انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 17th, 2009, 23:50   #1216
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
پاسخ به راسپوتین

0

از دل جدال های بی حد سقراط، نوباوه هایی پدید آمدند چون افلاطون و ارسطو که نه تنها سنگ بنای فلسفه بل سنگ بنای دموکراسی را نیز نهادند........

اینک من چه خامم که بعد از گذشت دو هزار سال از دل این جدال ها در پی دموکراسی آتنی می گردم.اینک من چه ساده لوحانه جامعه ای را به تصویر می کشم پر از روشنگری های کودکانه!

راسپوتین تمام ارکان جامعه در هم تنیده است و دموکراسی نیز.آزادی ریشه در تاریخ دارد ابراز عقیده یاقوت گرانبهایست که غنیمت نمی شمارد کسی آنرا. آزادی نسل به نسل منتقل می شود در روزهایی که ایران شاه شاهان داشت آندم آتن شهردار به رای مردم انتخاب می نمود و هر شهروند آزاده ای توانایی پوشیدن رخت ریاست داشت.امروز چه کشورهایی باخیال خوش بر آن دستاوردها تکیه زده اند و ادامه نیز خواهند داد.راسپوتین با اینکه آتن دارای دموکراسی بود اما دموکراسی خواص.آنروز در آتن برده داری موج می زد اما امروز برده ها ارباب شده اند.دموکراسی هر چیزی را حل میکند اما آیا اخلاق با پشتوانه ایدئولوژی هم توانایی حل همه چیز را دارد؟

در ایران گرچه در تمدن باشکوه هخامنش خبری از برده نبود اما دموکراسی نیز وجهه ای نداشت .در ایران گرچه بر خلاف آتن یکتاپرستی رواج داشت و ولنگاری اخلاقی موج نمی زد اما ساتراپی هم به رای مردم نبود.اگر یک نگاه اجمالی بیندازیم خوب می بینیم که ما مجموع دستاوردهایمان بالاتر از آتن بوده است اما آیا ما بر جایگاه محکمی تکیه زده ایم؟و آیا پشتوانه اخلاقی آنروز دردی ازدردهای مارا کم کرده است؟

دموکراسی هرچیزی را به چالش می کشد اما اخلاق بیشتر مرزها را پررنگ می کند دموکراسی می گوید هیچ چیزی پایدار نیست حتی اخلاق اما اخلاق مدام از ثبات دم میزند.دموکراسی درهم میشکند و میسازد اما اخلاق تجربه های جدید را سلب می کند.

تکیه امروز ما بر اخلاق است و اخلاق هم تابخواهی مرز دارد و تفسیرهای شخصی اما دموکراسی گرچه خورشید عالم تاب نیست اما آنچیزیست که دست کم سخن گفتن از آرا را روا می دارد...........

انتظار تو بحق است اما در جامعه ای که ریشه در دموکراسی داشته باشد نه اخلاق.اما یک حرف دوستانه به تو راسپوتین ! هروقت اخلاقیات به دست اخلاقیات دیگری نابود شد مرزها و حریم ها تنگ تر و پررنگتر شد اما هرگاه اخلاق ذره ذره پا پس زد نوای دموکراسی بر خواهد آمد!می شنوی؟
قديمي May 18th, 2009, 00:24   #1217
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

سلام فراری جان

قلم قوی دارید و بیشتر هم سعی میکنید با ایهام و جناس و سایر صنایع ادبی ، متن خود را زیبا تر کنید

ولی این موضوع باعث میشود که خواننده برای درک مفهوم کلام شما چند بار متن شما را بازخوانی کند

و گاهی اگر با دقت خوانده نشود ، ممکن است برداشت های نادرست به بار آورد

( کما اینکه حساس میکنم برخی از جبهه گیری های دوستان با شما بر اثر همین متن های ثقیل و گاهی دارای ایهام است )

البته شخصآ متن های شما را با دقت میخوانم و بر حسن نیت شما صحه میگذارم

ضمنآ در باره مطلبی که درمورد دموکراسی و اخلاق فرمودید تا حدودی موافق و مقداری هم مخالفم

حالا انشاا... سر فرصت و در جای مناسبتر صحبت خواهیم کرد

پیروز باشید

آخرین ويرايش توسط rasputin در May 18th, 2009 و ساعت 00:26
rasputin آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از rasputin:
قديمي May 18th, 2009, 00:38   #1218
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

خب من پستی نزده بودم تو اینجا و فکر میکنم دیگه سرمایه بچه بازی شده برای همین کمتر فعالیت میکنم و بیشتر خواننده هستم

اما یه پست زدم در تاپیک عرض تسلیت که سریع پاک شد و وحید عزیز پی ام داد که باعث بحث میشه جالبه !!!

با احترام زیادی که نسبت به اقا رضا مدیر سایت و وحید عزیز مدیر بخش ازاد قائلم اما باید بگم این انتخاب کاملا اشتباه بوده و ایشان برای این سمت ...

این تنها پست من در این تاپیک بوده و دیگه هم پستی نخواهم زد ( البته در این تاپیک و تاپیک های مربوطه )

شبتون قشنگ

در پناه اهورا

پناهی
تشکر کننده از Hpanahi:
قديمي May 18th, 2009, 00:55   #1219
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

|این قصه سر دراز دارد..... پناهی جان.راستی تولد نامزدت مبارک.اگه دختر دم بخت دو رو ورت بود بگو بیاد سرمایه اینجا در حین مدیریت به مسائل پوپولیستیم خوب رسیدگی میشه.
قديمي May 18th, 2009, 00:58   #1220
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hpanahi نمايش نوشته ها
خب من پستی نزده بودم تو اینجا و فکر میکنم دیگه سرمایه بچه بازی شده برای همین کمتر فعالیت میکنم و بیشتر خواننده هستم

اما یه پست زدم در تاپیک عرض تسلیت که سریع پاک شد و وحید عزیز پی ام داد که باعث بحث میشه جالبه !!!

با احترام زیادی که نسبت به اقا رضا مدیر سایت و وحید عزیز مدیر بخش ازاد قائلم اما باید بگم این انتخاب کاملا اشتباه بوده و ایشان برای این سمت ...

این تنها پست من در این تاپیک بوده و دیگه هم پستی نخواهم زد ( البته در این تاپیک و تاپیک های مربوطه )

شبتون قشنگ

در پناه اهورا

پناهی
پناهي جان پست شما به اشتباه به جاي يك پست ديگه پاك شد !!برگردانده شد!
در پناه اهورا
قديمي May 18th, 2009, 01:03   #1221
Dark knight
Member

Dark knight's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 1,202 بار در 262 پست
Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)
0

سرمایه زمان علیجان، قزمر ،فرخ ، حصارکی ، شاخص ، محسن ، رهجو ، اقبالی ، خشایار طالبی ، آشوب و ... کجا سرمایه الان کجا ؟
Dark knight آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Dark knight:
قديمي May 18th, 2009, 01:10   #1222
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Police نمايش نوشته ها
سرمایه زمان علیجان، قزمر ،فرخ ، حصارکی ، شاخص ، محسن ، رهجو ، اقبالی ، خشایار طالبی ، آشوب و ... کجا سرمایه الان کجا ؟
از صدقه سر ما هنوزهم بالا مونده این اقلیت ها که بخار ی ازشون در نمیاد.
قديمي May 18th, 2009, 01:14   #1223
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
بدون عنوان

0

نقل قول:
شاید بچه ها از مسایل درآمدزایی گذشته اند .چرا که دغدغه ابراز عقیده و ازادی بیان بعد از مسایل اقتصادیست.احتمالا یک اتفاقی در بین کاربران سایت افتاده که در ساعت یک شب از این تاپیک اینقدر خوب استقبال شده.هالی دوستان کار خود را کرده.................
قديمي May 18th, 2009, 02:24   #1224
esitarget
Member

esitarget's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 153 بار در 48 پست
esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)
0

نقل قول:
در عجبم از مرام این مردم پست
این طائفه زنده کش مرده پرست

دوست عزیز قدر گنجینه های فعلی رو نمی دونیم، اونوقت برای کسانی آه می کشیم که در زمان وجودشان نیز برایشان خط و نشان کشیده می شد.

ضمنن خانوم بلو معروف به سرهنگ شما که رفته بودید!! چی شد؟؟
که این سایت از صدقه سر شما باقی مانده است!!!

همه تاپیکهای این سایت پر است از بی ادبی ها، بی حرمتی ها و بی انصافی های شخص شما.
وجود امثال شما چه ضرورتی برای این سایت دارد؟

چرا با آبروی یک سایت محبوب بازی می کنید؟
شما کی هستید که برای مدیران سایت دردسر می تراشید؟

یک زمان بحث مسائل مذهبی پیش آمد، همین شما و دوستانتان داد برآوردید که اینجا سایتی تخصصی است و طرح موارد مذهبی ضرورتی ندارد.هیچوقت توهین وحشتناک شما را به یکی از مدیران فعلی سایت(و یکی از دوستان صمیمی من) از یاد نمی برم که حتی آن توهین حذف هم نشد. حالا خود باید آزاد باشید به طرح موارد ممنوعه در سایت!!؟؟ مگر سایت تخصصی نیست؟

من اصولا کم پست می دم ولی شما از شور بدرش کردید.

به همه دوستان دیگر نیز توصیه می کنم اسیر خاله زنک بازی های این خانوم نشوید.
والسلام.
esitarget آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از esitarget:
قديمي May 18th, 2009, 07:24   #1225
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
سلام
كاش شما پستهاي قبلي مرا خوانده بوديد
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
تمام مواردي كه شما توصيه كرديد انجام شده خيالتان از اين بابت راحت باشد
با قفل شدن تاپيك ها نيز ديگر حاشيه تمام شد
موفق باشيد

یادمه بچه که بودیم یه اردک از ولایتمون به اصرار من آورده بودیم خونه . منتهی از روزی که این اردک رو آوردیم و انداختیم تو بالکن ، همسایه ها از صدای کواک کواک اون اسایش نداشتند . هر کاری که به ذهنمون میرسید برای ساکت کردنش کرده بودیم ، ولی فایده ای نداشت . تا اینکه یه روز یکی از دوستانم که برای دیدن اردکمون به خونه اومده بود پیشنهاد داد برای ساکت کردن اردک بهتره بکشیمش و با اون یه فسنجون خوشمزه درست کنیم
اولش بهش خندیدیم ولی بعد از اجرای راه حل دوستم با کمال تعجب دیدیم که دیگه اردکه صداش در نیومد
اونجا بود که به قدرت مدیریت دوستم پی بردم و فهمیدم وقتی بزرگ شه حتما کاره ای میشه . نمیدونم الان کجاست ، ولی اگه یه روزی کاندید ریاست جمهوری بشه حتما بهش رای میدم
قديمي May 18th, 2009, 10:40   #1226
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

در همه جای دنیا (اکثر جاهای دنیا) هر کسی حق دارد هر گونه می خواهد فکر کند، هر مطلبی می خواهد بگوید و هر چه می خواهد بنویسد.

درست یا غلط بودن نظرات اهمیت ندارد.اصلا چه کسی یا گروهی می تواند تعیین کند یک عده درست فکر می کنند یا غلط و چه کسی این حق را به آنان داده است؟

از همین برخورد آزادانه عقاید مختلف با یکدیگر در نهایت به سمت بهترین راه حل برای مسائل خود می رسیم.

اما در برخی ممالک یک گروهی هستند که مسایل را بهتر از بقیه مردم درک می کنند و برای اینکه این مردم نادان مرتکب اشتباه نشوند برای فکر کردن مردم و ابراز عقیده شان قانون وضع کرده اند.

این وضع قانون صد البته از روی خیر خواهی و خدمت به همنوعان است.به علاوه همین مردم یک زمانی به این نتیجه رسیدند که نمی خواهند فکر کنند و این حق را از خود سلب کردند و به گروه حاکم دادند.ترجیح دادند یک نفر به آنها بگوید چه کاری درست و چه کاری غلط است و برای آنها تصمیم بگیرد.

دوستان من چرا این حقیقت ساده را درک نمی کنید:

شما حق فکر کردن، سوال کردن و ابراز عقیده ندارید .خیلی ساده این حق را ندارید.

چه در جامعه چه در اینترنت چه در سرمایه.

البته اگر موافق با گروه قدرتمند فکر کنید در ابراز عقیده کاملا آزادید.

آیا پذیرش این موضوع سخت است؟

و آیا حاضرید سرمایه را برای رعایت نکردن این قانون از دست دهید؟

با شناختی که من از مدیر محترم سرمایه دارم مطمئن هستم از هیچ گروهی جانبداری نمی کنند و تنها نگرانی که دارند بقای سرمایه است.
---------------------------

آخرین ويرايش توسط viper در May 18th, 2009 و ساعت 10:48
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 18th, 2009, 11:02   #1227
محمد طالبی
مسئول سابق تالار "چنگال اندرو"

محمد طالبی's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 9,017 بار در 2,425 پست
محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)محمد طالبی (سطح 10)
ارسال پيغام بوسیله AIM به محمد طالبی ارسال پيغام بوسیله Yahoo به محمد طالبی
0

نقل قول:
با شناختی که من از مدیر محترم سرمایه دارم مطمئن هستم از هیچ گروهی جانبداری نمی کنند و تنها نگرانی که دارند بقای سرمایه است.
---------------------------
سلام
100 درصد درست هست مهم بقای سایت سرمایه هست
این بحث های سیاسی و مذهبی رو میشه جای دیگه انجام داد اما جای دیگه میشه به خوبی اینجا و با اینهمه دوستان خوب بحث فارکس داشته باشیم ؟

مرسی
قديمي May 18th, 2009, 11:37   #1228
parvan
Member

parvan's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 122 بار در 43 پست
parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)
0

سلام به همه دوستان عزیز و محترم
با اجازه یک پیشنهاد هم بنده بدم !
اگر اصل را بر تخصصی بودن این سایت در رابطه با فارکس و بازارهای مالی بدونیم ، تالار های غیر تخصصی را هم نمک آن فرض کنیم ، خواهش بنده از دوستان اینه که جوری باشه که نه شور باشه نه بی نمک !!!
دوستان به فعالیتشان در آن تاپیک ها ادامه بدهند (با ذکر منبع از سایتهائی که فیلتر نیستند) و دیگر دوستان هم از اظهار نظر شخصی در رابطه با آن خبر خودداری کنند و این حق را به مسئولین سایت بدهند که در رایطه با مصالح کلی این سایت که در اصل مصالح کاربران هم میباشد در صورت لزوم نسبت به حذف و یا ویرایش آن اقدام کنند .

هدف داشتن محیطی آرام و کاملا حرفه ای در جوی دوستانه است .

موفق باشید

آخرین ويرايش توسط parvan در May 18th, 2009 و ساعت 11:42
parvan آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از parvan:
قديمي May 18th, 2009, 11:53   #1229
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

سلام به همه دوستان

به نظر من با توجه به این که تاپیک های مورد مجادله قفل شده اند و به امید خدا کم کم بحث های به وجود آمده پیرامون آنها هم

کاهش پیدا می کنند دیگه سایر اعضاء محترم بحث را کش ندهند.

امیدوارم سرمایه در راه ارتقاء دانش در زمینه بازارهای مالی هر چه بیشتر موفق باشد.

تالارهای غیر تخصصی با چند تاپیک عکس ، منظره ، جوک و ... هم می تواند به تغییر ذائقه اعضاء کمک کند.

موفق و پیروز باشید
قديمي May 18th, 2009, 12:54   #1230
united
Senior Member

united's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,237 بار در 506 پست
united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mercury نمايش نوشته ها
سلام به همه دوستان

به نظر من با توجه به این که تاپیک های مورد مجادله قفل شده اند و به امید خدا کم کم بحث های به وجود آمده پیرامون آنها هم

کاهش پیدا می کنند دیگه سایر اعضاء محترم بحث را کش ندهند.

امیدوارم سرمایه در راه ارتقاء دانش در زمینه بازارهای مالی هر چه بیشتر موفق باشد.

تالارهای غیر تخصصی با چند تاپیک عکس ، منظره ، جوک و ... هم می تواند به تغییر ذائقه اعضاء کمک کند.

موفق و پیروز باشید
با سلام

جا داره همین جا به جناب وحید و سایر همفکراشون تبریک بگم

این دوست خوبمون بالاخره تونستن زمانی در قالب حاشیه ساز، زمانی در قالب مدیر و مبارزه با هر گونه حاشیه و قانون شکنی و گاهی در قالب دلسوز سایت سرمایه در راه خدمت رسانی به دوستان و سایت سرمایه به هدفشون برسن

هدف والای این دوستان همانا برقراری سانسور شدیدتر و جلوگیری از جریان آزاد اطلاعات و اخبار در سایت بود
اگر کمی دقت کنید میبینید که بزرگترهای اینها هم با همین روشها صاحب کشور و عقاید و اندیشه های ما شدند

پ.ن دیروز در اخبار داشتیم در کویت چهار زن تونستن به مجلس کویت راه پیدا کنن
این در حالیه که چهار سال پیش زنها در کویت حق رای نداشتن!

واقعا چه خوبه خودمونو حداقل با این کشورهای همسایه مقایسه کنیم
زمانی که همه کشورها با سرعت به سمت دموکراسی میرن ما در این سایت این عقب گرد بزرگ دموکراسی و سانسور رو با هزار بهانه بر خودمان دیکته میکنیم

جلوگیری از گردش آزاد اطلاعات حتی در این اجتماع کوچک هیچ توجیحی نداره

آخرین ويرايش توسط united در May 18th, 2009 و ساعت 12:58
united آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از united:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 07:05 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.