 1+ میشه که اگر به 10- برسه پست حذف خواهد شد .

مورد بعدی اینکه من این مورد را برای تالار سیگنال ها به هیچ وجه مناسب نمیبنیم به دلیل حساسیتی که دارد به هیچ وجه نباید به وسیله کاربران حذف بشه و در اختیارات مدیر باید باشد مثلا من یک سیگنال دادم یکی داره استفاده میکنه یک شرکتی یا ارگانی داره از این مورد ضرر میبینه و مشتریانش را از دست میده میاد به هر طریقی شده اختلال ایجاد میکنه .

مورد بعدی هم اینکه این کار باعث بیشتر شدن فعالیت مدیر سایت خواهد شد که باید یکی یکی پست هایی را که حدف شدن را کنترل کنند مبادا با قصد تخریب پست ها حذف شده باشند حالا فکر کنم در اینده هم یک فیلم سینمایی هم داشته باشیم از شکایت های کاربران که چرا پست من پاک شد اونها به قصد ضربه زدن به من این کار را کردن فلان و فالان و .......

فعلا همین
خب این هم یکی از مشکلات که صبح بهش اشاره شد و امروز نمود پیدا کرد اصولا این چیزها برای از ما بهتران هست

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ;408608

قديمي June 28th, 2010, 17:38   #50
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

تشکر از ايشان: 3,039 بار در 846 پست
Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
خب این هم یکی از مشکلات که صبح بهش اشاره شد و امروز نمود پیدا کرد اصولا این چیزها برای از ما بهتران هست
نه مثل اینکه جدی جدی از من ناراحتی آقا مسعود!
بابا شکایت کدومه؟! من بیشتر قصد داشتم اینو تست کنم که در صورت نقل قول چه اتفاقی میفته؟! وگرنه این پست مطلب مهم و سرنوشت سازی نداشت که من از مخفی شدنش ناراحت باشم که بخوام شکایت کنم.

آقا من رسما در حضور جمع، معذرت میخوام.
موفق باشید.
قديمي June 28th, 2010, 17:42   #51
مسعود رهجو

مسعود رهجو's Avatar

مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نه مثل اینکه جدی جدی از من ناراحتی آقا مسعود!
بابا شکایت کدومه؟! من بیشتر قصد داشتم اینو تست کنم که در صورت نقل قول چه اتفاقی میفته؟! وگرنه این پست مطلب مهم و سرنوشت سازی نداشت که من از مخفی شدنش ناراحت باشم که بخوام شکایت کنم.

آقا من رسما در حضور جمع، معذرت میخوام.
موفق باشید.
بنده به مشکلات سیستم اشاره کردم شما نبودید کسی دیگه ربطی هم به ناراحتی و خوشحالی من نداره همان طور که دیدید اسم شما را هم حذف کردم
قديمي June 28th, 2010, 17:51   #52
kamroon
Senior Member

kamroon's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 603 بار در 187 پست
kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)
1

سلام

یکی از ایرادهای که این سیستم در حال حاضر داره اینه که هر شخص
می تونه پستهای قدیمی خودش و یا هر کسی که خوشش نمی آید رو به دلایل مختلف با روشهای که دوستان مطرح کردند حذف کنه.

آقا رضا این امکان وجود داره این سیستم امتیاز دهی فقط برای پستهای که
از تاریخ راه اندازی سیستم شروع شده اعمال بشه؟

با تشکر
قديمي June 28th, 2010, 19:30   #53
vahidgh
Senior Member

vahidgh's Avatar

محل سكونت: اتاق انتظار
تشکر از ايشان: 662 بار در 309 پست
vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahhab نمايش نوشته ها
سلام اقا رضا خسته نباشيد،
راجع به اين كارتون بايد بگم كه من تجربه خوبي نسبت به اين كار ندارم، در يك فروم ديگه كه صرفا فقط امتياز مثبت و منفي مطرح بود (البته اينجا اصلا اينطوري نيست و گزينه تشكر هم هست ولي بازم...) باعث جبهه گيري شديد كاربرها در مقابل هم شد. حتي در بعضي مواقع اونقدر از نظر رواني كاربر تحت تاثير قرار مي گرفت كه در پست بعد به صورت علني مي يومد و مي گفت "چرا بهم راي منفي داديد، من فقط نظرم رو گفتم."
به نظر من اين كار باعث ميشه كه اولا يه جور جبهه گيري بين كاربرها بوجود بياد و ثانيا افراد از اظهار نظر اصليشون به خاطر اين كه نكنه پستشون حذف بشه، جلوگيري مي كنن كه بعذا همون اظهار نظرشون با اينكه شايد جنجالي باشه، مي تونه كمي به روشن شدن برخي موضوعات كمك كنه.
اين كار تا حدودي باعث پيش داوري بعضي از كاربرها از هم ديگه مي شه كه به جو تشنج بيشتر كمك مي كنه.
البته اين فقط نظر و تجربه من هست.
موفق و پيرزو باشيد.
سلام

با عرض پوزش باید بگم اینگونه مجادلات فقط برای تالار های بی قید و شرط و غیر تخصصی هست تا به حال دیده نشده که در تالار تخصصی مثل سرمایه چنین مباحثی پیش بیاد که حالا بخواد به این سیستم هم کشیده بشه!

آقا رضا اگر ممکنه جای نظر خواهی را در پایین هر پست قرار دهید و فونتش را هم از حالت پر رنگ خارج کنید.(نظر شخصی)

با تشکر
قديمي June 28th, 2010, 20:47   #54
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
-1

یه نظر من اگه طوری بشه که پست پنهان شده رو بشه دید بهتره .پست پنهان بشه ولی با یک کلیک کسی بتونه اون پست رو ببینه . مثل بخش نظرات سایت بالاترین
قديمي June 28th, 2010, 20:59   #55
Vahid Javaheri
Senior Member

Vahid Javaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,280 بار در 229 پست
Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)Vahid Javaheri (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Vahid Javaheri
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arteshbod نمايش نوشته ها
یه نظر من اگه طوری بشه که پست پنهان شده رو بشه دید بهتره .پست پنهان بشه ولی با یک کلیک کسی بتونه اون پست رو ببینه . مثل بخش نظرات سایت بالاترین
پست مخفی شده رو پاسخ با نقل قول رو بزن !

پ.ن: ببخشید آقا رضا سیستم باگ داره ! در حد تیم داوران جام جهانی !

آخرین ويرايش توسط Vahid Javaheri در June 28th, 2010 و ساعت 21:18
Vahid Javaheri آفلاين است
2 تشکر کننده از Vahid Javaheri:
قديمي June 29th, 2010, 07:52   #56
persian_sky
Member

تاريخ عضويت: Jul 2009
تشکر از ايشان: 137 بار در 49 پست
persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)persian_sky (سطح 2)
-1

با سلام و خسته نباشید

به نظر من حذف پست مناسب نیست چون باعث سرخوردگی بعضی کاربران میشه . وعواقبش دوری از سایت و بی میلی برای پست زدن خواهد بود.
پیشنهاد می کنم هم رای مثبت داشته باشیم و هم رای منفی و فاصله ی رای مثبت از منفی اعتبار اون پست رو تشکیل بده و در صورتیکه اعتبار یک پست کاهش پیدا کرد خودبخود اعضای دیگه به اون پاسخ نمیدن و فرد مورد نظر هم به نامناسب بودن پست یا روش بیان خودش پی می بره.
persian_sky آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 09:30   #57
khozaei-p
Senior Member

khozaei-p's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2009
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 585 بار در 134 پست
khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)khozaei-p (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به khozaei-p
-1

با سلام

به نظر من هم حذف پست کار خیلی خوبی نیست اما اگر پستهایی با این شرایط باشند مینیمایز بشند تا فضای کمتری اشغال بشه و توجه کمتری هم جلب بکنه

ضمنا رای هر کش هم باید بر اساس اعتبارش باشه که میتونیه یه فرمول شامل متغیرهای زیر باشه
تعداد پستهای مربوط به اون تالار خاص (که تا حدودی میتونه نشون دهنده تخصص و اگاهی طرف باشه)
تعداد تشکرها به نظر من خیلی اهمیت نداره ( در جاهایی دیدیم بعضیها با یه وعده کلی تشکر میگیرند بعد هم کاری نمیکنند)

آخرین ويرايش توسط khozaei-p در June 29th, 2010 و ساعت 09:35
khozaei-p آفلاين است
قديمي June 29th, 2010, 09:38   #58
Teacher
Member

Teacher's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: زیر آسمان خدا
تشکر از ايشان: 163 بار در 65 پست
Teacher (سطح 1)Teacher (سطح 1)Teacher (سطح 1)Teacher (سطح 1)
0

من هنوز متوجه نشدم فایده این سیستم چی هست و چه سودی داره، آخر سر چی قرار برامون بمونه، با چه هدفی ما به پستها امتیاز می دیم.

فکر کنید یک پستی به اندازه تعداد کاربران سایت هم امتیاز مثبت گرفت (32000 نفر رای مثبت دادند) 20 پست که زده بشه این پست می ره صفحه بعد و بعد از یک مدت هم کاملاً فراموش می شه.

هدف اینکار چیه، بنظر من بیشتر شبیه یک جور بازیه تا یک کار بدرد بخور.
تشکر کننده از Teacher:
قديمي June 29th, 2010, 10:27   #59
مسعود رهجو

مسعود رهجو's Avatar

3

هدف این کار خود مدیری یعنی هر کاربر یک مدیر ( یک رهبر ) اینجا کاربران تشخیص میدن پست باید حذف بشه یا نه یعنی رای اکثریت مهم تراز اقلیت هست
قديمي June 29th, 2010, 10:56   #60
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
-5

به نظر من هم هدف از اینکار بیشتر فروم بازی هست .
تشکر کننده از arteshbod:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
پستها, آزمایشی, اندازی, امتیازدهی, راه, سیستم

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 22:09 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.