انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي August 26th, 2010, 17:47   #1681
PASSERBY
Senior Member

PASSERBY's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ساکن ولایت مطلقه فقیه در کره شمالی ایران
تشکر از ايشان: 2,475 بار در 560 پست
PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PRESTIGE نمايش نوشته ها
درود بر آقا رضا مدیریت سایت وزین سرمایه

پیشنهادی داشتم جهت اعتبار دادن به کاربرها و همچنین برای ایجاد یک تالار
در فروم همسایه، سایت قیمت ها تالاری وجود دارد تحت عنوان " [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]" که فقط تریدرهای مجرب با حداقل هزار تریدر در ریل می تونند در اون جا پست بزنن و تاپیک ایجاد کنند. علامت (1k) در زیر آواتار.
اگر شما هم همچنین تالاری در این فروم ایجاد کنید خیلی از تاپیک های حاضر من جمله تاپیک آقای بیات و.. در یک جا جمع آوری شده و همچنین تریدر های تازه کار و نوآموز مرجع و در واقع کلاس آموزشی خواهند داشت که اون رو تریدرهایی به معنای واقعی تریدر می گردونند و همچنین اعتبار 1k و یا بیشتر می تونه افراد مجرب در ریل رو از افراد تازه کار جدا کنه و تازه واردین افراد مجرب از اشخاص با تجربه کمتر را تمیز بدهند.

اگر اسم این کار رو یک تقلید از سایت همسایه بگذاریم ،به نظرم این یک تقلید کاملا به جا و مثبت است در جهت پیشبرد اهداف این سایت که آموزش بهتر در زمینه بازارهای مالی می باشد.

با تشکر
شاد باشید و پاینده
سلام مجدد
گویا مدیریت گرامی از این تاپیک بازدید به عمل نمی آورند

شاد باشید
قديمي August 26th, 2010, 21:42   #1682
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PRESTIGE نمايش نوشته ها
درود بر آقا رضا مدیریت سایت وزین سرمایه

پیشنهادی داشتم جهت اعتبار دادن به کاربرها و همچنین برای ایجاد یک تالار
در فروم همسایه، سایت قیمت ها تالاری وجود دارد تحت عنوان " اتاق معاملات" که فقط تریدرهای مجرب با حداقل هزار تریدر در ریل می تونند در اون جا پست بزنن و تاپیک ایجاد کنند. علامت (1k) در زیر آواتار.
اگر شما هم همچنین تالاری در این فروم ایجاد کنید خیلی از تاپیک های حاضر من جمله تاپیک آقای بیات و.. در یک جا جمع آوری شده و همچنین تریدر های تازه کار و نوآموز مرجع و در واقع کلاس آموزشی خواهند داشت که اون رو تریدرهایی به معنای واقعی تریدر می گردونند و همچنین اعتبار 1k و یا بیشتر می تونه افراد مجرب در ریل رو از افراد تازه کار جدا کنه و تازه واردین افراد مجرب از اشخاص با تجربه کمتر را تمیز بدهند.

اگر اسم این کار رو یک تقلید از سایت همسایه بگذاریم ،به نظرم این یک تقلید کاملا به جا و مثبت است در جهت پیشبرد اهداف این سایت که آموزش بهتر در زمینه بازارهای مالی می باشد.

با تشکر
شاد باشید و پاینده
با سلام

ایجاد یک تالار جدید و دادن دسترسی به برخی اعضا برای پست زدن در تالار، زیاد مشکل نیست و با قابلیت های vBulletin قابل پیاده سازی است.

اما موضوع اصلی اینجاست که تریدرهای مجرب با حداقل هزار ترید در ریل را چگونه تشخیص بدهیم؟

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي August 26th, 2010, 22:37   #1683
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

ایجاد یک تالار جدید و دادن دسترسی به برخی اعضا برای پست زدن در تالار، زیاد مشکل نیست و با قابلیت های vBulletin قابل پیاده سازی است.

اما موضوع اصلی اینجاست که تریدرهای مجرب با حداقل هزار ترید در ریل را چگونه تشخیص بدهیم؟

با تشکر
با سلام . این سیستم قبل از اینکه در سایت همسایه پیاده شود در سایت فارکس فکتوری ارایه شده بود . البته در حال حاضر در فارکس فکتوری هم جدیدا این سیستم منسوخ شده و جای خود را به Wisdom Vouching System داده است که البته هنوز شباهت هایی با همان سیستم قبلی دارد ولی منطقی تر شده است .
بنا بر این لازم نیست چرخ را از اول اختراع کنیم و میتوان از همان روش فارکس فکتوری استفاده نمود :

The Wisdom Vouching System (WVS) is used to estimate the trading experience of individual FF members. Members vouch for others they feel are experienced and wise traders, and the number of vouchers a member has can be determined by an icon on their posts and member profile. For example, a member with one voucher will display , a member with two vouchers will display , and so on up to eleven where they'll display .

The integrity of the WVS is maintained by only allowing members with four or more vouchers to vouch for others. That means every vouch granted comes from a trader who is already considered experienced and wise by their FF peers.

The WVS serves two main purposes. First, it allows you to quickly estimate the experience level of an FF member, lending important context to their opinions and advice. Secondly, the Thread Permissions feature allows thread-starters to limit their thread's participants based on the number of vouchers the member has. Therefore, your ability to post in certain threads can be limited by your number of vouchers. In addition, only members with 4 or more vouchers can start a thread in the [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] forum.

اطلاعات کاملتر :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

در نهایت نظر شخصی من این است که پیاده سازی این سیستم با توجه به مشخصات فرهنگی ما ایرانیها ، سر انجام خوبی ندارد .
قديمي August 27th, 2010, 12:37   #1684
PASSERBY
Senior Member

PASSERBY's Avatar

PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

با تشکر
سلام و درود
تریدر هایی که مایل هستند در آن تالار فعالیت کنند و از این اعتبار بهره ببرند باید مدرکی دال بر این حجم تریدر ریل به مدیریت ارائه بدهند که بهترین مدرک ارائه اینوستور حساب ریل است و یا استیتمنت در سایت هایی مثل [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] و امثال اون + یک مدرک شناسایی مثل پاسپورت یا کارت ملی .. و یا راه های دیگه که توسط مدیریت قابل بررسی است.

بنده هم با نظر جناب کسری موافقم که روش جدید فارکس فکتوری شاید مناسب اینجا و متاسفانه جو "حاشیه پردازی " که توسط بعضی کاربران همیشه بوجود می آید و اکثریت را از مسیر اصلی این فروم دور می کنه ، نباشه ...(نظر شخصی)

ولی اعتبار دهی بر مبنای حساب ریل نمی تونه ربطی با مسائل حاشیه ای و امثالهم داشته باشه و به نظرم میتونه امری مفید برای این سایت باشه.

تا مدیریت چی تصمیم بگیرد.
با تشکر
قديمي August 27th, 2010, 13:05   #1685
seyyed.ali
Member

seyyed.ali's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2010
تشکر از ايشان: 150 بار در 55 پست
seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)
0

سلام

مي بخشيد روشي كه آقاي كسري عنوان كردند بر پايه اين است كه افرادي مي توانند به ديگران اعتبار بدهند
كه خودشان اعتبار داشه باشند
(و اين اعتبار اوليه ميتونه با استيت مينت حساب هاي ريل به افرد داده بشه و الخ)
پس اينكه اول چه كسان خاصي انتخاب شوند و چگونه به بقيه اعتبار بدهند مهم است
دوم اينكه بالاخره بايد فرهنگ سازي صورت بگيره (حرف كليشه اي!)
چه بهتر از اينجا كه يك فروم تخصصي و حرفه اي هست و تقريبا همه اعضايش هم افراد فهيم و تحصيل كرده هستند

در نهايت اينكه در پست آقاي كسري گفته شده بود كه هدف اصلي از اين كار اينه كه يك تازه وارد مثل من
وقتي پاسخ يكي از اعضا رو در جواب پست خودش ميبينه با توجه به اعتباري كه آي دي طرف داره
و اين اعتبار رو از اعضاي با اعتبار كسب كرده
خيلي سريع مي تونه متوجه بشه كه اين پاسخ از طرف چه شخصيتيه
و چقدر مي تونه روي اين پاسخ تكيه كنه (مخصوصا توي تاپيكي مثل مديريت بحران اين قضيه خيلي نمود پيدا ميكنه)

والا ما اون اول اومده بوديم يكي جواب پست مارو ميداد كه سطح تشكرش هم 11 بود
و كلا 100 تا پست داشت خوب ماهم مي گفتيم چقدر اين بابا خفن انگيز ناكه كه با 100 پست سطح 11 هستش
ولي ميديدي تمام تشكراتش رو توي فروم عمومي در مورد عكس و مطالب متفرقه دريافت كرده

در هر حال تشكر از اينكه به فكر رشد و اتقاء انجمن هستيد

اديت:
پ.ن.: البته لازم به ذكر است كه وقتي من نوعي درخواست كمك از دوستان و اساتيد مي كنم
انتظار دارم كه پاسخ منطقي بشنوم و يك وقت هايي ميبيندي كه مجال و فرصت اين مطالب نيست
كه اين وقت ها كم هم نيستند يك فرد پاسخ گوينده در مود پاسخ گويي مفصل نيست كه همه اينها
اون قضيه اعتباررو پر رنگ تر ميكنه
تقريبا اينكه شما حرفايه شخصي كه اعتبار بالايي داره رو مي توني يك از پاسخ هاي خوبدر نظر بگيري
اون بر اساس اعتماد بر ساختار كلي سايت كه ب اين شخص اعتبار داده (مثل مجلس!!!)
و نبايد فراموش كرد كه تمام سيستم هاي انساني هميشه نقص دارن و با مديريت صحيح هست كه
نمونه ميشن
با تشكر

آخرین ويرايش توسط seyyed.ali در August 27th, 2010 و ساعت 13:11
seyyed.ali آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 28th, 2010, 10:14   #1686
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
3

سلام به همگی و مدیر محترم آقا رضا

یک پیشنهاد خیلی اساسی دارم.

من نگران آینده فعالیت مان هستم.

بالاخره فریبکاری عده ای از مدیران سرمایه، آی.بی. ها و اساتید تازه به دوران رسیده و ... دامان ما (تریدرهای شخصی) را خواهد گرفت.

اولا دید صحیحی نسبت به فارکس وجود ندارد.اکثر مردم آن را شکلی از گلد کوئست و ... می بینند
دوما اگر هم متوجه شوند در نهایت تصورشان در حد دلار فروش های حاشیه میدان فردوسی خواهد بود.

وقتی از کسی بپرسید چه کار می کند و جواب بدهد دلال ارز هستم(تریدر فارکس) خود بخود یک اثر منفی می گذارد و این برداشت بوجود می آید که شخص به یک کار غیر مفید می پردازد و کسب درآمدش از طریق حقه بازی است.

حالا پیشنهاد:

ببینید برای ما که مارکتی که کار می کنیم فرقی ندارد.سهام، ارز، فیوچرز و...فارکس کار می کنیم چون فعلا شرایط معامله آن مهیا تر است.

اکثر مردم در مورد معاملات سهام اطلاعاتی دارند و این برداشت ذهنی منفی را ندارند(نماینده مجلس، قاضی و... هم بخشی از این مردم هستند)

حالا ما اگر بتوانیم خودمان را تریدر و علاقه مندان به مارکت معرفی کنیم جلوی خیلی از مشکلات احتمالی گرفته می شود.

از کجا شروع کنیم؟

فروم سرمایه اولین محل آشنایی بسیاری افراد با بازارهای بین المللی است و نوع نگاهی که در آن وجود دارد می تواند به کل جامعه تریدرها( و شاید مسئولین) به مرور منتقل شود .

از جمله بهترین کارهایی که انجام شد ممنوعیت تبلیغ مدیریت سرمایه، اخطارهای بالای صفحه و این قبیل کارها بود.

به نظر من سایت سرمایه بجای اینکه روی فارکس زوم کند در نوع طبقه بندی تالارها و عناوین و... و با پر رنگ کردن سایر بازار ها و هم LEVEL کردن فارکس با سهام ، فیوچرز و... می تواند نقش مهمی در این تغییر نگرش داشته باشد.

تالار هایی که متعلق به فارکس نیستند مثل مدیریت سرمایه ، روانشناسی و... هم مستقل میمانند.

سرمایه سایتی در مورد بازار های مالی باشد.(آن قسمت مخصوصا فارکس حذف شود).

-----------------------------------

در آخر یک سخن با دوستان IB ،سیگنال فروش ها، اساتید و مدرسین فارکس، افرادی که در رویای مدیریت سرمایه دیگران هستند دارم:

دوستان شرافت داشته باشید، به مشتری های خود دروغ نگویید، در جذب سرمایه عجله نکنید.خطرات را به افراد گوشزد کنید.
مهمترین چیزی که در حال حاظر مملکت ما داره از دست میده صداقت و شرافت و وجدان است.
شرایط زندگی سخت است ولی چه بهتر که فقیر باشیم ولی افتخار کنیم که ایرانی هستیم و ملتی متمدن.

بهترین تریدری که می شناسم هیچگاه نه سیگنال داد ، نه تدریس کرد و نه دنبال جذب سرمایه است.

خود بنده بارها پیشنهاد مدیریت سرمایه های چند ده میلیونی داشتم ولی نپذیرفتم.با اینکه علاقه زیادی به آموزش و کمک به دیگران دارم هیچ وقت از نظر اخلاقی نتوانستم قبول کنم که در فارکس تدریس کنم.چون معتقدم تا صحت دانسته هایم با سود آوری مستمر چند ساله ثابت نشود حق ندارم از بابت آموزش آن کسب درآمد کنم.

و نمی دانید چه شرایط سخت مالی، روانی، اجتماعی را گذراندم در این مدت ولی هیچگاه حاضر نشدم از کارهای جانبی بازار کسب درآمد کنم.

قصدم نصیحت و فخر فروشی نیست چون کسی نیستم که بخواهم شما را نصیحت کنم چیزی هم ندارم که به آن افتخار کنم.

فقط خواستم بگم همه چیزمان را هم اگر بگیرند نباید شرافتمان را از دست دهیم.تنها سرمایه ای که داریم همین است.

ایران و ایرانی سربلند

آخرین ويرايش توسط viper در August 28th, 2010 و ساعت 10:29
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 28th, 2010, 11:15   #1687
mommed
Senior Member

mommed's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
تشکر از ايشان: 821 بار در 179 پست
mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ali_mali نمايش نوشته ها
سلام

والا ما اون اول اومده بوديم يكي جواب پست مارو ميداد كه سطح تشكرش هم 11 بود
و كلا 100 تا پست داشت خوب ماهم مي گفتيم چقدر اين بابا خفن انگيز ناكه كه با 100 پست سطح 11 هستش
ولي ميديدي تمام تشكراتش رو توي فروم عمومي در مورد عكس و مطالب متفرقه دريافت كرده
سلام

بنده حدود دو ماه قبل تازه متوجه شدم این سبز ها چیه ظاهرا بنده هم لول بالا هستم تازه خوش تیپ هم هستم تعداد پستمم کمه ولی رک بگم هنوز شاید الفبای فارکس رو هم تکمیل نمیدونم شکسته نفسی هم نمیکنم چون دارم چپ و راست حساب به باد میدم .

پس اعتبار دلیل این نیست که طرف رفرنس فارکسه شما پست های چند سال قبل رو مطالعه کن افرادی هستند که الان پست نمیدن و زیر اواتارشون یک نقطه سبز تیره هستش وقتی پستهاشون رو میخونی میبینی تو یک پست مطالبی رو تجزیه تحلیل کردن که شاید الان یک تاپیک مجزا با چند صد پست با اون یک پست برابری نمیکنه اونم چند سال پیش .

بنابراین تنها راه شناخت افراد مطالعه پستهاست و تجربه شخصی خواننده در شناسائی سره از ناسره گرچه کتمان نمیکنم کسی که اعتبار میگیره حداقل اینکه دری وری نمینویسه یا صاحب نقطه نظری است حتی اگه غلط باشه یا شخصیت محبوبی داره و یا با تجربه است ولی دلیلی به اینکه رفرنس باشه نیست.

غرض بنده از این پست البته سئوال زیر است:

چرا 11 سطح و نه بیشتر ؟

ارادتمند
محمد
قديمي August 28th, 2010, 13:08   #1688
seyyed.ali
Member

seyyed.ali's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2010
تشکر از ايشان: 150 بار در 55 پست
seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)seyyed.ali (سطح 1)
Exclamation

0

سلام

دوست من اين قابليت فروم هاي vBulletin هست و در اين جهت بايد استفاده بشه
وقتي يك فروم در زمينه خاص تخصصي ميشه بازديد كننده در نگاه اول انتظار داره
مطالب فردي كه بيشتر ازش تشكر شده بيشتر در راستاي فروم باشه

مثلا اگر اينجا فروم طنز بود!
بازديد كننده ها بايد انتظار داشته باشن كه آخرين جك هارو توي پست هاي افرادي ببينن كه
سطح 11 دارن

من كاملا متوجه حرف شما هستم و اعتراضم هم دقيقا به همين مطلب هست

با تشكر

-------------

پ.ن. بد نبود يه تاپيك انتخابات باز ميكرديد و مثالا يه ايده جديد مثله ايده ي PRESTIGE رو به مدت يك هفته
توي صفحه اول به راي گيري ميزاشتيد (شكلك خرد جمعي خيلي خوبه )
قديمي August 28th, 2010, 14:00   #1689
mommed
Senior Member

mommed's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
تشکر از ايشان: 821 بار در 179 پست
mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ali_mali نمايش نوشته ها
سلام

دوست من اين قابليت فروم هاي vBulletin هست و در اين جهت بايد استفاده بشه
وقتي يك فروم در زمينه خاص تخصصي ميشه بازديد كننده در نگاه اول انتظار داره
مطالب فردي كه بيشتر ازش تشكر شده بيشتر در راستاي فروم باشه

مثلا اگر اينجا فروم طنز بود!
بازديد كننده ها بايد انتظار داشته باشن كه آخرين جك هارو توي پست هاي افرادي ببينن كه
سطح 11 دارن
من كاملا متوجه حرف شما هستم و اعتراضم هم دقيقا به همين مطلب هست
با تشكر

-------------
مرسی
بنابراین باید امتیاز دهی 11 مرحله ای محدود بشه به سوابق تخصصی و ایتم های دیگه ای که این سوابق رو ثابت میکنند تا کاربر به راحتی به مرحله اخر نرسه و در طی مسیر ثابت بکنه که مراحل رو به راحتی طی نکرده.
راستش امروز بنده از نظر اعتبار دیداری سایت و نه حقیقی(البته از نقطه نظر تخصص فارکس عرض میکنم) برابر افرادی مثل استاد فرخ -مهندس سلیمی و بسیاری از اساتید دیگه ای هستم که منطقی نیست و اگه امروز در این سطح هستم بعد از 10 سال کجا باید باشم؟

البته بهینه کردن این موارد با این اختلاف ارا کار مشکلی است و تا همین جا هم باید از مدیریت سایت کمال تشکر را کرد.

ارادت-محمد
قديمي August 28th, 2010, 14:25   #1690
PASSERBY
Senior Member

PASSERBY's Avatar

0

سلام
من پیشنهاد میکنم سیستم اعتبار دهی در تالار عمومی غیر فعال بشه.
قديمي August 29th, 2010, 11:08   #1691
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
کلاهبرداری های گسترده به نام "فارکس"

1

نقل قول:
از سویی دیگر، گروهی از سرکردگان اصلی شرکت های هرمی بعد از فعالیت گسترده نیروی انتظامی و ماموران قوه قضاییه رو به فعالیت در زمینه خرید و فروش سهام، ارز، طلا و نفت در بازارهای جهانی آوردند و با دریافت مبالغ 250 تا 500 هزار تومان به برپایی کلاس های آموزش فارکس (خرید و فروش ارزهای دنیا) کردند.
نقل قول:
وی افزود: تنها در یک جلسه، آموزش دهنده ما مبلغ هشت میلیون تومان از سوی حاضران در کلاس جمع کرد و هرچه پیش می رفتیم، مبلغ سرمایه گذاری ها افزایش پیدا می کرد.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط viper در August 29th, 2010 و ساعت 11:11
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از viper:
قديمي September 3rd, 2010, 14:43   #1692
HAFIZI
Junior Member

HAFIZI's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2010
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
HAFIZI (سطح 0)
0

تو رو خدا یکی اموزش mtpredictor رو بزاره من نرافزارش رو دارم طرز کارش رو نمی دونم
HAFIZI آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 6th, 2010, 22:38   #1693
roma610
Junior Member

roma610's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2010
محل سكونت: esfahan
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
roma610 (سطح 0)
-6

سلام من تازه عضو شدم واقعا سايت مفيد و جذابي هست .از همتون متشكرم
roma610 آفلاين است
قديمي September 6th, 2010, 23:41   #1694
somebody314
Member

تاريخ عضويت: Apr 2009
تشکر از ايشان: 51 بار در 18 پست
somebody314 (سطح 0)
1

با سلام

توی فارکس فکتوری یه امکانی هست بنام وچر. تقریبا شبیه تشکر هست اما اطمینان و اعتبار بیشتری داره و با تعداد وچرهای یک کاربر میشه به اعتبار و تجربه اش پی برد. اگر این امکان در سرمایه هم باشه خیلی خوب میشه.
somebody314 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 14th, 2010, 01:54   #1695
3pip
Member

تاريخ عضويت: Sep 2010
تشکر از ايشان: 32 بار در 15 پست
3pip (سطح 2)3pip (سطح 2)3pip (سطح 2)3pip (سطح 2)3pip (سطح 2)3pip (سطح 2)3pip (سطح 2)
1

برای ایجاد جو صمیمی در فروم و رابطه بین کاربران و مدیران پیشنهاد میکنم مدیریت کل سایت و همین طور مدیر تالار های مربوطه عکس خود و بیوگرافی از خود را در اول هر تالار قرار دهند .
راستی سوال تصادفی برای ثبت نام را حداقل درست کنید یا کلآ بردارید چون داشتم مطمین میشدم جمع عدد 2 با 2 چهار نمیشود .
3pip آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از 3pip:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 18:06 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.