انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 18th, 2009, 21:09   #1276
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
اول راهکار حل موضوع به مدیریت بسته است که به جای بستن تاپیک ها مدیریت آن قسمت ها را گونه ای دیگر اداره نماید .من که گفته بودم هم می پذیرم (ارایه ایده) هم راهکار می دهم.نخواندید؟

دوم ما دو دسته داریم به جز بی طرف ها.یکدسته منتقدان دولت و دسته دوم موافقان دولت.تاپیک مذکور در دست موافقان دولت است بدون شک تمامی این دوستان به تمام قوانین اعمال پست پایبندند و نیازی به حذف پست هایشان نیست راجع به نقل اخبار.اما دسته دیگر منتقدان هستند که بیشترین حذف دامن این گروه را گرفته است مدیریت این تاپیک و اینگونه مطالب بحث برانگیز را به یکی از کسانی که این گروه معرفی می نمایند اعطا کنید و درضمن قوانین بنیادی را رعایت نماید با اغماض کمتر و احساس را کمتر دخیل دهد.و گر مدیریت کم کاری نمود حق اعتراض برای بیش از ده رای باشد.من کامل می توانم توضیح دهم در مورد جزییات.

سوم-اشخاص زیادی هستند که وزن زیادی در سایت دارند که نزدیک به مستقل ها هستند مثل بابا بهزاد.کندل تریدر و خیلی های دیگر و کارهایشان احساسی نیست مقبول هردوطرف هم هستند اگر وقت دارند این پست به آنان واگذار شود که بعید است قبول نمایند.باز هم ایده می شود داد..........

سهراب جان گر قصد بنده بازی با کلمات است بشکند این دست...............
خدمت شما عرض کنم که بنده خودم منتقد دولت ( دقیق تر بگم زخم خورده ) و سیاست و حتی بعضی جنبه های دینی احوالات موجود هستم ! پستهای حذف شده ام احتمالا هنوز در تالار مدیران هست و احتمالا جناب بلک نینجا یکی از همون پستها رو به یاد میارند . اینها رو عرض کردم که بگم من خودم هم بعله ! و حتی شاید خیلی بیشتر از بعضی ها بعله ... و

در واقع یکی از دلایل کم نوشتنم همین حذف پستهام بود . اما ... راه حل شخصی که انتخاب کردم این بود : وقتی دیدم نوشته هام حذف میشه و چون براشون ارزش قائل بودم ، کمتر نوشتم . مشابه همین موضوع در تالار سیستمهای معامله هم اتفاق افتاد . بگذریم که نوشتن یا ننوشتن من نوعی اهمیتی نداره .... اما حداقل مشکلم رو با خودم حل کردم . ( البته این راه حلی بود که من برای خودم در نظر گرفتم و به کسی توصیه اش نمی کنم )

اینها رو عرض کردم که به جانبداری متهم نشم .

از راه حل هایی که ارائه کردید هم ممنونم . حداقل الان راحتتر میشه صحبت کرد . از آقا رضا تقاضا میکنم به هر شکلی که صحیح میدونند در این زمینه اظهار نظر کنند .

و اما یک موضوع رو جنبی خدمتتون عرض کنم : وقتی دستی عفونت کنه و چاره ای به جز قطعش نباشه ، آیا قطعش نمی کنند ؟ آیا یک پوزیشن ضررده رو که هیچ امیدی به نتیجه گیریش نیست نمی بندند ؟ مسلما کسی دوست نداره دستش رو از دست بده یا در پوزیشنی ضرر بده . اما بهتر از مردن یا کال شدنه . در واقع انتخاب بین بد و بدتر هست . اینطور نیست ؟

میخوام عرض کنم اجازه بدید زمان رو کمی جلوتر ببریم . تاپیکها باز باشند و همه ما آزادانه بنویسیم و ... چند ماه بعد نه تنها آلبرتینی نیست ، من و شما و سایت و تاپیک و تاپیک انتقادات سایت سرمایه و ... هم نیست !

شما کدوم رو انتخاب میکنید ؟

تاکید میکنم .. از شرایط موجود راضی نیستم و تاییدش نمیکنم . حتی خودم قربانی هستم . اما چه میشود کرد... ؟

حالا با توجه به توضیحات فوق ، اگر فکر میکنید راهی هست که نه سیخ بسوزه نه کباب ( تقریبا مشابه اون چیزی که بالا گفتید ) بنده شخصا فکر میکنم راه حل بدی نباشه ( البته ناگفته پیداست که تصمیم نهایی با مدیریت سایت هست . )

مشکل دیگه اینجاست که برای سیستم سا--نسو--ر هوشمند ما ، هیچ قانون و حد و مرز مشخص و تعریف شده ای نیست که بشه بر اساس اون تصمیم گرفت و اقدام کرد و بر همین اساس گاهی سخت گیری بیش از حد اجتناب ناپذیر به نظر میرسه . یک مثال جالب بگم .. من امروز کلمه هندونه رو سرچ میکردم ، با این کیورد تو 360 رفتم تو یه سایت که پر از داستانهای فارسی پ - ر - ن بود ! و همچنین حالت عکسش هم هست ...

...

دست شما سالم و سلامت بماند تا از قلم شیوای شما در زمینه هایی بهتر استفاده بشه و لذت ببریم .

ویرایش : بنده بعد از ارسال این پست پاسخ آقا رضا رو دیدم ...

آخرین ويرايش توسط Sohrab_K در May 18th, 2009 و ساعت 21:16
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 18th, 2009, 21:12   #1277
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
(۱) خوشم آمد رو دستی خوردم.اتفاقا اگر شما پشتیبان مدیر معرفی شده جدید باشید_همان که گفتم _ دسته موافقان دولت اهل اعتراض نیستند آنها به اشخاص احترام می گذارند واهل جمله های بی ارزشی مانند دموکراسی نیستند.آنها محو شخصیت کاریزمای شما هستند واین موضوع تا حدودی حل می شود.بخدا قسم این جمله توهین نیست

(۲)من دلیل خروج قدیمی ها را نمیدانم اما در آن تاپیک خداحافظی علت دیگری ذکر کرده اند اما بعضی از آن قدیمی ها فقط در تاپیک عمومی چرخ می زنند نام ببرم؟

منم و یک پیشنهاد نخواستید پاره اش کنید اعتراضی نیست......
(۱) اصلا حاضرم به شما دسترسی بدهم که پستهای در حمایت از دولت (به مفهوم واقعی کلمه) را پاک کنید. مطمئنید با این کار مشکل حل می شود؟ (این را هم بگویم که اصلا مایل نیستم سایت سرمایه مکانی باشد برای توجیه اقدامات دولت، خصوصا مواردی که با نادیده گرفتن نظرات کارشناسی انجام می شود) - پ.ن: ما هم وارد بحث سیاسی شدیم!

(۲) اگر بزرگان را نام ببرید می توانیم مورد به مورد در مورد علت خداحافظی آنها صحبت کنیم.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 18th, 2009, 21:14   #1278
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
یکی از دلایلی که بسیاری از بزرگان از سایت خداحافظی کردند، بر خلاف ادعای برخی افراد سانسور مطالب سیاسی و مذهبی نبوده، بلکه حاکم شدن جو غیر تخصصی و افزایش بحثهای حاشیه ای در مقایسه با مطالب فنی بوده است..
سلام
کاملا دقیق و صحیح است

نقل قول:
کم کم به این نتیجه می رسم که تنها راه حل قطعی، مسدود کردن تالارهای غیر تخصصی است. اگر تا چند روز آینده به نتیجه مشخصی نرسیم، ناچار به این کار هستم.
اقا رضا عزیز
به نظر بنده حداقل تا زمان انتخابات بهتر است همین کار را انجام دهید. به هر حال نزدیک به انتخابات هستیم و با توجه به حجم انتقادات و تخریب هایی که علیه دولت انجام می شود طبیعی است با انتقال اخبار این جو تشنج به اینجا هم سرایت کند .شاید بستن موقت این تالار باعث آرام نگاه داشتن سایت در این دوره کوتاه باشد.
موفق باشید
قديمي May 18th, 2009, 21:14   #1279
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
اول راهکار حل موضوع به مدیریت بسته است که به جای بستن تاپیک ها مدیریت آن قسمت ها را گونه ای دیگر اداره نماید .من که گفته بودم هم می پذیرم (ارایه ایده) هم راهکار می دهم.نخواندید؟

دوم ما دو دسته داریم به جز بی طرف ها.یکدسته منتقدان دولت و دسته دوم موافقان دولت.تاپیک مذکور در دست موافقان دولت است بدون شک تمامی این دوستان به تمام قوانین اعمال پست پایبندند و نیازی به حذف پست هایشان نیست راجع به نقل اخبار.اما دسته دیگر منتقدان هستند که بیشترین حذف دامن این گروه را گرفته است مدیریت این تاپیک و اینگونه مطالب بحث برانگیز را به یکی از کسانی که این گروه معرفی می نمایند اعطا کنید و درضمن قوانین بنیادی را رعایت نماید با اغماض کمتر و احساس را کمتر دخیل دهد.و گر مدیریت کم کاری نمود حق اعتراض برای بیش از ده رای باشد.من کامل می توانم توضیح دهم در مورد جزییات.

سوم-اشخاص زیادی هستند که وزن زیادی در سایت دارند که نزدیک به مستقل ها هستند مثل بابا بهزاد.کندل تریدر و خیلی های دیگر و کارهایشان احساسی نیست مقبول هردوطرف هم هستند اگر وقت دارند این پست به آنان واگذار شود که بعید است قبول نمایند.باز هم ایده می شود داد..........

سهراب جان گر قصد بنده بازی با کلمات است بشکند این دست...............
بعد از ان همه توضيحات ...
جناب فراري اين حرف خود را بايد ثابت كنيد با دليل نه حرفي از روي برداشتهاي شخصي
من منتظرم !
برويد تعداد پستهاي موافقان و مخالفان را بشماريد
دليل پستهاي پاك شده و اين كه ان پستها را چه كسي زد؟
چه تعداد پست پاك شد ؟ دليل اجراي قانون چه بود؟
اين حرف شما تهمتي است نسبت به بنده و طبق حقوق خودم از شما ميخواهم با دليل و مدرك ان را ثابت كنيد
پ ن : روي صحبت من با جناب فراري است لطفا كسي دخالت نكند
پ ن 2:ان تاپيكها هم بسته شده ايا حاشيه تمام شد؟ فقط مكانش جابجا شد (عدهاي فقط به دنبال حاشيه و اهداف شخصي خود هستند حالا به هر قيمتي)
يا حق

آخرین ويرايش توسط وحید در May 18th, 2009 و ساعت 21:19
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 18th, 2009, 21:20   #1280
Sohrab_K
Senior Member

Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
من منتظرم !
اين حرف شما تهمتي است نسبت به بنده و طبق حقوق خودم از شما ميخواهم با دليل و مدرك ان را ثابت كنيد
يا حق
آقا وحید گرامی ...

دیدم نوشتید که کسی دخالت نکند ...

اما جسارتا سعی میکنیم فضا رو به قول آقا حامد از فضای مچ گیری به فضای تعامل و نتیجه گیری تغییر بدیم . لطفا کمی مدارا کنید .

ضمنا از شما به عنوان مدیر تالار عمومی ، خودداری بیشتری انتظار میره .

خواهشم از شما و سایر دوستان اینه حالا که آقا رضا هم پا پیش گذاشتند ، اجازه بدید موضوع به نتیجه برسه .

ممنون

آخرین ويرايش توسط Sohrab_K در May 18th, 2009 و ساعت 21:45
2 تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 18th, 2009, 21:20   #1281
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
اگر به کسی بی احترامی شده بنده عذر می خواهم امیدوارم اگر بنده عقده ای هستم ، شما بزرگواری کنید و حداقل عذر خواهی این حقیر را بپذیرید .
امیدوارم این مسایل بهانه ای برای قفل کردن تاپیک و حذف پست ها و نهایتا بی نتیجه ماندن این چند روز نشود .
واقعا اینهمه توضیح دادن در رابطه اون مطلب کافی نبود ؟
رضا خان ببخشید قصد جسارت و بی ادبی نبوده و نیست ، انتقادی بود که شما نشنیده بگیرید.
فقط لطفا جواب سئوال بنده را هر طور صلاح می دانید بفرمایید .
من می خواهم تعبیر شما از قوانین را در مورد حذف پست آلبرتینی بدانم ، همین .
پست جناب آلبرتینی این بود:
نقل قول:
احمدی نژاد: تخریب کنندگان دولت در آزادی مطلق اند:

رئیس جمهور یکی از عوامل طرح مباحث تخریبی علیه دولت نهم را فضای آزاد ایجاد شده از سوی این دولت دانست و گفت: مشخص است که برخی بیکار نشسته و مشغول ایجاد هیاهوی بی مورد هستند چرا که در این دولت آزادی مطلق در این خصوص وجود دارد و حرف های بی حساب و کتاب نیز هزینه ای نداشته و به هیچ وجه پیگیری و شکایتی در کار نیست.

http://www.asriran.com/fa/pages/?cid=72171

حالا اگه اعتقاد دارید ایشان دروغ داره میگه تاپیک رو حذف کنید.
و ایشان معتقد بود این پست مرتبط با مباحث تاپیک است. پاسخ من در پیام خصوصی به ایشان این بود:

نقل قول:
آیا فکر می کنید در عمل نیز دولت به این ادعا (آزادی مطلق!) پایبند است؟

اگر بله، بنده با شما در این مورد اختلاف نظر شدیدی دارم.
اگر خیر، خبر شما ارتباطی با موضوع نداشت

فرض کنید یکی از اقوام شما نزد شما بیاید و بگوید: وضعیت اقتصادی اصلا خوب نیست. می ترسم شغلم را از دست بدهم.

و شما در جواب بگویید: نگران نباش! احمدی نژاد گفته ایران دارد به قدرت اقتصادی دنیا تبدیل میشود!

به نظر شما این پاسخ شما مرتبط است؟
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 18th, 2009, 21:24   #1282
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
(۱) اصلا حاضرم به شما دسترسی بدهم که پستهای در حمایت از دولت (به مفهوم واقعی کلمه) را پاک کنید. مطمئنید با این کار مشکل حل می شود؟ (این را هم بگویم که اصلا مایل نیستم سایت سرمایه مکانی باشد برای توجیه اقدامات دولت، خصوصا مواردی که با نادیده گرفتن نظرات کارشناسی انجام می شود) - پ.ن: ما هم وارد بحث سیاسی شدیم!

(۲) اگر بزرگان را نام ببرید می توانیم مورد به مورد در مورد علت خداحافظی آنها صحبت کنیم.
آقا رضا من محکومم که با کلمات بازی می کنم اما شما اینکار را نکنید.من کجا گفتم پست های موافقان حذف شود.اتفاقا آنها را پست هایی دانستم که موازین را رعایت می نماید.

چه کسی حذف از پست های یک طرفه زد؟ لعن و نفرین بر من اگر عاشق حذف پست احدی باشم از آنچه دفاع می کنم بر من می کوبیدش؟
قديمي May 18th, 2009, 21:26   #1283
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

نقل قول:
با سلام

کم کم به این نتیجه می رسم که تنها راه حل قطعی، مسدود کردن تالارهای غیر تخصصی است. اگر تا چند روز آینده به نتیجه مشخصی نرسیم، ناچار به این کار هستم.
با سلام
خواهشا اگر به این نتیجه رسیدید تاپیکهایی مثل "معرفی و مقابله با تروجان" یا "کامپیوتر نرم افزار سخت افزار " را پاک نکنید اینها را میتوان جزء مطالب تخصصی و لازم برای شغل فارکس محسوب کرد.
قديمي May 18th, 2009, 21:28   #1284
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

این که نظر شما با منطق می خواند بحثی نیست !
ولی من هنوز نفهمیدم چرا آن پست حذف شد ؟
توهینی به کسی بود یا ... ، دلیل حذف را بفرمایید لطفا !؟
یعنی دقیقا بفرمایید کدام بند از قوانین سایت را ایشان با این پست نقض کردند که شما مجبور به حذف شدید .

سپاسگذار از توجه شما
قديمي May 18th, 2009, 21:29   #1285
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
با سلام
خواهشا اگر به این نتیجه رسیدید تاپیکهایی مثل "معرفی و مقابله با تروجان" یا "کامپیوتر نرم افزار سخت افزار " را پاک نکنید اینها را میتوان جزء مطالب تخصصی و لازم برای شغل فارکس محسوب کرد.
البته مدتی قبل به فکر ایجاد یک sub forum با مووضوع کامپیوتر و اینترنت بودم. زیرا همانطور که شما اشاره کردید اینها ابزار کار ترید است. فقط از این نگرانم که دوستان بحث مربوط به تروجان را نیز به سیاست ربط بدهند!
قديمي May 18th, 2009, 21:32   #1286
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
این که نظر شما با منطق می خواند بحثی نیست !
ولی من هنوز نفهمیدم چرا آن پست حذف شد ؟
توهینی به کسی بود یا ... ، دلیل حذف را بفرمایید لطفا !؟
یعنی دقیقا بفرمایید کدام بند از قوانین سایت را ایشان با این پست نقض کردند که شما مجبور به حذف شدید .

سپاسگذار از توجه شما
بر اساس بندهای زیر:

نقل قول:
7. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه، متعدد یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.
اگر هنوز قانع نشدید این بند را ببینید:

نقل قول:
18. سعی بر این بوده است که قوانین سایت سرمایه در نهایت صراحت و شفافیت نوشته شوند. با اینحال اختلاف نظر در تفسیر و نحوه اجرای قوانین نامحتمل نیست. در اینگونه مواقع تفسیر قوانین سایت سرمایه و همچنین تشخیص مصداق‌ها بر عهده مدیران سایت می‌باشد.
5 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 18th, 2009, 21:33   #1287
Sohrab_K
Senior Member

0

جناب فراری ممکنه خواهش کنم با توجه به توضیحات بنده و پاسخهای آقا رضا ، نظرتون رو به شکلی که بتونه همه جوانب رو در حد امکان لحاظ کنه ، ارائه کنید ؟
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 18th, 2009, 21:33   #1288
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
من منتظرم !
پ ن 2:ان تاپيكها هم بسته شده ايا حاشيه تمام شد؟ فقط مكانش جابجا شد (عدهاي فقط به دنبال حاشيه و اهداف شخصي خود هستند حالا به هر قيمتي)
يا حق
فکر می کنم پستهای منتقدان بیشتر باشد من شمار پست های حذف شده را نمی دانم و همه را نخوانده ام اما وحید جان این همان است که من می گویم پست های حذف شده دوستان موافق بیشتر برای دلخوشی این وری ها بوده_ دست کم ما اینگونه فکر می کنیم_ اما حذف پست منتقدین بیشتر زیر پا گذاشتن قوانین بنیادی بوده البته از دید شما و من همه را رد یا تایید نمی کنم اما شما هم موضع خود را دارید من تغییر موضع را خواستارم مگر ندیدید من گفتم و نوشتم که قانون را می شود همه گونه اجرا کرد .اما همه میگویند تمثیل است طریقه ای که قانون پیاده می شود مهمتر از خود قانون است.....

حاشیه تکه ای از زندگیست هر چه به او بال دهی بیشتر می پرد کمی صبر می خواست تا در حد حاشیه بماند نه بشود گرگ بیابان.........
قديمي May 18th, 2009, 21:36   #1289
Sohrab_K
Senior Member

0

جناب باباخو ، طاهری ، وحید و ... همه شما سروران و بزرگ من هستید . منتهی لطفا اجازه بدید این مشکل اساسی رو به سرانجام برسونیم ، بعد برا اون یکی ها هم من شخصا قول میدم یه جلسه بزاریم !

وگرنه تا یک هفته دیگه هم همینطور دور خودمون خواهیم چرخید .
6 تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 18th, 2009, 21:54   #1290
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
فکر می کنم پستهای منتقدان بیشتر باشد من شمار پست های حذف شده را نمی دانم و همه را نخوانده ام اما وحید جان این همان است که من می گویم پست های حذف شده دوستان موافق بیشتر برای دلخوشی این وری ها بوده_ دست کم ما اینگونه فکر می کنیم_ اما حذف پست منتقدین بیشتر زیر پا گذاشتن قوانین بنیادی بوده البته از دید شما و من همه را رد یا تایید نمی کنم اما شما هم موضع خود را دارید من تغییر موضع را خواستارم مگر ندیدید من گفتم و نوشتم که قانون را می شود همه گونه اجرا کرد .اما همه میگویند تمثیل است طریقه ای که قانون پیاده می شود مهمتر از خود قانون است.....

حاشیه تکه ای از زندگیست هر چه به او بال دهی بیشتر می پرد کمی صبر می خواست تا در حد حاشیه بماند نه بشود گرگ بیابان.........
جناب فراري بنده هنوز منتظر پاسخ مستند شما هستم
شما تهمت جديدي را وارد كرديد
شما اعتراف ميكنيد زير پا گذاشتن قوانين بنيادي باعث حذف پستي شده (از نظر من)پس جانبداري در كار نبوده
شما نميتوانيد حرف خود را ثابت كنيد چون تعداد و دليل پستهاي حذف شده را نميدانيد
شما هنوز نميدانيد به قانون معترضيد يا نحوه اجرا
شما قانون را نميدانيد تا به ان استناد كنيد
نحوه اجرا را در دست بند بوده و براي ان دلايل قانوني و محكم دارم تفسير به راي هم در كار نبوده
دليل خود را نسبت به اين ادعا كه بنده وابسته به جناحي خاص هستم بيان كنيد
ببين دوست عزيز قانون لبه اي برنده دارد و با ادبيات و كدخدا منشي نميتوان از زير ان گريخت
اگر پاي مسئول سايت جايي گير كند تعهد محضري شما هم كمكي به ايشان نميكند
طبق قوانين دموكراسي بنده حق هر گونه اقدام حقوقي در رابطه با شما را براي خودم محفوظ ميدانم
هركس پستي از ايشان در تالار سياسي پاك شده مستندا اينجا بيان كند تا بنده پاسخگو باشم
از اين خاله زنك بازي ها خسته شده ام پس مستند حرف بزنيد
هو الحق
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 01:38 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.