انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 4th, 2010, 18:32   #166
abbas67set
Senior Member

abbas67set's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2010
محل سكونت: هیچستان!!
تشکر از ايشان: 1,258 بار در 194 پست
abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به abbas67set
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله sabbz نمايش نوشته ها
اول-متاسفانه پیش از اینکه اصل ماجرا را متوجه شوید قضاوت کردید که با خودتان است مسیول قضاوت اشتباه
دوم-دیشب بنده در یک پست از جناب رضا سوال معمولی را پرسیدم که دسترسی بنده را به تاپیک های عمومی از بین بردند
سوم-در تاپیک صندلی داغ در پاسخ کاربری گفتم که جناب رضا پست ها را بدون اینکه پاسخ دهد حذف می کند که سریعا پنج امتیاز منفی گرفتم
چهارم-توهین اول از امتیاز منفی همان کاربرانی که شما از آنها دفاع میکنید شروع شد نه از بنده
پنجم-پاسخ بنده به همان کاربرانیست که به قول هورزاد با چندآی دی مختلف به نام چند نفر به بنده منفی دادند
ششم-اگر شما مخالف این بحث ها هستید چگونه زیر مطلبی از اقای بهمانی در آن مشاجره یا به قول شما مشاعره! تشکر می زنید؟

امیدوارم متوجه شده باشید
فراری سابق به دلیل بسته شدن دسترسی از تاپیک انتقادات با این آی دی مطلب زدم
سلام
جناب فراری سابق یا sabbz با احترام
بنده قصد هیچ مداخله ای ندارم ولی وقتی جمله قرمز شده شما را خواندم واقعا تعجب کردم که یک نفر چرا باید چند ای دی داشته باشد
با این حال از اقا رضا مدیر محترم خواهش میکنم چاره بیندیشد یا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
یک تجربه شخصی:تازه با یکی از فرومهای تازه تاسیس اشنا شدم و ثبت نام کردم با همین نام کاربری اما بعد از مدتی از طرف مدیر سایت یک پیام برام اومد که شما با نام کاربری دیگری ثبتنام کرده اید جالب بود چون من ثبتنام نکرده بودم بعد از مدتی خبر دار شدم که داداشم از همان کامپیوتری که من ثبتنام کردم ثبتنام کردن و ای پی ها مشابه بودن و به مدیر سایت هم خبر داده شده است. نمیدونم این انجمن هم همچین ابزاری داره یا نه ولی وجود چنین ابزاری میتونه از جنین کارهایی تا حد قابل توجهی( نه به طور کلی) جلوگیری کنه.
با تشکر فراوان
abbas67set آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از abbas67set:
قديمي July 4th, 2010, 18:53   #167
MEY$AM
Senior Member

MEY$AM's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 1,457 بار در 316 پست
MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)MEY$AM (سطح 3)
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله abbas67set نمايش نوشته ها
سلام
نمیدونم این انجمن هم همچین ابزاری داره یا نه ولی وجود چنین ابزاری میتونه از جنین کارهایی تا حد قابل توجهی( نه به طور کلی) جلوگیری کنه.
با تشکر فراوان
سلام
اقا رضا پیشنهاد میکنم اکنون زمان ان رسیده تا انجمن پولی شود و حق عضویت ماهیانه دریافت گردد تا تعدد ای دی ها به طور قابل ملاحظه ای از بین برود و هزینه های سایت نیز پوشش داده شوند.

پ.ن:
از ابتدا مشخص است این پست نمره منفی زیادی را بخود اختصاص خواهد داد ولی دوستان توجه بفرمایید این پست یک پیشنهاد است و موردی خلاف قوانین در ان درج نشده است! خواهشا از اختیاری که به شما داده شده است درست استفاده کنید.

آخرین ويرايش توسط MEY$AM در July 4th, 2010 و ساعت 19:09
MEY$AM آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2010, 20:25   #168
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
-5

بنده در مورد امتیاز دهی به پستها چند سوال دارم

امتیاز دهی به پستها بدین معنی است که تاپیکی قفل نخواهد شد ؟
امتیاز دهی به پست بدین معنا است که پستی توسط مدیران حذف نخواهد شد ؟

امتیاز دهی به پستها بدین معنی است که کاربری محدود نخواهد شد ؟

اگر کمی دقت کنیم میبینیم که این سیستم تناقضاتی دارد اگر بنا است همه چیز بر مبنای رای اعضا باشد پس دیگر مدیران نباید پستی را حذف کنند در حال که طی دو - سه روز گذشته تعدادی از پستهای اینجانب بدون دریافت منفی حذف شد . اگر بنا است معیار رای اعضا باشد پس دیگر هیچ تاپیکی نباید قفل شود چون اعضا تصمیم گرفته اند بحث ادامه پیدا کند و پستهای حاشیه ساز ! باقی بماند .
اگر بنا است معیار رای اعضا باشد خیچ کاربری نباید محدود شود چون اعضا یا به پستهایش منفی نداده اند یا منفی داده اند که لگر منفی نداده اند یعنی خواهان ادامه کار وی هستند و اگر منفی داده اند و پست حذف شده محدود کردن دسترسی چه توجیهی دارد ؟
اگر ممکن است این موارد را روشن کنید !

با تشکر ,
امضا : اپوزسیون سایت سرمایه
قديمي July 4th, 2010, 20:39   #169
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
3

از اونجایی که امتیازهای منفی به سرانجام مشخصی می رسند ولی امتیازهای مثبت زیاد تأثیر گذار نیستند پیشنهادم اینه که مثلاً در

پایان هر هفته و یا هر ماه به پستهایی که دارای بیشترین امتیاز مثبت شده اند لقب بهترین پست هفته و یا ماه داده بشه !

و می تونید با درج عنوان مثلاً بهترین پست ماه فلان در کنار نام کاربری به نوعی کاربران رو تشویق به زدن پستهای مفید کنید !
قديمي July 4th, 2010, 21:59   #170
abbas67set
Senior Member

abbas67set's Avatar

محل سكونت: هیچستان!!
تشکر از ايشان: 1,258 بار در 194 پست
abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به abbas67set
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blacktiger نمايش نوشته ها
سلام
اقا رضا پیشنهاد میکنم اکنون زمان ان رسیده تا انجمن پولی شود و حق عضویت ماهیانه دریافت گردد تا تعدد ای دی ها به طور قابل ملاحظه ای از بین برود و هزینه های سایت نیز پوشش داده شوند.

پ.ن:
از ابتدا مشخص است این پست نمره منفی زیادی را بخود اختصاص خواهد داد ولی دوستان توجه بفرمایید این پست یک پیشنهاد است و موردی خلاف قوانین در ان درج نشده است! خواهشا از اختیاری که به شما داده شده است درست استفاده کنید.
سلام
پیشنهاد نسبتا خوبی البته در صورتی که هیچ راه دیگه ای وجود نداشته باشد. چون در این صورت تعداد کاربران انجمن کاهش چشمگیری خواهد داشت و اقا رضا چنین چیزی را نمیخواهند همانطور که در پست قبلی هم گفتم استفاده از ابزارهای پیشرفته میتونه کمک کنه ولی برای بهترشدن انجمن باید چاره های دیگه ای هم اندیشید مثلا به محض اینکه دوستان دیدند شخصی با دو ای دی در انجمن حضور دارد فورا به مدیر اطلاع دهند و اقا رضا هم بدون هیچ درنگی هر د ای دی را بن بکنه( البته در صورت تطابق دادن انها و ای پی ها)
abbas67set آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 5th, 2010, 00:47   #171
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
4

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Saeed_M نمايش نوشته ها
با سلام خدمت آقا رضا

سؤالی واسم ایجاد شده ؟
چطوریه که یک کاربر به خودش اجازه میده اینطور به سایر کاربران توهین کنه ؟

ظاهرا طبع شاعری هم دارن
اما نمیدونن که اینجا محل مشاعره و شب شعر نیست !!

اگر حق و حقوقی دارند ایشون که خواهشا زود تر قانعشون کنید تا زود تر دست از این جیغ های زننده بردارند .
نمیدونم حتما پیش خودشون احساس میکنن حق دارن بر گردن اعضای دیگه و اجازه دارن هر کاری خواستند آزادانه انجام دهند .
با سلام

در روزهای اخیر برخی دوستان بطور خصوصی یا عمومی این سوال را مطرح کردند که چرا با برخی اعضا که فعالیت مفید قابل توجهی ندارند و فقط در تاپیک های گوناگون با درج پستهای غیرمفید یا توهین آمیز موجب ایجاد حاشیه می شوند برخورد نمی شود.

البته از نظر فنی این امکان وجود دارد که با چند کلیک، ID یک کاربر مسدود شود یا تمام یا برخی از پستهایش حذف شوند. با روشهای فنی از جمله مقایسه IP نیز می توانیم تا حدی ثبت چند ID توسط یک نفر را تشخیص بدهیم.

اما باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که شاید برخورد حذفی بهترین راه حل نباشد. از دید من وضعیت ایده آل این است که همه افراد بتوانند نظرات خود را مطرح کنند و در مورد نظرات دیگران اظهار نظر کنند. اما متاسفانه برخی افراد از این شرایط سوء استفاده می کنند و با طرح بحثهای بی فایده، موجب اتلاف وقت و انرژی اعضا و مدیران سایت می شوند.

بارها از اعضای محترم خواسته شده از شرکت در بحثهای حاشیه ای و بی فایده خودداری کنند و پستهای نامناسب و مغایر با قوانین سایت را گزارش کنند. امکانات جدید سیستم امتیاز دهی نیز کار را راحتتر کرده و در صورتی که اکثریت اعضای سایت با هم متحد باشند، می توانند به راحتی با دادن امتیاز منفی به پستهای نامناسب و حاشیه ساز، اینگونه پستها را مخفی کنند. در شرایط فعلی بهترین راه حل برای کاهش بحثهای بی فایده، استفاده از سیستم امتیازدهی است.

موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 5th, 2010, 01:34   #172
Saeed_M
مسئول تالار تحلیل‌های ترسیمی

Saeed_M's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 17,450 بار در 1,826 پست
Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)Saeed_M (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Saeed_M
19

شبتون بخیر آقا رضا

به هر حال ظرفیت تحمل افراد یکی نیست و مسلما هر شخصی یک میزان تحملی داره
ولی من خودم با دیدن اون جملات کاسه ی صبرم لبریز شد و بار ها خواستم این بی احترامی رو متقابلا جواب بدم ولی دیدم با این کار چیزی تغییر نمیکنه !
جنابعالی شاید صبرتون به واسطه ی تعدد موارد مشابه در این چند سال بیشتر باشه ...
هیچ کسی با این قضیه مخالف نیست که افراد باید آزادانه نظر خودشون رو بیان کنن
ولی هر شخصی باید قلمرو مانور خودش رو بدونه تا بی حرمتی اتفاق نیفته !
قصدم ادامه ی این صحبت ها نیست . من یک ریز موج در میان 5 موجی صعودی این انجمن به حساب میام و به قول معروف
صلاح مملکت خویش خسروان دانند . اما

واقعا گوش اعضا به درد آمده ..

-------------------------------
خطاب به آقای فراری
عزیز جان
میگی مسئولیت قضاوتت با خودته ؟
باشه قبول
ولی در نظر داشته باش من با شما خصومت یا مشکل شخصی ندارم که بخوام قضاوتی در مورد شما بکنم اونم قضاوت اشتباه !
نه در مقامی هستم که بخوام قضاوتی کنم .
اما اینو بدونید که شما تحت هیچ شرایطی حق نداری کوچکترین بی احترامی به هموطنای خودت بکنی
لطفا اینو تو گوشت فرو کن !
قديمي July 5th, 2010, 10:25   #173
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
7

سلام

واقعا افسوس می خورم به حال این وقت و انرژی که برای این بحثهای بی فایده تلف می شود.

ظاهرا تعداد زیادی از اعضای سایت، از افزایش این حواشی و بحثهای بی فایده ناراضی هستند. اما بگذارید کمی با خودمان صادق باشیم. همین پست بالا (پست جناب مؤذنی) را ببینید. 16 تشکر و 14 امتیاز مثبت دارد. اگر از این 14 نفر، فقط 8 نفر به پستهای حاشیه ساز امتیاز منفی بدهند، اینگونه پستها در کوتاهترین زمان مخفی خواهند شد. اما مشکل اینجاست که در ظاهر اکثر اعضای سایت از این حواشی ناراضی هستند، اما در عمل نه تنها تلاشی برای جلوگیری از اینگونه بحثها نمی کنند، بلکه با شرکت در بحث موجب گسترش آن می شوند.

نتیجه این می شود که از ساعت 1 نیمه شب تا 9 صبح، حدود 40 پست بی فایده در این تاپیک درج می شود.

کلید این مشکل در دستان خود شماست. فقط باید تصمیم بگیرید و اقدام کنید.

موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 16th, 2010, 15:09   #174
Philter
Member

Philter's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 166 بار در 65 پست
Philter (سطح 1)Philter (سطح 1)Philter (سطح 1)
0

به نظر "نماد مثبت و منفی" امتیازدهی جای نامناسبی است.
منظورم اینه که خیلی سهل الوصوله و در واقع زیادی دم دسته !
پشنهاد من اینه که عدد امتیاز بالای پست بمونه و نمادی کنار گزینه های و قرار بگیرد که در صفحه ای جدید امتیاز دهی صورت بگیره. "در صفحه جدید امتیاز دهی هم موارد و مصادیق امتیاز منفی ذکر شود "

فکر میکنم اینطوری خیلی از امتیازدهی های بیهوده حذف میشه.
قديمي July 17th, 2010, 23:02   #175
seyyed.ali
Member

seyyed.ali's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2010
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 150 بار در 55 پست
seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)
0

با عرض سلام و خسته نباشيد

مي خواستم ببينم آيا امكانش هست كه سيستم كلندر سايت رو مجددا راه اندازي كنيد؟

چون ديدم كه توي قسمت امكانات سايت آقا رضا در مورد توضيح هم داده ولي توضيحات مربوط به 2-3 سال پيشه
و اخبار مهم اقتصادي الان روي كلندر قرار نمي گيره ...

با تشكر
تشکر کننده از seyyed.ali:
قديمي July 18th, 2010, 23:12   #176
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
2

قبل از هرچیز از مدیر سایت بخاطر برخورد خیلی خوب و سیاستمدارانشون با خلافکارانی مثل من تشکر می کنم، بسیار محترمانه و زیرکانه است.

امروز داشتم پستی رو می خوندم بسیار مفید و کاربردی بود، اومدم تشکر کنم دیدم 3جاهست که من می تونم اینکار رو انجام بدم اول دکمه تشکر، دوم دکمه اعتبار و سوم هم این گزینه جدید ارزشگذاری مونده بودم کدوم رو باید بزنم، آخرش هم گفتم که فایده این کار چی هست؟

بنظر من تکلیف اینها رو به طریقی روشن کنید، وقتی هیچ کدوم سودی نداره، قرار نیست مثبت ترین کاربر انتخاب بشه یا افرادی که تلاش بیشتری دارند فقط یک عدد رو دنبال بکشند چه سودی در فشردن این دکمه ها هست، مسلماً ما خیلی چیزها در این سایت یاد گرفتیم و نسبت به اون احساس دین می کنیم و داریم با به اشتراک گذاشتن اطلاعات و یا مطالبی که می تونه به طریقی مفید باشه ادای دین می کنیم، یا کل این دکمه ها و اعداد بی فایده رو حذف کنیم یا اینکه واقعاً از این ابزاری که در اختیار ما هست استفاده کنیم.

شما این فروم رو ملاحظه بفرمائید : takdownload.ir

ببینید چه جوری کاربران رو بادادن درجه و اعتبار از هم متمایز کرده.

همین حالت برای اعتبارات منفی و پستهای مضر و حاشیه ساز هم وجود داره فقط حذف یا اعتبار دادن نمی تونه تنبیه مناسبی برای افراد خاطی باشه.

بنظر من زمان این رسیده که بعداز اینهمه سال تغییر در سیستم فعلی ایجاد بشه و کاربران به طریقی از هم متمایز بشوند.
قديمي August 5th, 2010, 21:42   #177
forexllc
Senior Member

forexllc's Avatar

محل سكونت: Dubai
تشکر از ايشان: 1,522 بار در 244 پست
forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)forexllc (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به forexllc
افت کیفی سایت؟ آری یا خیر

3

سلام
در چندروز گذشته بویژه بعد از طرح آزمایشی امتیاز دهی اینطور بنظرم میرسد خیلیها رنجیده شدند و فعالیتشان در تاپیک ها کمتر شده. مدیریت سایت بهتر میتوانند آمارگیری کنند که آیا این موضوع صحت دارد یا برداشت من اشتباه است. منظورم تاپیک های عکس و جوک و سرگرمی نیست بیشتر تخصصی ها را میگویم.
سیستم امتیاز دهی در کل باند بازی و گروه بندی ها را تشویق نمود و هرگاه گروهی با کسی مخالفت کردند براحتی امکان صحبت یا دفاع را از ایشان گرفتند. در مورد خود من که حتی اجازه ندادند پست خداحافظی من در تاپیک مورد نظرم بماند و منفی باران شد.
کاملا آشکار است که عده زیادی به نویسنده منفی یا مثبت میدهند و نه به نوشته او!!!
بلافاصله بعد از این طرح تلاش برای تشکیل اجتماع آنهم نه از نوع سازنده و موثر، بلکه درقالب یارکشی و باند بازی بیشتر شد که نمونه آن در تاپیک های جدید بوضوح دیده میشود مثل تریدرهای فلان محله یا فلان شهر و امثالهم.
اعضاء فعال هر تاپیک سایرین را در همان تاپیک بمرور زمان میشناسند و وقتی میبینند شخصی می آید و مطلبی مینویسد و با خودش تعدادی را از بیرون آن تاپیک میاورد تا تشکر کنند و مثبت بدهند و اگر کسی مخالف آنها هست با سوء استفاده از این ابزار امتیاز دهی حذفش کنند، از ادامه حضور در آن تاپیک مأیوس و ناخرسند میشوند.

هرکدام از ما بارها نمونه هائی از این موارد را دیده ایم و شاید پیش خود لبخند تمسخری هم زده باشیم.
یکی فقط تسلیت گفته اما منفی گرفته!!! مسخره هست واقعا".

پیشنهاد میکنم اگر بنا بر ادامه این طرح هست لااقل یک نظارتی شود که افرادی که از این امکان سوءاستفاده میکنند یا محدود شوند و یا تدبیری اندیشیده شود تا جلوگیری از این قبیل رفتارهای ناهنجار میسر شود.
این وضعیت 2 یا چند آی دی داشتن یک نفر هم میتواند هم برای کاربران و هم برای سایت مخاطره آمیز باشد. و براحتی میشود با کنترل IP جلوگیری نمود.
حتی در بخش آگهی ها هم مواردی دیده میشود که کسی مطلبی مینویسد و با آی دی های دیگر خود تبلیغ و تشویق به همان جهت میکند! خوب این وضعیت جو بی اعتمادی و ریسک کار درون این مجموعه را بسیار بالا برده است.
توجه داشته باشید این سایت تنها یک سایت سرگرمی یا علمی نیست و اینجا مبادلات مالی بعضا" سنگین انجام میشود، امنیت و اعتبار آن خیلی مهمتر از این سطح فعلی باید باشد.
من به شخصه تصور میکنم اعضاء و فعالان قدیمی بسمت دلسرد شدن و کمرنگ تر شدن میروند و اگر هم حضوری از ایشان هست به 2 دلیل است:
1- احساس تعلق به این سایت بواسطه مدت زمان استفاده از آن و خاطراتش
2- فعلا" رقیب جدی برای این سایت ظهور نکرده است. (البته در راه هستند تا جائی که مطلع هستم)

بهر حال ممکن است اشتباه در دیدگاه یا تفسیر من باشد اما من افت کیفی ملموسی را در این سایت مشاهده میکنم.

آخرین ويرايش توسط forexllc در August 5th, 2010 و ساعت 21:46
forexllc آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از forexllc:
قديمي August 6th, 2010, 02:21   #178
fxmail
Member

تاريخ عضويت: Jul 2008
تشکر از ايشان: 139 بار در 41 پست
fxmail (سطح 0)
1

با سلام

شخصا بي ترديد خود را مديون سايت سرمايه و كارگزاران آن ميدونم به همين دليل نمي تونم منكر سوء استفاده بعضي از افراد در استفاده ابزاري از امكانات اين سايت بشم... همانطور كه مواردي براي شخص بنده مشهود بوده و اتفاق نيز افتاده است.
اينكه ابزارهاي مديريتي تا حدودي به كاربران واگذار شده بسيار منطبق با اهداف سايت منمايد ولي خواهشمندم در خصوص سوء استفاده هاي احتمالي (بي شك اتفاق افتاده) تدابيري توسط مديران لايق سايت انديشيده شود.

مسلما احساس امنيت يكي از مهمترين اصول است.

با تشكر از دوستان..
پوزش بنده رو در خصوص اظهارنظرم بپذيريد..

آخرین ويرايش توسط fxmail در August 6th, 2010 و ساعت 02:28
fxmail آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 13th, 2010, 23:56   #179
m.rezaee
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 5,827 بار در 1,477 پست
m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به m.rezaee
2

منم به این سیستم امتییاز دهی اعتراض دارم حتی خود من تو تایپیک پرایم ازین سیستم استفاده میکردم اما علنا مخالفتمو با اون نظر اعلام میکردم یا هم تشکر میکردم هم مثبت میدادم حداقل طرف میدونست کی با ایدش مخالفه
واقعا تو بعضی از تایپیکها جایی برای این سیستم وجود نداره شده یه ابزار برای لوس بازی خوب اگه طرف مخالف اون بحثه بیاد تو فروم عنوان کنه اینهمه بیننده خودشون قضاوت میکنن چرا باید یه سری زیرکانه ازین ابزار استفاده کنن
به نظر من یا باید برداشته شه یا شخصی که منفی میگیره ببینه کی با پستهاش مخالفه
ممنون
m.rezaee آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 14th, 2010, 00:55   #180
asal.sunny
Member

asal.sunny's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2010
محل سكونت: تو زندانی به نام تن
تشکر از ايشان: 118 بار در 41 پست
asal.sunny (سطح 0)
3

با سلام
بنده هم با نظر جناب رضایی موافقم
چه بسیار پست های تحلیلی که موقع خوندن میبینم بالاشون یه عدد قرمز رنگ به معنای منفی ثبت شده در حالیکه پست تحلیل یک فرد بوده و امتیاز منفی دادن بهش کودکانه است
شاید برای تحلیل هایی که منطبق بر اندیشه ماست دادن امتیاز مثبت جایز باشه
اما امتیاز منفی جز در موارد نادری مثل پست های نامربوط یا با ادبیات نادرست نباید تعلق بگیره
در بعضی از تاپیک ها کل این گزینه باید حذف بشه مثل تاپیک پوزیشن های بلومبرگی
اینجا امتیاز منفی برای تحلیل و دید افراد چه معنایی داره؟
شخصی میاد با گذاشتن اطلاعات خودش تو این تاپیک منفی میگیره
به هر حال به نظر میاد یا باید این ابزار که شده وسیله ای برای سو استفاده حذف بشه یا فرهنگ استفاده ازش جا بیافته و بعد در دسترس عموم قرار بگیره
بابت جسارتم برای عرض مطلب عذر خواهی میکنم
یا حق
asal.sunny آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از asal.sunny:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کیفیت, پیشنهاد, مطالب, ارائه, ارتقاء, راهکار, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 17:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.