انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 17th, 2009, 15:02   #1171
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
اول سلام بعدا کلام
فکر نمیکنید یک مقدار زیادی احساساتی شدید؟
ما برای شما از همچین تمثیلهایی استفاده کرده ایم که شما از این تمثیلهای اهانت بار استفاده میکنید؟
این هم از صفات ستارگان درخشان است؟ وقتی به قوانین ساده یک فروم پایبند نیستند چگونه به قوانین انسانی پایبند هستند؟ نکته سر همین حریم انسانی بود که چرا با اعمال سلیقه ی شخصی و اصرار بر قرار دادن اخبار از سایتهای مشکل احتمال مسدود شدن سایت را افزایش داده و به حقوق کسانی که از سایت استفاده تخصصی میکنند بی اعتنایی میکنند.
چقدر انسان دوستانه بود که مار را با سفاکان مقایسه کردید و خودتان را با فرشتگان.
البته چشممان از نور این ستاره ی ادب و احترام کور گردید.
اشتباه نکن آنها سفاک نبودند آنها متجاوز بودند و تجاوز روزی باشمشیر است و روزی با خاموش کردن دهان دیگیری، روزی شکستن قلم است و روزی حذف دست نویسی ساده.....

اینکه چشمتان پرنور است شک ندارم اما دراینکه قصد دیدن داشته باشید،پر از تردیدم!
قديمي May 17th, 2009, 15:24   #1172
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
اشتباه نکن آنها سفاک نبودند آنها متجاوز بودند و تجاوز روزی باشمشیر است و روزی با خاموش کردن دهان دیگیری، روزی شکستن قلم است و روزی حذف دست نویسی ساده.....

اینکه چشمتان پرنور است شک ندارم اما دراینکه قصد دیدن داشته باشید،پر از تردیدم!
سلام بر شما
گفتم قصد ادامه دادن ندارم ولی حیفم آمد این چند جمله ی پایانی را ننویسم:
سورنا اگر چیزی از انصاف و بشر دوستی و تجاوز به حقوق میدانست خون را با خون نمیشست .
شما هم اگر قصد دیدن از چشمان پر فروغ تان را داشتید اسطوره های متجاوزتان را تقدیس نمیکردید. در حد تعدیل تحسین میکردید.
اگر اندکی در تاریخ غور کرده باشید متوجه میشوید که نظام کنونی از معدود حکومتهای لایق در تاریخ ایران است و خدماتی که کرده به زحمت همتایی در تاریخ پیدا میکند ( البته اشکالات را قبول دارم به حکم انسان بودن, مانند همین آزادی بیان) ولی اگر چشمان پرنورتان قصد دیدن داشت اسطوره های زمان خود را هم میدید. در عجبم که چرا از کسانی که در عصر ما در راه آزادی کشته شدند یادی نمیشود ولی برای زندانی شدن یک عده فحاش سینه چاک میکنند

واقعا دیگه ادامه نمیدهم
خدا حافظتان باشد.
در ضمن سلام هم سلامتی میاره
قديمي May 17th, 2009, 15:45   #1173
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
از قله تا پرتگاه

0

نقل قول:
سلام بر شما
سورنا اگر چیزی از انصاف و بشر دوستی و تجاوز به حقوق میدانست خون را با خون نمیشست .
شما هم اگر قصد دیدن از چشمان پر فروغ تان را داشتید اسطوره های متجاوزتان را تقدیس نمیکردید. در حد تعدیل تحسین میکردید.
اگر اندکی در تاریخ غور کرده باشید متوجه میشوید که نظام کنونی از معدود حکومتهای لایق در تاریخ ایران است و خدماتی که کرده به زحمت همتایی در تاریخ پیدا میکند ( البته اشکالات را قبول دارم به حکم انسان بودن, مانند همین آزادی بیان) ولی اگر چشمان پرنورتان قصد دیدن داشت اسطوره های زمان خود را هم میدید. در عجبم که چرا از کسانی که در عصر ما در راه آزادی کشته شدند یادی نمیشود ولی برای زندانی شدن یک عده فحاش سینه چاک میکنند

واقعا دیگه ادامه نمیدهم
خدا حافظتان باشد.

1-هرگاه توانستید بر تردیدهای خود غلبه نمایید آن لحظه می توانید از ادامه دادن یا به پایان رساندن بحثی مطمئن باشید نه کنون که غرق تردید هستید.

2-پر واضح است که از تاریخ چیزی نمی دانید چرا که کراسوس مرزهای ایران را بدون دلیل مورد تجاوز قرار داده بود و بار دیگر قصد زنده کردن خاطره تلخ اسکندر را داشت اما مانند خیلی ها کراسوس نیز فریاد میهن پرستی سورنا را نشیند تا مرگ همان و تجاوز همان......

3-ندانستن تاریخ سببی شده که تو سورنا را متجاوز بدانی در صورتی که او مدافع بود......

4-نظام کنونی مبارک تو و طرفدارانش اما این چه ربطی به بحث داشت دستکم من تمثیل گونه سخن گفتم اما شما به دره کشاندید بحث را!

5- اینکه کسانی برای آزادی شهید شده اند چون مام میهن گرانقدر است اما یک عده فحاش از کجا آمد؟ما از چه فحاش هایی حمایت کرده ایم؟

من نظری نوشتم بر حرف مرکوری و بیشتر از اینکه ایراد بر حذف شدن پست ها بگیرم بر خودمان و روشی که باعث حذف شده و منجر به خروج دوستان گردید انتقاد داشتم و شما آن را مظلوم نمایی خواندی و ...........
چنانچه دوباره نتوانستی بر ادامه ندادن پیروز شوی من هستم چراکه در پی راهی هستم تا ذهن های تیره را اندکی روشن نمایم ......
قديمي May 17th, 2009, 16:12   #1174
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام میکنم ولی انگار این درود پاک الهی همچنان بی جواب میماند.

نقل قول:
این بهترین موقع است برای وروود آن اقلیت.سکوت و ناتوانایی ما در استفاده چند گانه از قانون موجب برتری ظاهری آن اقلیت می شود.
ببخشد.ایا این مظلوم نمایی نیست؟

نقل قول:
راکه در پی راهی هستم تا ذهن های تیره را اندکی روشن نمایم
نمیدانم چرا شما ذهن بقیه را تیره میخوانید.
ایا این توهین نیست.که خود را روشن و بقیه را تیره بدانید؟
مقداری ادب در نوشته های خود اضافه نمایید.لطفا
قديمي May 17th, 2009, 16:33   #1175
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

ناسزا می گویم و آندم ز تو سلام می خواهم .ارزش واژه ها را کدر ننماییم!

آنچه که نوشته می شود را بخوانید نه آنچه که خود می خواهید!این ناتوانی که من نام می برم به معنای نقل نکردن مطالب جدید یعنی ترک سایت از طرف آن دوستان عزیز و چیزیست که بسیار مشهود است خواهش می کنم ببینید آنچه را که باید و نبینید آنچه را که نباید واین نباید به این معناست شما هرچه دوست دارید تفسیر می کنید که دو سبب دارد یا از روی تیرگیست که نام بردم یا ناتوانی در درک کنه مطلب.

صد البته که من خود را روشن جاودانی نخواهم دانست چه سرشار از تیرگی های کلان هم خواهم بود اما اشاره من به آن تکه از تاریخ بود که دوستمان آنرا درنیافت وآنجا تکه روشن من به پا خاست تا تیرگی ها را پس زند .

همه ما نیمه های روشن و تاریکی داریم چه بهتر روز به روز بر روشنی های خود بیافزاییم نه آنقدر تیره شویم که از دیگران بخواهیم ز ما طلب بخشش کنند .راستی فکر می کنیم بزرگواریم؟
قديمي May 17th, 2009, 16:40   #1176
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
سلام بر شما

واقعا دیگه ادامه نمیدهم
خدا حافظتان باشد.
اره دیگه حتما هم هر کی رو که شما فحاش فرض کنید لازمه که بمیره...مثل این شاعر بنده خدا که بهمین دلیل از
زمین و زمان حذف شد چون بنظر بعضی ها بیخودی اکسیژن مصرف میکرد و زیادی حرف می زد :

6 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي May 17th, 2009, 16:54   #1177
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نکته جالب اینجاست که جماعت چند نفره ی به اصطلاح خودشان اکثریت و دانا و منورالفکر و طرفدار آزادی و حقوق بشر تحمل حتی چند پست با نگرش دیگر را نداشتند و بسرعت صحنه را خالی کردند
صحنه را خالی نکرده ایم مطمئن باشید. حرفی با شما نیست که من شما را نه هم وطن می دانم نه دوست نه همکار .کلمه ی دوست به دوش شما بد سنگینی می کند حالا که شمشیر از رو بسته اید منتظر شمشیر هم باشید.
از اینجای حرفم با مدیریت سایت هست که خوب می داند چه کار کند تا نفراتی به مانند شما را دورتا دور خود جمع کند و منافعش را همچنان پیش ببرد.
چرا با شما بحث کنیم؟که حتی در فارکس هم چیزی در چنته ندارید خوب چشمانتان را باز کنید آنقدر باز که بتوانید ببینید کسانی که رفتند موفق های این عرصه بودند نه یک عده از همه جا رانده و مانده و سینه چاک این ارایه دهنده ی هالی و اون حالی.
حالا بیایید به صحنه ببینم چند مرده حلاجین.
قديمي May 17th, 2009, 17:05   #1178
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

این تاپیک برای انتقادات و پیشنهادات در مورد سایت سرمایه ایجاد شده، نه بحث سیاسی. از همه دوستان درخواست می کنم از ادامه اینگونه بحثهای بی فایده که حاصلی جز ایجاد کدورت ندارند خودداری کنند.

با تشکر

پ.ن: در صورت ادامه بحث ناچار به حذف پستهای غیرمبتط با موضوع تاپیک هستم.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 17th, 2009, 17:11   #1179
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

این تاپیک برای انتقادات و پیشنهادات در مورد سایت سرمایه ایجاد شده، نه بحث سیاسی. از همه دوستان درخواست می کنم از ادامه اینگونه بحثهای بی فایده که حاصلی جز ایجاد کدورت ندارند خودداری کنند.

با تشکر

جدی می فرمایید اقا رضا؟؟؟؟؟
طرف مقابل هر چی دلش خواست بگه مشکلی نیست ولی اگر مخالفان جواب بدن دیگه بحث سیاسی میشه؟؟؟؟

چقدر این نوع برخورد برام اشناست...کی بود؟؟؟؟...اهان یادم اومد...حامد 2040 بود...رفیقش میومد بحث راه مینداخت و هر دری وری میخواست میگفت و بعد اگر محترمانه هم به طرف حرفی می زدی به تو اخطار میدادن که چرا حاشیه درست میکنی و اگر ادامه بدی برخورد میکنیم باهات...اره یادمه ..خودشه...چه شباهتی

4 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي May 17th, 2009, 17:13   #1180
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

نقل قول:
با سلام

با تشکر

شاهد از غیب رسید.باز هم با چشمان باز ببینید که ما صحنه را ترک نمی کنیم ...
قديمي May 17th, 2009, 17:14   #1181
farari
Senior Member

farari's Avatar

صداقتی که دیگر نیست!

0

نقل قول:
با سلام

با تشکر

حتی اگر خاطرتان مکدر می شود به بحث خوش آمدید

اینجا به هیچ عنوان بحث سیاسی نبوده و نیست شما دقت کنید به نوشته های قبلی .بنده پاسخ جناب مرکوری که از دوستان می باشد را دادم و عنوان نمودم که ایراد شما خیلی صحیح نیست و ما اشتباه را باید در خود بجوییم اما کلام به هزار سوی درآید خصوصا زبان پارسی که ریشه علمی ندارد بل با سرود به وجود آمده و همچنان دوپهلو خواهد ماند اما راستش را بخواهید بیشتر از اینکه زبان پارسی را عیبی باشد ناتوانی در درک نوشته عیب بزرگ ماجرا بود جایی که دوستان تفسیر به غیر نمودند و ماجرا آغاز شد....

اما پیش از حذف پست ها دست کم اجازه بدهید به دیگران نشان دهیم که صداقت برتر از گوهرهای دیگر است که گر بود.................
قديمي May 17th, 2009, 17:16   #1182
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

0

نقل قول:
با سلام

با تشکر

جالب می دونید چیه؟/؟؟؟....بحث کدورت ایجاد نمی کنه بلکه این جانبداریه که کدورت ایجاد میکنه....جانبداری از کی یا چی؟؟؟؟

...اینو فکر کنم همه تا حالا فهمیده باشن
2 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي May 17th, 2009, 17:19   #1183
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

آقا رضا یادمان نرفته است که پستهای سیاسی مذهبی بعضی پاک نشد وقتی گفتید بحث نکنید و جواب گرفتید که یا بگذارید بحث شود و نتیجه برسد یا کلا جمع کنید بساط بحث را ، اجازه که سهل هست مدال مدیریتی نیز بهشان دادید.
این حربه ها تکراری شده است جناب مدیر.
قديمي May 17th, 2009, 17:20   #1184
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

سلام
خسته نباشید به تمام دوستان عجب گرد و خاکی
اقا رضا
من قبلا یک پیشنهاد داده بودم البته نمیدونم نظرتون در این رابطه چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما اینجا هم بیان میکنم

همین مشکلات چند سال پیش در یکی از فروم هایی که بنده یکی از مدیران اصلی اون بودم پیش اومد منظورم از مشکل همین بگو مگو های بی ارزش
که به تشنج و خیلی از مسائل دیگه کشیده شده بود
خلاصه
در اخر هم یک تیم 3 نفره کمیته انظباطی تشکیل شد که در رابطه با این مسائل اخطار حذف پست و... رو در اختیار داشتندو
حتی میتونست به مدیران هم اخطار بدهند(خوبیش این بود)
اما این افراد چه کسانی بودند
افرادی بودند که خیلی از دوستان یا بگم حداکثری دوستان قبولشون داشتند و حکمشون رو قبول میکردند

به نظرم برای اینجا هم لازمه

با تشکر
تشکر کننده از HERCOOL:
قديمي May 17th, 2009, 17:26   #1185
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

جناب هرکول اگر بحث است بگذارید به سرانجامی رسد در این شکی نیست که شما موضع بی طرفی دارید اما سریع دست به قیچی نشوید تا دوباره شاهد خروج عده ای باشیم که سکوت و خروجشان مطالب را کم مایه نموده است برای یک بار هم که شده دست از قیچی بازی برداریم تا دست کم متوجه شویم که نه در عقایدمان بل در پایین ترین مسایل دچار مشکل هستیم و فقط به دنبال حذف و خروج نباشیم ............
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از farari:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 18:26 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.