انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي August 10th, 2010, 16:57   #1666
wavetrader59
Member

تاريخ عضويت: Jul 2010
تشکر از ايشان: 170 بار در 72 پست
wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)
1

رفتم تو تاپیک انتقاد بنویسم دیدم لطف کردید و همه را قفل کردید
سوال داشتم ؟!

چرا تاپیک [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]را تبلیغ حساب می کنید ولی تاپیک [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] تبلیغ حساب نکردید ؟

می شود طبق قوانینی که در سایت نوشتید این را توضیح دهید ؟
برای اینکه شخصی بتواند تاپیک تبلیغاتی در تالارهای تخصصی بزند لطفا یک قانون مشخص بگویید تا من و بقیه روشن بشویم . متشکرم

آخرین ويرايش توسط wavetrader59 در August 10th, 2010 و ساعت 17:07
wavetrader59 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 10th, 2010, 17:27   #1667
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله wavetrader59 نمايش نوشته ها
رفتم تو تاپیک انتقاد بنویسم دیدم لطف کردید و همه را قفل کردید
سوال داشتم ؟!

چرا تاپیک محل دائمی اجتماعات تربدرهای ساکن تهران را تبلیغ حساب می کنید ولی تاپیک تحلیل های روزانه رهنمون سرمایه تبلیغ حساب نکردید ؟

می شود طبق قوانینی که در سایت نوشتید این را توضیح دهید ؟
برای اینکه شخصی بتواند تاپیک تبلیغاتی در تالارهای تخصصی بزند لطفا یک قانون مشخص بگویید تا من و بقیه روشن بشویم . متشکرم
بر اساس بند 11 قوانین سایت، نقل مطلب از منابع دیگر در صورتی که اصل مطلب بطور کامل در سایت درج شود، مجاز است.

ضمنا بند 18 قوانین سایت را نیز مطالعه فرمائید.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza:
قديمي August 10th, 2010, 17:45   #1668
wavetrader59
Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
بر اساس بند 11 قوانین سایت، نقل مطلب از منابع دیگر در صورتی که اصل مطلب بطور کامل در سایت درج شود، مجاز است.

متشکرم آقا رضا
طبق بند 11 که در زیر می نویسم
نقل قول:
11. استفاده از نام و آدرس شرکتهای تجاری، سایتها و وبلاگها و همچنین استفاده از کلمات، عبارات یا تصاویر تبلیغاتی و تجاری در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...)، در نوشته ها و تاپیکها(جز در تالار آگهی)، همچنین از طریق ارسال پیام خصوصی برای کاربران مجاز نیست. تبلیغ کالا، خدمات، سایتهای اینترنتی و . . . (چه بصورت مستقیم و چه غیر مستقیم) تنها در تالار "آگهی" مجاز می باشد. هر کاربر یا شخص حقیقی و حقوقی حداکثر مجاز به ایجاد یک تاپیک در تالار آگهی می باشد. نقل قول از منابع دیگر در صورت ذکر مطلب و ارتباط با موضوع بحث(بدون داشتن اهداف تبلیغاتی) مجاز است. تبلیغ و بحث در مورد شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای از هر نوع و شکل آن ممنوع است.
شما یادآور می شوید که بدون داشتن اهداف تبلیغاتی مجاز است . این یک قانون هست که در همه سایت ها هست و خیلی خیلی هم در همین سایت تکرار شده و همیشه مورد استقبال بقیه قرار گرفته است . ولی آیا یک شخص علنا بیاید بگوید من از شرکت رهنمون سرمایه هستم و نام تاپیک را هم مشخص بنویسد که جز خدمات رهنمون سرمایه هست آیا هدفی جز تبلیغ است ؟ از همه مهمتر اینکه یک تاپیک هم ایجاد می کند که مطالب در سایر تاپیک ها نباشد تا بتواند مستقیما به اهداف خود بتواند برسد.
به نظر شما از این واضحتر هم می شود تاپیک تبلیغاتی ایجاد کرد ؟

بند18 قوانین سایت سرمایه
نقل قول:
18. سعی بر این بوده است که قوانین سایت سرمایه در نهایت صراحت و شفافیت نوشته شوند. با اینحال اختلاف نظر در تفسیر و نحوه اجرای قوانین نامحتمل نیست. در اینگونه مواقع تفسیر قوانین سایت سرمایه و همچنین تشخیص مصداق‌ها بر عهده مدیران سایت می‌باشد.
این قسمت که شما در بند 18 اضافه کردید دو حالت دارد
- شما سعی می کنید رای بهتر شدن سایت در بعضی موارد شخصا و سلیقه ای و به نفع عموم عمل کنید و مهمتر اینکه سعی می کنید در تصمیم گیری ها تفاوتی بین کاربران نگزارید . این موارد خیلی به ندرت ایجاد می شود و فقط برای نکات کور و مبهم هست که از قبل پیش بینی نشده
- اما حالت دوم این است که مدیران سایت اجازه دارند در قوانین سلیقه ای عمل کنند و هر جا به منافع خود هست جوری که می خواهند عمل کنند .

صحبت ما تمام می شود چون اگر این پست حذف نشود حتما در ادامه بحث حرف های من باعث ناخشنودی شما می شود و نتیجه را همه می دانیم . این موضوع به اندازه ای روشن است که اصلا جای صحبت ندارد و همه اعضا کاملا متوجه هستند که شما نقض قوانین کردید و تاپیک رهنمون سرمایه را تافته جدا بافته می دانید .
امیدوارم من اشتباه کرده باشم و در مورد بند 18 شما شامل مورد اول باشید و مورد دوم شامل حال شما نباشد

آخرین ويرايش توسط wavetrader59 در August 10th, 2010 و ساعت 18:10
2 تشکر کننده از wavetrader59:
قديمي August 10th, 2010, 17:52   #1669
mazifx
Senior Member

mazifx's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 2,822 بار در 814 پست
mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)mazifx (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها

11. استفاده از نام و آدرس شرکتهای تجاری، سایتها و وبلاگها و همچنین استفاده از کلمات، عبارات یا تصاویر تبلیغاتی و تجاری در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...)، در نوشته ها و تاپیکها(جز در تالار آگهی)، همچنین از طریق ارسال پیام خصوصی برای کاربران مجاز نیست. تبلیغ کالا، خدمات، سایتهای اینترنتی و . . . (چه بصورت مستقیم و چه غیر مستقیم) تنها در تالار "آگهی" مجاز می باشد. هر کاربر یا شخص حقیقی و حقوقی حداکثر مجاز به ایجاد یک تاپیک در تالار آگهی می باشد. نقل قول از منابع دیگر در صورت ذکر مطلب و ارتباط با موضوع بحث(بدون داشتن اهداف تبلیغاتی) مجاز است. تبلیغ و بحث در مورد شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای از هر نوع و شکل آن ممنوع است.
سلام آقا رضا
این خدمات کاملا رایگان هستش و هدف فقط گردهماییست.دوست داشتم در پخش زنده سایت بروز میشد تا اطلاع رسانی بشه.....
ولی هرچه شما میفرمایید
من تابع قوانین سایت هستم
قديمي August 10th, 2010, 18:44   #1670
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

با سلام
امروز یکی از دوستان و همکاران بنده (آقای آیدین مهدوی) که از اعضای سایت هستند تاپیکی رو ایجاد نمودند که در اون تحلیل های روزانه شرکت رهنمون سرمایه قرار داده بشه.
این تحلیل های روزانه هم جهت بررسی مهمترین رویدادهای اقتصادی نوشته میشه و بر روی سایت رهنمون سرمایه قرار میگیره.
درخواست ارسال این تحلیل ها در سایت سرمایه هم از سوی خود بنده بود.
حال چنانچه قرار گرفتن این تحلیل ها موجب ناراحتی و یا شکل گیری سوئ تفاهماتی می شود، از آقای پیروزی درخواست خواهم کرد که این تحلیل از سوی سایت حذف شوند.

اما در بخش بنیادی تحلیل های مختلفی از جاهای مختلف ارائه می شود و این هم تحلیلی هست که توسط بخش بنیادی گروه تحلیلی شرکت به صورت روزانه صورت میگیره. حال اگر احساس میکنید بار تبلیغاتی آن بسیار بیشتر از اطلاعات ارائه شده هست بنده مشکلی با حذف این تاپیک ندارم. البته بنده در گذشته بارها و بارها در بخش تحلیل اقدام به انتشار هفته نامه های تحلیلی کرده بودم و مشکلی نبوده است.
2 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي August 10th, 2010, 18:58   #1671
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
با سلام
امروز یکی از دوستان و همکاران بنده (آقای آیدین مهدوی) که از اعضای سایت هستند تاپیکی رو ایجاد نمودند که در اون تحلیل های روزانه شرکت رهنمون سرمایه قرار داده بشه.
این تحلیل های روزانه هم جهت بررسی مهمترین رویدادهای اقتصادی نوشته میشه و بر روی سایت رهنمون سرمایه قرار میگیره.
حال چنانچه قرار گرفتن این تحلیل ها موجب ناراحتی و یا شکل گیری سوئ تفاهماتی می شود، از آقای پیروزی درخواست خواهم کرد که این تحلیل از سوی سایت حذف شوند.

اما در بخش بنیادی تحلیل های مختلفی از جاهای مختلف ارائه می شود و این هم تحلیلی هست که توسط بخش بنیادی گروه تحلیلی شرکت به صورت روزانه صورت میگیره. حال اگر احساس میکنید بار تبلیغاتی آن بسیار بیشتر از اطلاعات ارائه شده هست بنده مشکلی با حذف این تاپیک ندارم. البته بنده در گذشته بارها و بارها در بخش تحلیل اقدام به انتشار هفته نامه های تحلیلی کرده بودم و مشکلی نبوده است.
دوستان
اگر میبینید شخصی به نام ایدین میاد و همچین تاپیکی میزنه باید دید در مسیر کاری چه اهدافی را دنبال میکنه

به طور مثال ایشون اطلاعات روزانه رو اپدیت میکنه و به صرف اطلاع رسانی کار میکنه(تبلیغ مستقیم نمیکنه)
حالا اگر غیر مستقیم کسی جذب این شرکت بشه ربطی به اقای ایدین نداره چرا؟
چون اگر اینطوری باشه باید بگیم که چون من و خیلی های دیگه میایم تحلیل های خودمون رو مینویسیم به فکر این هستیم که جذب سرمایه یا ... کنیم
در حالی که کار من و دوستان فقط صرف اطلاع رسانی هست و نباید به صورت غرض ورزانه به اون نگاه شود
اگر بخواهیم اینطور برداشت کنیم که صرف تبلیغات در این کار بوده پس باید خیلی از تاپیک ها و پست ها رو حذف کنیم
و این کار باعث میشه اطلاعات سایت بسیارنشت کنه و خیلی موارد دیگر

ولی اگر همین اقا ایدین بیاد و تبلیغ کنه اون موقع باید مدیر تالار اون تاپیک رو حذف کنه

موفق و پایدار باشید
قديمي August 10th, 2010, 18:59   #1672
wavetrader59
Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
با سلام

نه عزیز
اصلا باعث ناراحتی نشده بلکه باعث خوشحالی هم هست . تحلیل های شما هم مانند سایر تحلیل ها . چه بهتر که در سایت نوشته شود و همه استفاده کنند .
می خواستم از آقا رضا سوال کنم که چطور می شود چنین تاپیکی ایجاد کرد تا اگر در آینده کسی خواست شبیه تاپیک شما ایجاد کند به مشکلی برخورد و در بند 18 قوانین سایت سرمایه جواب سوال من بود و خود آقا رضا هم به بند 18 اشاره کردند .
تاپیک mazifx هم فقط یک نمونه برای مثال بود چون همزمان ایجاد شدند و برخورد مدیر سایت دوگانه بود و همانطور که با تاپیک شما مشکلی ندارم با تاپیک mazifx هم ارتباطی ندارم و بی طرفانه مثال زدم

متوجه هستید که چی شد و بقیه در آینده باید چکار کنند
قديمي August 10th, 2010, 19:03   #1673
wavetrader59
Member

2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HERCOOL نمايش نوشته ها
دوستان
اگر میبینید شخصی به نام ایدین میاد و همچین تاپیکی میزنه باید دید در مسیر کاری چه اهدافی را دنبال میکنه

به طور مثال ایشون اطلاعات روزانه رو اپدیت میکنه و به صرف اطلاع رسانی کار میکنه(تبلیغ مستقیم نمیکنه)
حالا اگر غیر مستقیم کسی جذب این شرکت بشه ربطی به اقای ایدین نداره چرا؟
چون اگر اینطوری باشه باید بگیم که چون من و خیلی های دیگه میایم تحلیل های خودمون رو مینویسیم به فکر این هستیم که جذب سرمایه یا ... کنیم
در حالی که کار من و دوستان فقط صرف اطلاع رسانی هست و نباید به صورت غرض ورزانه به اون نگاه شود
اگر بخواهیم اینطور برداشت کنیم که صرف تبلیغات در این کار بوده پس باید خیلی از تاپیک ها و پست ها رو حذف کنیم
و این کار باعث میشه اطلاعات سایت بسیارنشت کنه و خیلی موارد دیگر

ولی اگر همین اقا ایدین بیاد و تبلیغ کنه اون موقع باید مدیر تالار اون تاپیک رو حذف کنه

موفق و پایدار باشید
یک سوالی بود که من از مدیر کردم و لازم نیست بقیه دوستان توضیح بدهند و در طرف یک تاپیک یا ضد یک تاپیک نظری بدهند . شما هم دوباره سوال من را بخوانی موضوع دستت می آید چون اصلا حرف هایی که نوشتی ربطی به سوال من نداشت و مثال هایی که زده یکم هم شبیه به موردی که من گفتم نبود . یکم بیشتر دقت کنی متوجه می شوی

حالا اگر یک نفر دیگر توضیح بدهد و من بخوام از سوالی که کردم و پاسخ گرفتم دفاع کنم یواش یواش حاشیه می شود و همه پست ها براحتی حذف می شوند . پس شاد باشید چون همه چی عالیه
تشکر کننده از wavetrader59:
قديمي August 10th, 2010, 23:50   #1674
forexllc
Senior Member

forexllc's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2010
محل سكونت: Dubai
تشکر از ايشان: 1,522 بار در 244 پست
forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به forexllc
افت کیفی سایت آری/نه؟!

1

سلام
در چندروز گذشته بویژه بعد از طرح آزمایشی امتیاز دهی اینطور بنظرم میرسد خیلیها رنجیده شدند و فعالیتشان در تاپیک ها کمتر شده. مدیریت سایت بهتر میتوانند آمارگیری کنند که آیا این موضوع صحت دارد یا برداشت من اشتباه است. منظورم تاپیک های عکس و جوک و سرگرمی نیست بیشتر تخصصی ها را میگویم.
سیستم امتیاز دهی در کل باند بازی و گروه بندی ها را تشویق نمود و هرگاه گروهی با کسی مخالفت کردند براحتی امکان صحبت یا دفاع را از ایشان گرفتند. در مورد خود من که حتی اجازه ندادند پست خداحافظی من در تاپیک مورد نظرم بماند و منفی باران شد.
کاملا آشکار است که عده زیادی به نویسنده منفی یا مثبت میدهند و نه به نوشته او!!!
بلافاصله بعد از این طرح تلاش برای تشکیل اجتماع آنهم نه از نوع سازنده و موثر، بلکه درقالب یارکشی و باند بازی بیشتر شد که نمونه آن در تاپیک های جدید بوضوح دیده میشود مثل تریدرهای فلان محله یا فلان شهر و امثالهم.
اعضاء فعال هر تاپیک سایرین را در همان تاپیک بمرور زمان میشناسند و وقتی میبینند شخصی می آید و مطلبی مینویسد و با خودش تعدادی را از بیرون آن تاپیک میاورد تا تشکر کنند و مثبت بدهند و اگر کسی مخالف آنها هست با سوء استفاده از این ابزار امتیاز دهی حذفش کنند، از ادامه حضور در آن تاپیک مأیوس و ناخرسند میشوند.

هرکدام از ما بارها نمونه هائی از این موارد را دیده ایم و شاید پیش خود لبخند تمسخری هم زده باشیم.
یکی فقط تسلیت گفته اما منفی گرفته!!! مسخره هست واقعا".

پیشنهاد میکنم اگر بنا بر ادامه این طرح هست لااقل یک نظارتی شود که افرادی که از این امکان سوءاستفاده میکنند یا محدود شوند و یا تدبیری اندیشیده شود تا جلوگیری از این قبیل رفتارهای ناهنجار میسر شود.
این وضعیت 2 یا چند آی دی داشتن یک نفر هم میتواند هم برای کاربران و هم برای سایت مخاطره آمیز باشد. و براحتی میشود با کنترل IP جلوگیری نمود.
حتی در بخش آگهی ها هم مواردی دیده میشود که کسی مطلبی مینویسد و با آی دی های دیگر خود تبلیغ و تشویق به همان جهت میکند! خوب این وضعیت جو بی اعتمادی و ریسک کار درون این مجموعه را بسیار بالا برده است.
توجه داشته باشید این سایت تنها یک سایت سرگرمی یا علمی نیست و اینجا مبادلات مالی بعضا" سنگین انجام میشود، امنیت و اعتبار آن خیلی مهمتر از این سطح فعلی باید باشد.
من به شخصه تصور میکنم اعضاء و فعالان قدیمی بسمت دلسرد شدن و کمرنگ تر شدن میروند و اگر هم حضوری از ایشان هست به 2 دلیل است:
1- احساس تعلق به این سایت بواسطه مدت زمان استفاده از آن و خاطراتش
2- فعلا" رقیب جدی برای این سایت ظهور نکرده است. (البته در راه هستند تا جائی که مطلع هستم)

بهر حال ممکن است اشتباه در دیدگاه یا تفسیر من باشد اما من افت کیفی ملموسی را در این سایت مشاهده میکنم.
forexllc آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 11th, 2010, 11:16   #1675
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله wavetrader59 نمايش نوشته ها

این قسمت که شما در بند 18 اضافه کردید دو حالت دارد
- شما سعی می کنید رای بهتر شدن سایت در بعضی موارد شخصا و سلیقه ای و به نفع عموم عمل کنید و مهمتر اینکه سعی می کنید در تصمیم گیری ها تفاوتی بین کاربران نگزارید . این موارد خیلی به ندرت ایجاد می شود و فقط برای نکات کور و مبهم هست که از قبل پیش بینی نشده
- اما حالت دوم این است که مدیران سایت اجازه دارند در قوانین سلیقه ای عمل کنند و هر جا به منافع خود هست جوری که می خواهند عمل کنند .
با سلام

بطور خلاصه نحوه تصمیم گیری در مورد این قبیل تاپیک ها به این صورت است که: من به محتوای تاپیک نگاه می کنم. اگر تاپیک برای اعضای سایت مفید باشد، مطلب آموزشی و تحلیلی در آن وجود داشته باشد و بطور کلی چیزی به دانسته های آنان اضافه کند(بعد آموزشی و علمی تاپیک بیش از بعد تبلیغاتی آن باشد)، تاپیک به تالار آگهی منتقل نمی شود. اما اگر تاپیک فایده ای برای اعضای سایت نداشته باشد، به تالار آگهی منتقل می شود.
قديمي August 11th, 2010, 11:33   #1676
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله forexllc نمايش نوشته ها
افت کیفی سایت آری/نه؟!
با سلام

بحث افت کیفیت یا بهبود کیفیت مطالب مطرح شده در سایت، همواره مطرح بوده.

بعنوان نمونه این پست را ببینید:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pey نمايش نوشته ها
من مدتی است که سایت و محتویات اون رو از یک زاویه کاملا معمولی نگاه میکنم
و میبینم مدتی است که بحث هایی در اون داره میشه که باعث شده من اسمش رو بگذارم روند پایین رو.
شنیدن این موضوع ممکنه برای مدیران سایت خیلی خوشایند نباشه اما چیزی است که من دارم میبینم و البته
مستقیما به بحث های مدیران مربوط نمیشه بلکه به خود اعضا هم بر میگرده
این پست، اولین پست همین تاپیک انتقادها و پیشنهادها است که در تاریخ August 28th, 2005 نوشته شده.

یکی از دوستان روند تغییرات کیفیت محتوای مطالب سایت را به افت و خیزهای نمودار قیمت تشبیه می کرد. این تشبیه تا حد زیادی درست است. لذا گرچه در برخی مواقع با نزول کیفیت مواجه هستیم، اما به نظر می رسد در مدت این چند سال، روند کلی کیفیت مطالب سایت صعودی بوده.

در خصوص رنجیده شدن خیلی از افراد و سایر مواردی که در پیام مطرح کردید، لطفا از طریق پیام خصوصی چند نمونه را به من اعلام کنید تا بررسی کنم.

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي August 13th, 2010, 12:42   #1677
ali.akbar
Member

تاريخ عضويت: May 2010
تشکر از ايشان: 176 بار در 58 پست
ali.akbar (سطح 1)ali.akbar (سطح 1)
1

با سلام به مدیران گل سایت سرمایه
چند وقتی هست که فرد یا افرادی با n بار ثبت نام کردن میان تو سایت و با آیدی های مختلف اقدام به دادن آیدی یاهو میکنند و بعد از اون با هک کردن اطلاعات بچه ها به حسابهای اونا لطمه میزنن و بلافاصله بعد یه انتقاد به انتقاد کننده در پیام خصوصی ابعاد فرهنگ و اون چیزیو که پدر و مادرشون با زحمت نام تربیت روش گذاشتن رو به نمایش میذارن
با اینکه بر این باوریم که تمام کاربرهای سایت سرمایه از این قبیل سو استفاده ها و بازیهایی که با یک فکر کودکانه طراحی شده با خبرند اما نباید فراموش کرد دوستان تازه واردی بین ما هستند که باورشان بر خوب بودن همه است
هر چند این افراد با این ادبیات و فرهنگ معلوم الحال هستن و انتظاری بیش از این ازشون نیست اما از مدیران عزیز انتظار میره آی پی این اشخاص رو قفل کرده و از ورود و ثبت نام مجدد اونها جلوگیری کنند
از زحمات شما ممنونیم و امید داریم سایت شاهد پیشرفت های روز افزون باشد
پیروز باشید و پایدار
یا حق
ali.akbar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 20th, 2010, 19:57   #1678
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام ali.akbar عزيز ، لطفاً تاپيك زير را مطالعه بفرمائيد :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
با احترام و تشكر : Honda

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 24th, 2010, 14:52   #1679
PASSERBY
Senior Member

PASSERBY's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ساکن ولایت مطلقه فقیه در کره شمالی ایران
تشکر از ايشان: 2,475 بار در 560 پست
PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)
2

درود بر آقا رضا مدیریت سایت وزین سرمایه

پیشنهادی داشتم جهت اعتبار دادن به کاربرها و همچنین برای ایجاد یک تالار
در فروم همسایه، سایت قیمت ها تالاری وجود دارد تحت عنوان " [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]" که فقط تریدرهای مجرب با حداقل هزار تریدر در ریل می تونند در اون جا پست بزنن و تاپیک ایجاد کنند. علامت (1k) در زیر آواتار.
اگر شما هم همچنین تالاری در این فروم ایجاد کنید خیلی از تاپیک های حاضر من جمله تاپیک آقای بیات و.. در یک جا جمع آوری شده و همچنین تریدر های تازه کار و نوآموز مرجع و در واقع کلاس آموزشی خواهند داشت که اون رو تریدرهایی به معنای واقعی تریدر می گردونند و همچنین اعتبار 1k و یا بیشتر می تونه افراد مجرب در ریل رو از افراد تازه کار جدا کنه و تازه واردین افراد مجرب از اشخاص با تجربه کمتر را تمیز بدهند.

اگر اسم این کار رو یک تقلید از سایت همسایه بگذاریم ،به نظرم این یک تقلید کاملا به جا و مثبت است در جهت پیشبرد اهداف این سایت که آموزش بهتر در زمینه بازارهای مالی می باشد.

با تشکر
شاد باشید و پاینده
قديمي August 25th, 2010, 12:42   #1680
Iran FX Markets
Member

Iran FX Markets's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2010
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 20 بار در 11 پست
Iran FX Markets (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Iran FX Markets
ارسل اخطار به اعضا

-1

پیشنهاد می کنم قبل از انجام هر گونه اقدامی بر علیه متخلفین ابتدا به آنها تذکر داده شود و سپس عمل گردد چون در این صورت امکان دارد افرادی به دلیل بی اطلاعی و یا خطای سهوی تنبیه شوند
Iran FX Markets آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 00:59 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.