انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 19th, 2011, 14:33   #601
majidbbc
Junior Member

majidbbc's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 15 بار در 6 پست
majidbbc (سطح 0)
0

من شدیدا بعید می دونم مالیات سکه رو حذف کنن.
majidbbc آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از majidbbc:
قديمي June 21st, 2011, 20:47   #602
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 860 بار در 158 پست
sohrabibroker (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به sohrabibroker
معاملات آتي سكه و نرخ تسويه 31 خرداد 1390

0

سلام
براي معاملات فردا آنلاين باشيد و نرخ سكه و دلار بانكي را زير نظر داشته باشيد تا قبل از شروع معاملات آتي را بهتر تحليل كنيد اونس طلا هم تا فردا شب سقفش 1560 دلار مي باشد البته بلند مدت 1850 دلار مي باشد اين را گفتم تا كمتر به فكر فروش سكه نداشته بيفتيد مخصوصا حالا كه داريم به كف قيمت سكه نزديك مي شويم نرخ بانكي فردا مهمه از يان نظر كه احتمال خذف 2 درصد از قيمت سكه مي باشد و آتي هم باز نزولي ولي فروشندگان بايد پله اي خارج شوند و شناسايي سود
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg seke sohrabibroker@yahoo.jpg‏ (34.6 کیلوبایت, 11 نمایش)
قديمي June 22nd, 2011, 01:27   #603
majidbbc
Junior Member

majidbbc's Avatar

تشکر از ايشان: 15 بار در 6 پست
majidbbc (سطح 0)
0

گویا سکه تا پنج شنبه نزول می کنه از شنبه صعود
majidbbc آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از majidbbc:
قديمي June 22nd, 2011, 10:28   #604
kamroon
Senior Member

kamroon's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 603 بار در 187 پست
kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)
0

سلام
دوستان عزیز توجه داشته باشند که مدتی هست بورس سکه (مخصوصا آبان ماه)کاملا معافیایی و باند بازی شده
و چندین شرکت حقوقی دست به یکی کردند و بازار رو بر خلاف روند بازار به سمت دلخواه خود هدایت می کنند.
2 هفته قبل بدون دلیل آبان رو 25000 تومان در عرض یک هفته بالاتر از نرخ واقعی افزایش دادند.
از دیروز هم با اینکه سکه در بازار نقدی فقط 1000 تومان کاهش داشته آبان ماه 20000 تومان افت قیمت رو تحمل کرده.
دوستان عزیز بازار سکه با توجه به فاکتورهای متعدد در حال حاضر غیر قابل تحلیل هست .
نتیجه اینکه من به شخصه فعلا بیخیال بورس آتی شدم و توصیه برادرانه من به دوستان تازه کار ......
قديمي June 22nd, 2011, 10:44   #605
masoud123
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2009
محل سكونت: ایران - تهران
تشکر از ايشان: 1,301 بار در 262 پست
masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kamroon نمايش نوشته ها
سلام
دوستان عزیز توجه داشته باشند که مدتی هست بورس سکه (مخصوصا آبان ماه)کاملا معافیایی و باند بازی شده
و چندین شرکت حقوقی دست به یکی کردند و بازار رو بر خلاف روند بازار به سمت دلخواه خود هدایت می کنند.
2 هفته قبل بدون دلیل آبان رو 25000 تومان در عرض یک هفته بالاتر از نرخ واقعی افزایش دادند.
از دیروز هم با اینکه سکه در بازار نقدی فقط 1000 تومان کاهش داشته آبان ماه 20000 تومان افت قیمت رو تحمل کرده.
دوستان عزیز بازار سکه با توجه به فاکتورهای متعدد در حال حاضر غیر قابل تحلیل هست .
نتیجه اینکه من به شخصه فعلا بیخیال بورس آتی شدم و توصیه برادرانه من به دوستان تازه کار ......
سلام

در تایید صحبتهای شما!!! بعد از مدتی دوری از این بازار قصد ورود دوباره به آتی رو داشتم که بعد از پیگیری ها و دریافت خبر از تعدادی از دوستانم که دستی در کار دارند متاسفانه متوجه شدم، این بازار هم مانند بورس تهران بدست عده ای حقوقی و رانت خوار از ما بهتران افتاد و در حال چپاول پول مردم بیچاره و حقیقی ها هستند.

متاسفم واسه مردمی که در غمار این شارلاتان ها پول خودشونو از دست می دهند.

هوا بس ناجوانمردانه سرد است....

موفق باشید.
masoud123 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از masoud123:
قديمي June 22nd, 2011, 12:23   #606
malhaland
Senior Member

malhaland's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 328 بار در 82 پست
malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kamroon نمايش نوشته ها
سلام
دوست عزیز

ممکن است حرف شما درست باشد اما باید توجه داشته باشید که در هر بازاری قواعدی وجود دارد که معامله گر صرف نظر از اینکه بازار در مواقعی اشتباه می کند می تواند تصمیم درست بگیرد.

در همین فروم و در فرومهای دیگر توسط افراد مختلف تذکر داده شد که قیمت آبان ماه حباب است. تا همین یک هفته پیش بین قیمت سکه و قیمت قرارداد آبان 80 هزار تومان اختلاف قیمت وجود داشت که هر شخصی می توانست در مدت 5 ماه سود 17% بدون ریسک از بازار بگیرد. اختلاف قرارداد تیر با آبان ماه به بیش از 60 هزار تومان رسیده بود.

در چنین شرایطی مشخص بود که دیر یا زود این حباب خواهد شکست. مسلما در چنین شرایطی علاوه بر سرمایه گذاران حقیقی سرمایه گذاران حقوقی مثل شرکتهای تامین سرمایه در بازار فعال می شوند و با خرید سکه و فروش قیمت آبان ماه سود تضمینی بدون ریسک کسب می کنند.

شاید برای بنده یا شما کسب بازده 17% در 5 ماه چندان رضایت بخش نباشد اما برای شرکتها بازدهی بسیار بالایی است.

من بر خلاف شما معتقدم که اتفاقا شرایط فعلی برای کسب بازدهی بسیار مناسب است به شرط صبر و تحمل. و معتقدم اگر چند شرکت حقوقی باز هم با هم تبانی کردند تا قیمت را اینگونه بالا ببرند بازهم فرصت مناسبی برای بهره بردن از حباب بازار به وجود خواهد آمد.
malhaland آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از malhaland:
قديمي June 22nd, 2011, 14:02   #607
masoud123
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2009
محل سكونت: ایران - تهران
تشکر از ايشان: 1,301 بار در 262 پست
masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)masoud123 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله malhaland نمايش نوشته ها
دوست عزیز

ممکن است حرف شما درست باشد اما باید توجه داشته باشید که در هر بازاری قواعدی وجود دارد که معامله گر صرف نظر از اینکه بازار در مواقعی اشتباه می کند می تواند تصمیم درست بگیرد.

در همین فروم و در فرومهای دیگر توسط افراد مختلف تذکر داده شد که قیمت آبان ماه حباب است. تا همین یک هفته پیش بین قیمت سکه و قیمت قرارداد آبان 80 هزار تومان اختلاف قیمت وجود داشت که هر شخصی می توانست در مدت 5 ماه سود 17% بدون ریسک از بازار بگیرد. اختلاف قرارداد تیر با آبان ماه به بیش از 60 هزار تومان رسیده بود.

در چنین شرایطی مشخص بود که دیر یا زود این حباب خواهد شکست. مسلما در چنین شرایطی علاوه بر سرمایه گذاران حقیقی سرمایه گذاران حقوقی مثل شرکتهای تامین سرمایه در بازار فعال می شوند و با خرید سکه و فروش قیمت آبان ماه سود تضمینی بدون ریسک کسب می کنند.

شاید برای بنده یا شما کسب بازده 17% در 5 ماه چندان رضایت بخش نباشد اما برای شرکتها بازدهی بسیار بالایی است.

من بر خلاف شما معتقدم که اتفاقا شرایط فعلی برای کسب بازدهی بسیار مناسب است به شرط صبر و تحمل. و معتقدم اگر چند شرکت حقوقی باز هم با هم تبانی کردند تا قیمت را اینگونه بالا ببرند بازهم فرصت مناسبی برای بهره بردن از حباب بازار به وجود خواهد آمد.
سلام

متاسفانه شما هم مانند بسیاری از رسانه های داخلی فقط و فقط دارید روی خوش سکه رو نشان می دهید، فقط حرف از سود می زنید، و حرف از بازدهی مثبت. نمی خوام بگم شما هم مانند خیلی از این دست رسانه ها قصد و غرضی از این گفته ها و القای آن به خوانندگان دارید!!!! و نمی خواهم هم بگویم که این قصد رو ندارید!!!!

اما چیزی که مشخص هست شما داری حقیقی ها رو هم مانند حقوقی ها می بینید، در مدت دو هفته اخیر قیمت آبان ماه بیش از 40 هزار تومان مثل الاکلنگ بالا پایین شده، آخه برادر من مگه یک فرد حقیقی چقدر سرمایه داره که بتونه این میزان ریسک رو تحمل کنه و بشینه به این امید که این حباب بترکه؟؟؟ کسی که روی 490 فروش زده چطور میتونه تا بالای 530 صبر کنه؟؟؟ چرا شما فقط اون فردی که اون بالا وارد شده رو میبینی، اون کسی که اون پایین وارده شده چی؟ چرا فقط جهت سود بازار رو نشان میدی و دم از سود 17% میزنی!!! و جهت ریسک رو هم نشون نمی دی؟؟؟

بله موافقم که این 17% سود فقط و فقط بازی حقوقی ها برای به سود نشستن هست و برای شرکتها بازدهی بسیار بالایی هست چون یک عده حقیقی و مردم به خاک سیاه می نشینند.

موفق باشید.
masoud123 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از masoud123:
قديمي June 22nd, 2011, 14:59   #608
malhaland
Senior Member

malhaland's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 328 بار در 82 پست
malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله masoud123 نمايش نوشته ها
سلام

متاسفانه شما هم مانند بسیاری از رسانه های داخلی فقط و فقط دارید روی خوش سکه رو نشان می دهید، فقط حرف از سود می زنید، و حرف از بازدهی مثبت. نمی خوام بگم شما هم مانند خیلی از این دست رسانه ها قصد و غرضی از این گفته ها و القای آن به خوانندگان دارید!!!! و نمی خواهم هم بگویم که این قصد رو ندارید!!!!

اما چیزی که مشخص هست شما داری حقیقی ها رو هم مانند حقوقی ها می بینید، در مدت دو هفته اخیر قیمت آبان ماه بیش از 40 هزار تومان مثل الاکلنگ بالا پایین شده، آخه برادر من مگه یک فرد حقیقی چقدر سرمایه داره که بتونه این میزان ریسک رو تحمل کنه و بشینه به این امید که این حباب بترکه؟؟؟ کسی که روی 490 فروش زده چطور میتونه تا بالای 530 صبر کنه؟؟؟ چرا شما فقط اون فردی که اون بالا وارد شده رو میبینی، اون کسی که اون پایین وارده شده چی؟ چرا فقط جهت سود بازار رو نشان میدی و دم از سود 17% میزنی!!! و جهت ریسک رو هم نشون نمی دی؟؟؟

بله موافقم که این 17% سود فقط و فقط بازی حقوقی ها برای به سود نشستن هست و برای شرکتها بازدهی بسیار بالایی هست چون یک عده حقیقی و مردم به خاک سیاه می نشینند.

موفق باشید.
آقای محترم

نمی دانم چرا نوشته من اینقدر به شما برخورد. اما در هر حال فکر کنم شما دچار سوء برداشت در مورد شخص من شدید.

من مسلما شرایط به وجود آمده در بازار آتی رو توجیه نکردم. صرفا هدفم بیان این مطلب بود که هر اشتباهی در قیمتگذاری قرارداد آتی در مدت زمان کوتاه یا میان مدت اصلاح می شود. من به شخصه قرارداد تیر ماهم رو به اقدامات ناسنجیده بانک مرکزی و مصاحبه های بی اعتبار آقای بهمنی با ضرر نسبتا زیادی بستم.

در مورد آبان ماه هم می تونید به پست بنده توجه کنید که در شرایطی که قیمت 512 هزار تومان بود به نظر من حباب رسید و قیمت تا 536 هم بالا رفت. ولی بنده وقتی قراردادی را باز می کنم به تعدادی می گیرم که اگر بازار بر خلاف جهت من حرکت کرد بتوانم از مارجین کال شدن جلوگیری کنم.

در مورد اینکه شرکتهای حقوقی با هم تبانی کرده اند من اطلاع موثقی ندارم اما می دانم که یکی از این شرکتهای حقوقی فعال در این بازار که معمولا در جهت فروش قرارداد می بسته در ماههای اخیر ضرر زیادی را متحمل شده است.

چرا فقط دم از سود می زنم و از ریسک صحبت نمی کنم؟ به دلیل اینکه روشی را که توضیح دادم یک روش آربیتراژی بدون ریسک بود و هرگز صحبت از فروش قراراد آبان بدون خرید سکه نکردم. بنده به خوبی می دانم که خرید و فروش در این بازار ریسک بسیار بالایی دارد و مدیریت ریسک بالایی را نیز نیاز دارد. خود من سکه نخریدم و با وجود ریسک قرارداد آبان را فروختم در روزهای بعد مجبور شدم تا پول بریزم تا کال مارجین نشوم هنوز هم قرارداد آبان را نبسته ام و هیچ اطمینانی هم ندارم که این قرارداد را با سود می بندم یا ضرر. اما روشی که توضیح دادم روش بدون ریسک بود.

من هم نه قصد جو دادن به بازار را دارم نه به قول شما قصد و غرضی از نوشتن مطلب در این فروم.

اگر مطلبی نوشتم تحلیلی بوده و هیچ گاه توصیه به خرید و فروش نکرده ام. شما هم مختارید می توانید در این بازار باشید یا نباشید و از نظر بنده که یک سرمایه گذار حقیقی و خرد در این بازار هستم آمدن یا نیامدن شما به این بازار منفعتی برای من ندارد.

پس در هنگام اظهار نظر در مورد هر مطلب بدون اطلاع کسی را متهم نکنید.
malhaland آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از malhaland:
قديمي June 22nd, 2011, 20:08   #609
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 860 بار در 158 پست
sohrabibroker (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به sohrabibroker
0

اشكال در نرم افزار معاملات آتي براي بازار جبراني
اسفند 1387 بود كه اولين بازار جبراني در معاملات آتي برگزار شد و حراج تا 17:45 طول كشيد و در هر 5 دقيقه قيمت 3 درصد 6 درصد و ... بالاتر مي رفت ولي معامله اي صورت نمي گرفت در رقابت هم شركت كرديم و در قيمتهاي بالا هي قيمت را پايين تر مي آورديم تا اينكه آخر حراج سر خط فروش بودم 257 هزار تومان "اين در حالي بود كه آخرين قيمت معاملات در زمان عادي همان روز حدود 254100 بود

اشكالي كه سيستم داشت قيمتها را روي هم قفل نمي كرد كه حراج هم تمام شد بعد از ساعت 6:30 كارگزار تماس گرفت گفت روي عدد 257 به خاطر سر خط بودن سفارش فروش شما معامله شما انجام شده البته اين معامله و قفل شدن قيمتها بعد از اعتراض معامله گران و كارگزاران به پاياپاي صورت گرفت كه نزديك ساعت 18 معاملات را قفل كرده "

سيستم معاملاتي براي اجراي بازار جبراني مشكل داره امروز بعد از گذشت از اون مورد فهميدم كه هنوز مشكل رفع نشده " اصلا معلوم نشد بازار جبراني انجام شد نشد!

گفتند روي عدد 485 تمام 106 لات معامله شد ولي از عكسي كه از تابلو در حراج گرفتم چيز ديگري ميگه !

شايد هم دستي معامله را انجام دادند 850 لات خريدار در برابر 106 تا فروشنده دقيقه هم كه 18:37 مي باشد و تا اين ساعت هيچ معامله اي صورت نگرفته بود اين در حاليه كه بايد روي 18:35 اولين معامله انجام مي شد حالا بگيم راست ميگن كه معامله انجام شده خوب چرا 5 دقيقه بعد حراج دوم شروع شد و چرا عدد فروش تغيير كرد 457900 واقعا نمي دونيم با اين مديران كه به هيچ عنوان پاسخگو نيستند
عكس ضميمه
نوع فايل: gif 354.GIF‏ (25.7 کیلوبایت, 11 نمایش)
قديمي June 8th, 2016, 18:28   #610
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

تشکر از ايشان: 855 بار در 195 پست
gold24 (سطح 1)gold24 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به gold24
0

همچنان بازار آتی سکه با مارجین 1100 برای ده سکه با 5 سر رسید دو ماهه به حیات خود ادامه می دهد با توجه به عدم ماندگاری پست ها در تلگرام این تاپیک دوباره فعال می شود
قديمي June 9th, 2016, 17:21   #611
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

0

طلا بر خلاف شکل ایجاد شده رنج ها رو رو به بالا می شکند و به سمت 1268 حرکت می کند برای همین ما برای روز شنبه انتظار افزایش قیمت سر رسیدها را انتظار داریم قیمت فعلی 1258 دلار می باشد
قديمي June 9th, 2016, 19:22   #612
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله gold24 نمايش نوشته ها
طلا بر خلاف شکل ایجاد شده رنج ها رو رو به بالا می شکند و به سمت 1268 حرکت می کند برای همین ما برای روز شنبه انتظار افزایش قیمت سر رسیدها را انتظار داریم قیمت فعلی 1258 دلار می باشد
68 تاچ شد باید تا فردا قبل از سشن امریکا صیر کنیم در انجا میشه تصمیم گرفت به سمت 80 میره یا نه
قديمي June 11th, 2016, 10:56   #613
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

0

نقل قول:
این هم شنبه انس روز جمعه با 1270 به کار خود پایان داد هر چند لحظاتی 1278را تاچ کرد در نهایت خریدار اتی رو 5 شنبه با سود 10 درصدی به ازای دو روز نسبت به مارجین دست پیدا کرد ساعت 5 می شود برای ادامه با خرید بودن برای دوشنبه تصمیم گرفت هر چند بخشی از افزایش قیمت را می توان فشار خرید کال مارجین های روزهای قبل دانست
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg ati.jpg‏ (42.8 کیلوبایت, 0 نمایش)
قديمي June 11th, 2016, 18:29   #614
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

0

اما تصمیم برای فردا با توجه به اینکه آتی تا ساعت 7 بازه و الان 6:30 و قیمت دو سر رسید اخر دی 1067 و اسفند1085 احتمال کاهش انس برای دوشنبه کمه و خرید بر فروش ارجح است پس من خرید ها رو نگه می دارم
قديمي June 13th, 2016, 17:29   #615
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

0

نقل قول:
اما تصمیم برای فردا با توجه به اینکه آتی تا ساعت 7 بازه و الان 6:30 و قیمت دو سر رسید اخر دی 1067 و اسفند1085 احتمال کاهش انس برای دوشنبه کمه و خرید بر فروش ارجح است پس من خرید ها رو نگه می دارم
این هم نتیجه نگهداری خریدها فعلا خریدها رو نگه می دارم تا فردا سه شنبه ساعت 4 بعد ظهر

Bookmarks

برچسب‌ها
spdrgoldshares

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است