انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي August 18th, 2009, 15:29   #16
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
نشان آدمیت به نشان های جنسیتی نیست ......همانگونه که به ایرانسل نیست....... به نظر بنده تاپیک جناب شاکری توهین محض به تک تک کاربران سایت سرمایه بود و بی تفاوتی مسیولین باعث شد که بنده از ایشان خرده بگیرم.اما عکس را هم حاضرم قرار دهم به شرط اینکه مدیریت سایت تاپیک مذکور را قفل نکنند و شما بنده را نقد کنید نه مدام دم از نشان مردانگی زنید که نشان های مردی به انسانیت آدمی ربطی ندارد ..........

شرط و شروط واسه مدیر سایت نذار عکس بذار - تمام -
قديمي August 18th, 2009, 15:32   #17
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ali Tavakoli نمايش نوشته ها
بابا این همه آدم واستادید دارید دعوا رو تماشا می کنید .

من جناب هورزاد رو میگیرم شماجناب فراری رو بگیرید .

چشم جناب توکلی عزیز

به احترام شما و سایر دوستان که پیغام خصوصی دادند - چشم

ما رفتیم - خدا حافظ

سایت هم باشه ماله همین ناقدین

من برای همیشه از سایت سرمایه میرم و دیگه هم پام رو توی سایت نمیذارم - تا فردا !

--------------------------------------------------------

بدبختی نقدهای اینا تمومی هم نداره

از دولت انتقاد میکنند - از انتخابات انتقاد میکنند - از رئیس جمهور انتقاد میکنند - از تالار عمومی انتقاد میکنند - از مدیر سایت انتقاد میکنند - از حذف پست انتقاد میکنند - از من انتقاد میکنند - از مدیر تالار انتقاد میکنند - از شاکری انتقاد میکنند - از وحید مدیریت انتقاد میکنند - از راسپوتین انتقاد میکنند - از روزنامه ها انتقاد میکنند - از آدمیت انتقاد میکنند - از خدا انتقاد ندارید ؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!

آخرین ويرايش توسط محمد هورزاد در August 18th, 2009 و ساعت 15:37
محمد هورزاد آفلاين است
2 تشکر کننده از محمد هورزاد:
قديمي August 18th, 2009, 15:34   #18
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

یک سری تاپیکها در سایت هستند که بیشترین انتقاد ما به آن تاپیک هاست چه در قسمت تحلیل باشند چه در قسمت سیستم ها چه در قسمت تالار عمومی فارکس.... چون شب گذشته اولین نقد ما بر تاپیک های جناب راسپوتین است.بر تاپیک هایی که بیشتر از عرضه مطلبی مفید خواننده را به بازی می گیرد و گر خواننده قصد انتقادی دارد یا سوالی می پرسد زننده تاپیک بی تفاوت از کنارش می گذرد قصد اینست که بگوییم کار رواییست؟قصد اینست بگوییم آیا می شود به بهانه مسافرت و قطعی برق سوالات را پاسخ نداد؟قصد اینست بگوییم که فرق است میان فرضیه،نظریه و قانون....
پس همزمان که به پیش می رویم و بر تاپیکی مثل "هالی گریل راسپوتین" یا "پارادوکس سیستم های معاملاتی" سخنی به میان می آوریم کمی از رفتارهای متناقض هم می گوییم .مثلا؟ رفتاری که توجیه نمی کند در بین یک بحث داغ، برای پرت کردن حواس خواننده تاپیک "علم و ضد علم و ارتباط آن با فارکس را بزنیم"........ همه جوانب را در نظر می گیریم و ادامه می دهیم.......
قديمي August 18th, 2009, 15:39   #19
ehsantrader
Senior Member

ehsantrader's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: زیر نور ماه
تشکر از ايشان: 1,763 بار در 596 پست
ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)
0

متاسفم که ما ایرانی ها به جز دعوا کردن به کار دیگری نمیرسیم

متاسفم که ما ایرانی ها به همدیگر احترام نمیگذاریم

متاسفم که عقب مانده هستیم

متاسفم که ....

...

...

این کار ها اسمش نقد نیست دعوا کردنه

اصلا چی رو می خواهید نقد کنید ؟

اینکه مصطفی امام سرش شلوغه ؟ وقت نمیکنه زیاد به تاپیکش سر بزنه ؟

اینکه مصطفی راست گفته یا دروغ ؟ اینکه آیا با گراف هاش ما رو دست انداخته ؟

اینکه اگه وقت نداره نباید تاپیک بزته ؟ اینکه ایا کاسه داغ تر از آش شدین ؟

اینکه امیر بابک پست های خلاف قانون رو حذف میکنه ؟

به خدا عجب آدمهائی هستین من همین 2 روز پیش کل تاپیکم حذف شد سر سو تفاهم ولی هرگز به خودم اجازه ندادم به کسی بی احترامی کنم اونم به امیر بابک که خاک این سایت رو خورده ! به کسی که وقتی یک تاپیک میزنه هر یوزر با شعوری میتونه کلی چیز ازش یاد بگیره !

اگر پستی حذف شده حتما باید حذف میشده اگه همین الان تاپیک من حذف بشه بازم باید حذف بشه چون هر جائی قانون داره اینجا مسلما باغ وحش نیست که هر کس هر کاری دلش خواست بکنه هر کی خواست فحش بده هر کی خواست دعوا کنه هیچ کس هم نگه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

چرا ما ایرانی ها چشم نداریم موفقیت همدیگه رو ببینیم ؟ چرا ؟

سوال من اینه ؟ مگه مصطفی امام کسی رو مجبور کرده اکسپرتشو بخره ؟ یا کسی سر این ماجرا ضرر کرده ؟

اصلا قراره از این بحث های 100 تا 1 غاز به کجا برسید ؟

چرا هر وقت کسی تو این سایت می خواد رنگ و بوی یاس و نامیدی رو پاک کنه باید باش این جوری برخورد بشه ؟

یادمه یه زمانی همین بلا رو سر مهندس سلیمی اوردن : استیتمنتی گذاشت که به ما ملت بفهمونه فارکس شدنیه !

یک ملت عقب مونده ریختن سرش که نه آقا استیتمنتت ساختگیه !!!!! حالا چرا ؟ چون از 100 هزار دلار پول تو 1 سال و نیم یک میلیون و هشتصد هزار دلار پول تولید کرد و چون ما ها بلد نیستیم پس اون داره دروغ میگه !!!!!
خوب معلومه هر کس دیگه باشه دیگه انگیزه و رغبتی برای ادامه کار پیدا نمیکنه !

آخه ما ایرانیا کی قراره آدم بشیم ؟ کی ؟

و در آخر : مصطفی امام دقیقا ملت رو شناخته که سیستمش رو معرفی نمیکنه کار خوبی هم میکنه ! حالا شما میگی اصلا سیستم خوب نداره بگو نداره مهم نیست !

امیر بابک هر چیزی رو پاک میکنه خوب کاری میکنه : دمش گرم دستش درد نکنه حتی اگه دوباره بره کل تاپیک منو حذف کنه !

تا کی قراره این بحث ها ی بی خود بی ارزش تو سایت باشه ؟ تاکی ؟

آیا این تاپیک ارزش علمی داره ؟ یا ارزش معنوی یا ...
قديمي August 18th, 2009, 16:02   #20
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

چه کسی این حق را به خودش می دهد که به ایرانی ها توهین کند؟چه کسی در این حد هست که ایرانی ها را عقب مانده بداند؟تا مادامی که تفاوت نقد را از دعوا تمییز ندهیم می توانیم از این پستها بزنیم........ما خرده ای نمی گیریم بر اصل کلام مبنا را ندانستن واژه نقد و تعریف غلط از فروم می دانیم. چرا راسپوتین حق داشت تاپیک استرولوژی را نقد کند اما ما باید به کلام هالی گونه ایشان بسان ودیعه ای آسمانی بنگریم.....دوستانی که طرفدار جناب راسپوتین هستید مگر ایشان شخصی مقدس است که حق نقدش را نداشته باشیم؟

وقتي کسي در فرومي مطلب مي نويسد اين حق را مي دهد که مطلبش نقد شود اگر براي دل خودش مي خواست چنین گوید مي رفت وبلاگ مي زد و زیرش قسمت کامنت و نظرات را غیر فعال می کرد.باید بدانیم کسي حق ندارد با اسم عجيب ترين نام در فارکس ذهن مخاطبان را به بازی بگیرد؟حال می خواهد قصدش فروش اکسپرت باشد یا خود نمایی؟
قديمي August 18th, 2009, 16:13   #21
ehsantrader
Senior Member

ehsantrader's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: زیر نور ماه
تشکر از ايشان: 1,763 بار در 596 پست
ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
چه کسی این حق را به خودش می دهد که به ایرانی ها توهین کند؟چه کسی در این حد هست که ایرانی ها را عقب مانده بداند؟تا مادامی که تفاوت نقد را از دعوا تمییز ندهیم می توانیم از این پستها بزنیم........ما خرده ای نمی گیریم بر اصل کلام مبنا را ندانستن واژه نقد و تعریف غلط از فروم می دانیم. چرا راسپوتین حق داشت تاپیک استرولوژی را نقد کند اما ما باید به کلام هالی گونه ایشان بسان ودیعه ای آسمانی بنگریم.....دوستانی که طرفدار جناب راسپوتین هستید مگر ایشان شخصی مقدس است که حق نقدش را نداشته باشیم؟

وقتي کسي در فرومي مطلب مي نويسد اين حق را مي دهد که مطلبش نقد شود اگر براي دل خودش مي خواست چنین گوید مي رفت وبلاگ مي زد و زیرش قسمت کامنت و نظرات را غیر فعال می کرد.باید بدانیم کسي حق ندارد با اسم عجيب ترين نام در فارکس ذهن مخاطبان را به بازی بگیرد؟حال می خواهد قصدش فروش اکسپرت باشد یا خود نمایی؟

نقد بله اما حرفهای تو نه ! چون از نوع رفتارت مشخص است که شدیدا از موفقیت دیگران در عذابی!

پس باش تا اموراتت بگذرد چون این نیز میگذرد

قديمي August 18th, 2009, 16:14   #22
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
شرط و شروط واسه مدیر سایت نذار عکس بذار - تمام -

آقای فراری که داری همه رو از سایت فراری میدی !

فلسفه نباف - عکسها رو بذار ...
قديمي August 18th, 2009, 16:20   #23
aisan
Member

aisan's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2008
محل سكونت: iran-zanjan
تشکر از ايشان: 159 بار در 44 پست
aisan (سطح 1)aisan (سطح 1)aisan (سطح 1)aisan (سطح 1)
0

نقدی که هدفش رنجاندن دیگران باشد نقد نیست
نقدی که برای مبارزه با یه نظریه باشد نقد نیست
هدف این سایت ارائه روشها و نظرهای مختلف است چه بسا که خیلی از دوستان خیلی از روشهای این سایت رو قبول نداشته باشند ولی آیا این درسته که اگر ما روشی و یا نظری رو قبول نداشته باشیم سعی کنیم اون روش و سیستم رو لوث کنیم؟ این راه درست نقد کردن نیست و با هدف این سایت نیز مغایرت دارد
(مدیریت محترم در صورت صلاحدید میتواند این پست را حذف کند)
قديمي August 18th, 2009, 16:35   #24
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

دوستان اصلا شما اجازه دادید من نقد بر محتوای مطالب ارایه شده توسط جناب راسپوتین را بنویسم؟
که حرف از منصفانه و غیر منصفانه زدنش می کنید؟
شما اصلا گذاشتید بیشتر از تفسیر واژه نقد جلو برویم؟
چه هدفی دارید که پیش از بیان مطلب موضع گیری می کنید؟
قديمي August 18th, 2009, 16:45   #25
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

درود

خوب جناب فراری اول شما بفرمائید روشی که اقای راسپوتین گفتند(منظور همانی است که از اندیکاتور عطار استفاده میکردند) را بفرمائید نقد کنید.بگید اندیکاتور اون روش چه کار میکنه.از چه اندیکاتورهائی در اون اندیکاتور استفاده میشه.هر کدوم از اونها چه کار میکنند.در ریاضیات کاری که انها میکنند به چه معناست.این سوال را جواب بدید تا بنده بدونم شما چقدر قدرت نقد دارید.یا اصلا صلاحیت نقد دارید.اگر داشتید راجع به بقیه قضایا بنده شخصا با شما به نقد روشها میپردازم.
daivid آفلاين است
قديمي August 18th, 2009, 16:53   #26
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

جناب دیوید بنده خودم باعث شدم راسپوتین آن تاپیک را ادامه دهد و حتی پیشنهاد دادم که برای روزهای رنج از روش جناب یوسف امینی استفاده کنید .

حتی پستی نوشتم با نام اینکه اگر این اندیکاتور این توانایی را داشته باشد که اگر روزهای رنج و ترند دار را تمییز بدهد بهترین اندیکاتور و سیستم معاملاتیست.

بله نقد هم می کنم اما نه با مظلوم نمایی که دوستان به راه انداخته اند و نوشته های پیشین را به رخ می کشانند بر علیه سنت رفتن هنر می خواهد نه مثل بعضی ها فقط جار بزنند که خط روند یعنی خط کج!
قديمي August 18th, 2009, 16:59   #27
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

خوب شما نقد کن.خط کج و میخوای نقد کنی اندیکاتور اقای یوسف امینی میخوای نقد کنی هالی گریل و میخوای نقد کنی خود راسپوتین و میخوای نقد کنی خلاصه هر چی و که میخوای نقد کنی نقد کن ببینم چه کاره ای.
daivid آفلاين است
تشکر کننده از daivid:
قديمي August 18th, 2009, 17:03   #28
aminnobakht
Senior Member

aminnobakht's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 454 بار در 161 پست
aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)aminnobakht (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به aminnobakht
0

سلام
هيچ وقت دوست نداشتم توي همچين تاپيكي پست برنم اما الان نمي تونم جلوي خودم رو بگيرم
منم مثل خيلياي ديگه كه توي اين سايت هستند به هر دري زدم تا علمم رو بالا ببرم و بتونم به يه سود متعادل برسم و ... خيلي كاراي ديگه كه هممون از همه نوعش وجود داريم توي سايت
الان ميخوام اينو بگم كه هر كسي حتي اگر فقط به صرف گذاشتن يه استيمنت يه تاپيك بزنه خيلي بيشتر از اين بحث هاي صد من يه غاز به من و امثال من كمك كرده
من الان خودم به حداقل يك سوم چيزايي كه ميخوام رسيدم چون الان خيلي وقته كه خودم رو پاي چارت چفت و بست كردم
اينو كه ميگم يه استيتمنت بيشتر از اين بحث ميتونه به من كمك كنه هم دليلش اينه كه حداقل بهم اميد اينو ميده كه همچين چيزي وجود داره
ايني كه مصطفي امام ( راسپوتين ) مياد و ميگه هالي گريل پيدا كرده بهم اين اميد رو ميده كه آره واقعا هالي گريل وجود داره پس يا من مسير رو اشتباه رفتم يا اينكه ديدم از هالي گريل اشتباه هست
يا ايني كه احسان مياد و تاپيك ميزاره و فقط پوزيشن هاي اكسپرتش رو توش ميزاره اينو بهم ميگه كه واقعا همچين اكسپرتي هست
يا خيلي مثال هاي ديگه كه فعلا جز اين دو تا رو تو ذهنم ندارم
خوب دوستان اگر زياه عرضي كردم پوزش ميخوام

تا امروز از همه دوستان تشكر ميكنم كه به من كمك كردن

و از همه ميخوام ( به عنوان كوچيك ترين عضو اين خانواده 26 هزار نفري)‌ كه به خاطر خودشون و بقيه از اين بحث دست بردارن
aminnobakht آفلاين است
6 تشکر کننده از aminnobakht:
قديمي August 18th, 2009, 17:10   #29
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

0

بابا برم به کی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه شب جلسه فارکس کارای مشهد بودم - یکی از قدیمی های سایت و قدیمی های فارکس ایران من رو مسخره میکنه که کاربر فعال سایت سرمایه ام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سایتی که توش هیچی نداره جز حاشیههههههههههههههههههههه ههه

----------------------------------------------------------------------------------------------

فراری ناقد - درد و بلای سعید موذنی و پستهاش بخوره توی سرت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با این پشت زدنت .
قديمي August 18th, 2009, 17:15   #30
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

کسی را می شناسم که با حرف های پوپولیستی و مظلوم نمایی و زبان چرب بر خردمند ترین مردان این سرزمین برتری یافتند.در این کارزار اول باید تکلیف مداحی دوستان مشخص شود یا نقد من؟باید روضه گرفتن را نظاره باشیم یا نقد علمی؟

باید افسوس برای تمجیدگران خورد یا ستود کسانی را که سکوت کرده اند به هزار دلیل؟

آری خیلی ها حق دارند این سایت را ترک کنند اما کسانی می توانند داعیه بزرگی داشته باشند که کاربر تازه کار را به سرمنزلی رسانند نه آنان که در خفا به اندیشه جمعی می خندند.آلبرتینی می تواند خداحافظی کند و همه می توانند ناراحتش باشند اما شما پاسخ جناب ایندکس و خیلی های دیگر را ندادید.آنهم پاسخ به حقشان را......

آن گراف های تقلبی چه نقدی می تواند داشته باشد؟آن هالی گریل دروغی؟آن اندیکاتوری که بسته است به شکستن دو حمایت و مقاومت؟نه جناب راسپوتین تو خیلی فرق داری با بزرگان این سایت.....با مداحی و مظلوم نمایی خودتان را بزرگ جا نزنید!

نه آقای راسپوتین مظلوم نمایی کافیست.....اگر می خواهید الگو برداری کنید الگوهای بهتری نیز وجود دارد

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, نقد, هولی گریل, اول

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است