انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 1st, 2011, 03:25   #1741
dama
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 337 بار در 97 پست
dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)
4

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]:

دادن امتیاز منفی به پستهای آموزشی و مفید، علاوه بر اینکه مغایر با قوانین سایت است، موجب دلسردی شده و حتی دور از انصاف می باشد.

اگر یکی از کاربران به پستهای تحلیلی و آموزشی جناب erfan-fx امتیاز منفی بدهد، همین برخورد با کاربر مربوطه صورت خواهد گرفت.

برای نمونه همین پست بالا (شماره 1738) را ببینید.

به هر حال قوانین سایت با این هدف وضع شده که کاربران در محیطی دوستانه و آرام به بحث و تبادل نظر بپردازند و شخصا از محدود کردن دسترسی هیچ کاربری خوشحال نمی شوم. در مورد جناب erfan-fx هم در صورت تعهد به رعایت قوانین سایت محدودیتها برداشته خواهد شد.

با تشکر
با سلام و شب بخیر

در مورد این مشکلی که برای امیر پیش اومده فکر می کنم اقا رضا می تونستید خیلی بهتر از این عمل کنید

چند ماه گذشته که بحثی بین بهزاد اقبالی عزیز و امیر پیش اومد بدون هیچ توضیحی امیر مورد تنبیه واقع شد بدون هیچ توضیحی جهت روشن شدن قضیه
که این باعث خراب شدن بهزاد اقبالی هم عزیز شد چرا که در وهله اول همه فکر کردن بهزاد اقبالی برای اتتقام شخصی در بحثی ای دی امیر رو بن کرده وبعدش هم که چند بار بهزاد اعلام کرد اصلا در اینکار دخیل نبوده هیچ توضیحی داده نشد که علت بن شدن امیر چی بوده ( حتی به خود فرد ظاهرا خاطی )

امیر اعتراضی داشت که بین خودش و بهزاد بود اگر قرار بود که شما دخالت کنید چه بهتر بود که دلایل امیر رو هم می شنیدید و بعد با دلیل تصمیمی رو اعلام می کردید این طوری بهزادهم زیر سوال نبود و این رفتار به انصاف نزدیکتر بود

مورد بعدی قوانین مربوط به امتیاز دهی هست

فقط به یک موردش رو اشاره می کنم جنبه تبلیغاتی بودن نوشته های افراد

این چیزی هست که به خود افراد ربط داره نه به مدیر تالار یا مدیر سایت

شما چطور توقع دارید همه مثل شما فکر کنن کسی که اومده تحلیل سایت خودش رو قرار می ده شاید از نظر من نوعی داره تبلیغ می کنه ولی از نظر شخص شما ممکنه اصلا تبلیغ بحساب نیاد - کسی که می اد سیستمی رو اموزش می ده و برای برنده های تاپیکش جایزه هزار دلاری یا 50 دلاری یا حتی افتخار دیدار با خودش رو قرار می ده در دفتر کارش شاید از نظر شما تبلیغ از نظر تبلیغ و توهین و از نظر فرد سومی بسیار عالی و دوست داشتنی باشه

کسی که عکس پوزیشنهای در سود رفته خودش رو قرار می ده کسی که استیتمنتهای خودش رو قرار می ده کسی که برداشتهای خودش از بروکری رو اعلام می کنه کسی که نتایج اکسپرتش رو به نظر سنجی دیگران می ذاره کسی که مقالات خودش رو که البته برای شرکتیخاص یا روزنامه هست در سایت قرار می ده کسی که مسابقه برگزار می کنه می تونه در نظر فردی یک مبلغ و در نظر فرددیگری غیر از ان باشد

فردی که چندین ساله روزانه تحلیل خریداری شده خودش رو در مورد اخبار مهم در سایت قرار می ده با وجودی که همه اون رو به اسم میشناسن و می دونن مدیر یکی از سایتها و یکی از بزرگترین ای بی ها هست ولی کسی در مورد این کار ایشون جنبه تبلیغاتی قایل نمیشه در صورتی که ممکنه فردی این طور استدلال کنه که این فرد با این اسم و رسم هر جا پستی بزنه با اسم واقعی خودش تبلیغه
نمونه ها زیاده که نشون می ده افراد نگرش متفاوتی دارن و این حق اونهاست

فردی می اد تاپیک درد و دل می زنه و از بلاهای بروکرهای میگه عده ای از دوستان صفحه 5 منفی می دن عده ای صفحه 15 عده ای هم هنور منتظر و شاکی که چرا این جماعت ایرانی اجازه نمی دن افراد خیر خواه به دیگران کمک کنن و اون رو فراری می دن و هنوز منتظرن طرف بیاد براشون اکسپرت بزاره

ایا شما توقع داری همه مثل هم فکر کنن یا همه مثل شما فکر کنند ؟

این نشدنیه پس یا قانونی بگذارید که معیار شفاف و قابل تعریف باشه و با هر ابزار مشخص نتیجه ای برابر داشته باشه ( که البته در علوم رفتاری و انسانی به دلیل تفاوتهای فردی این امکان نداره)

یا به عقیده افراد احترام بگذارید و نظر هر شخصی رو محترم بشمردید

یا این سیستم امتیاز دهی رو بردارید و خلاص

( یا افراد ازاد و مختارند که خودشون تشخیص بدن جنبه تبلیغی یک نوشته رو و اجازه دارن بر اساس تشخیص خودشون امتیاز بدن یا نیمه ازادن یعنی تشخیص بدن ولی به مدیران اعلام کنن و بعد مدیران تصمیم بگیرن که ایا تشخیص فرد درسته یا نه و اونها امتیاز بدن یا اینکه اصلا به اعضا ربطی نداره و خود مدیر بهتر از همه می دون )

مورد سومی هست که اگر توضیحی بدید ممنون میشم

در پیغامی که برای امیر عزیز فرستادید نوشته اید که لازم است بازنگری اساسی در رویه خود داشته باشید

اقا رضا یعنی این کار ایشون اونقدر زیاد هست که شما از اون به رویه تعبیر کردید یعنی ایشون اگر نگیم به همه به خیلی از پستهای اموزشی امتیاز منفی می دن ؟ یا اینکه به یکی دو نفر امتیاز منفی دادن که اتفاقا با بیان انتقاد یا اعتراض بصورت اشکار هم (البته من فقط دو مورد دیدم یکی بهزاد اقبالی و یکی حامد خسروی ) همراه بوده

واقعیت اینه که اغلب اوقات تشکر های ایشون از هر نوع تحلیلی در هر تاپیکی شاهد بودم برام کمی سخته باور اینکه ایشون تو هر کوره تاپیکی سرک میکشه و زیر پست تحلیلی دوستان تشکر می زنه ولی در باطن رویه کاری ایشون این هست که در تاپیکهای مختلف اموزشی بچرخن وبه پستهای اموزشی امتیاز منفی بدن

اگر واقعا رویه کاری ایشون همون طور که شما فرمودید باشه ایشون مستحق تنبیه هستند ولی اگر( ان شا ا...) این طور نباشه فکر کنم که شما ادبیات بدی رو در مورد ایشون بکار بردید که شایسته است ازایشون عذر خواهی کنید
dama آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 4th, 2011, 13:18   #1742
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
این سیستم مثبت منفی دادن فقط برای من طبق معمول غیر فعال هست یا اینکه کلاً غیر فعالش کردید؟
در مورد من چی، قانون اعمال شده یا سیستم ایرانیه؟
قديمي April 4th, 2011, 14:17   #1743
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
-4

من یه پیشنهاد دارم هروقت خواستیم امتیاز منفی بدیم یا تشکر کنیم اول یه پیغام خصوصی بدیم به آقا رضا اگر ایشون صلاح دونست و تائید کرد بعدش ما اقدام کنیم.
قديمي April 4th, 2011, 15:05   #1744
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

تاريخ عضويت: May 2010
تشکر از ايشان: 16,068 بار در 3,044 پست
Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)
0

بیا دیدید پستها بسرعت برق پاک شد

مجبورم دوباره بنویسم :

یک پیشنهادی هم من دارم میتونیم به آقا رضا وکالت بدهیم تا ایشون به جای ما امتیاز مثبت یا منفی بدهد.

پ.ن : آقا رضا ( ای مدیر انتقاد پذیر ) ما هنوز منتظر پاسخ شما به پست بالای صفحه هستیم. بچه ها را ناامید نکن. سعی کن حتما میتونی.
قديمي April 4th, 2011, 15:08   #1745
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)
-1

آقا مگه اینجا تاپیک انتقاد و پیشنهاد نیست ؟

پستها را چرا پاک میکنید ؟

اگر جنبه انتقاد ندارید ، اسم تاپیک را عوض کنید یا درشو تخته کنید .
قديمي April 4th, 2011, 15:35   #1746
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
6

بعنوان یک کاربر قدیمی که خودم در اعتراض به مدیریت سایت که مدیرانی با گرایشات خاص برای برخی تالارها انتخاب میکنند (شاید هم مجبور به چنین کاری بوده اند) چندین ماه در سایت فعالیتی نکردم شخصا ایشون رو مدیری میانه رو و منصف میدانم و اینکه کاربری ایشون
رو در یک محیط عمومی با الفاظی مانند ((مدیر نامحترم)) خطاب میکنه ولی هنوز داره فعالیت میکنه خودش یک گواه بزرگ بر این مدعاست.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 4th, 2011, 15:37   #1747
dama
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 337 بار در 97 پست
dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)dama (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Erfan-FX نمايش نوشته ها
آقا مگه اینجا تاپیک انتقاد و پیشنهاد نیست ؟

پستها را چرا پاک میکنید ؟

اگر جنبه انتقاد ندارید ، اسم تاپیک را عوض کنید یا درشو تخته کنید .
امیر جان سلام

فکر می کنم اگر قرار بود چیزی شنیده بشه شنیده شده و اگر قرار بود بر خورد منطقی ای صورت بگیره می تونست صورت بگیره بقول معروف در خانه اگر کس است یک حرف بس است
ولی وقتی مخاطب انسان نخواد که بشنوه یا نخواد چیزی رو قبول کنه فایده ای نداره گفتن

همه دوستان هم شاهدبر خورد دو طرف بودن و قضاوت می کنن

پس شما هم اعصاب و روان خودت رو بیشتر از این در گیر این ماجرا نکن

امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشی و بدون دغدغه های فکری
dama آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از dama:
قديمي April 4th, 2011, 15:47   #1748
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
بعنوان یک کاربر قدیمی که خودم در اعتراض به مدیریت سایت که مدیرانی با گرایشات خاص برای برخی تالارها انتخاب میکنند (شاید هم مجبور به چنین کاری بوده اند) چندین ماه در سایت فعالیتی نکردم شخصا ایشون رو مدیری میانه رو و منصف میدانم و اینکه کاربری ایشون
رو در یک محیط عمومی با الفاظی مانند ((مدیر نامحترم)) خطاب میکنه ولی هنوز داره فعالیت میکنه خودش یک گواه بزرگ بر این مدعاست.
دوست عزیزم سلام

کدوم فعالیت ؟ دسترسیهای من مسدود است ، شما چه جوری کشف کردی که ایشون مدیری منصف و میانه رو می باشد . دوست عزیز اگر هنوز اجازه نوشتن را بهم می دهد ( آنهم بصورت محدود ) فقط بخاطر این است که حق گفتم و حق خواستم . این را به یاد داشته باشید .

تنها جرم من این بود که 3 پیش ماه اعتراض کردم که چرا بهزاد اقبالی با پاک کردن پستهای خودش (تحلیلهای که اشتباه بود) ذهن و فکر بچه ها را به انحراف میکشد .
آیا اینکار بهزاد اقبالی بعنوان مدیر تالار بنیادی ، ناپسند و ناشایست نبود ؟ خواهش میکنم جواب بدهید . به نظر شما اگر سکوت میکردم درست بود ؟

و از داستان به بعد خصومت و کینه رضا با من شروع شد .
قديمي April 4th, 2011, 16:14   #1749
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
2

منظورتون از کدوم فعالیت چی بود .مگر همین الانم در سایت فعالیت نمی کنید.اینکه چطور کشف کردم فکر کنم حداقل 5 سال فعالیت در فروم و شاهد بودن رفتار مدیریت در اختلافات پیش امده زمان کافی برای قضاوت باشد.متاسفانه زمان مورد اشاره شما زیاد در سایت فعال
نبودم ولی مدت زمان زیادی شاهد فعالیت جنابان اقبالی و پیروزی بودم.فکر نکنم این دوستان کسانی باشند که ادعای درست بودن همه
تحلیلهایشان را داشته باشند که بعد بخواهند در صورت اشتباه ان را مخفی کنند .بنطرم دلیل این بقول شما خصومت نوع نوشتاری باشد
که شما بکار میبرید.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از albertini:
قديمي April 4th, 2011, 16:22   #1750
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
4

نقل قول:
دوست عزیزم سلام

کدوم فعالیت ؟ دسترسیهای من مسدود است ، شما چه جوری کشف کردی که ایشون مدیری منصف و میانه رو می باشد . دوست عزیز اگر هنوز اجازه نوشتن را بهم می دهد ( آنهم بصورت محدود ) فقط بخاطر این است که حق گفتم و حق خواستم . این را به یاد داشته باشید .

تنها جرم من این بود که 3 پیش ماه اعتراض کردم که چرا بهزاد اقبالی با پاک کردن پستهای خودش (تحلیلهای که اشتباه بود) ذهن و فکر بچه ها را به انحراف میکشد .
آیا اینکار بهزاد اقبالی بعنوان مدیر تالار بنیادی ، ناپسند و ناشایست نبود ؟ خواهش میکنم جواب بدهید . به نظر شما اگر سکوت میکردم درست بود ؟

و از داستان به بعد خصومت و کینه رضا با من شروع شد .
آقای عرفان. باز هم تکرار میکنم. بنده هیچ پستی رو حذف نکردم. تاکید میکنم حتی یک پست هم پاک نشده. شما باز هم داری الکی شلوغش میکنی. اگر مدرکی داری بفرما.
یه مدرک بیار. حتی اگر یک پست پاک شده بود من کلا این فروم که هیچ اصلا دیگه مطلب در هیچ جایی نخواهم نوشت.
چرا تهمت ناروا میزنی برادر من؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتی مدرک داری خوب رو کن. حتی میتونی بری شکایت کنی. من کاری به بحث های پیش اومده ندارم و اصلا هم قصد دفاع از کسی رو ندارم نه شما نه آقا رضا و نه هر کس دیگه ای. موضوع فقط مربوط به ادعاهای بی پایه و اساسیه که شما نسبت به بنده داری مطرح میکنی. تمام تحلیلهای من سر جاشه.
همه اینجا من رو میشناسن.
شما بهتر بود سکوت میکردی. چرا که حرفهاتون سراسر تهمت و افترا بود. هزار بار در پست خصوصی هم خدمت شما عرض کردم که هیج پستی پاک نشده. شما حتی یک مدرک هم رو نکردید. بفرمایید که کدوم پست . در چه تاریخ هایی پاک شده؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه برادر من هدف شما از این کارا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی یک عکس هم نمیتونید از یه پست ارائه کنید که الان پاک شده باشه. منظورم پست های تحلیلی هست
5 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي April 4th, 2011, 16:27   #1751
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
منظورتون از کدوم فعالیت چی بود .مگر همین الانم در سایت فعالیت نمی کنید.اینکه چطور کشف کردم فکر کنم حداقل 5 سال فعالیت در فروم و شاهد بودن رفتار مدیریت در اختلافات پیش امده زمان کافی برای قضاوت باشد.متاسفانه زمان مورد اشاره شما زیاد در سایت فعال
نبودم ولی مدت زمان زیادی شاهد فعالیت جنابان اقبالی و پیروزی بودم.فکر نکنم این دوستان کسانی باشند که ادعای درست بودن همه
تحلیلهایشان را داشته باشند که بعد بخواهند در صورت اشتباه ان را مخفی کنند .بنطرم دلیل این بقول شما خصومت نوع نوشتاری باشد
که شما بکار میبرید.
آخه چرا زور میگی همشهری ( منم اصلیتم ارومیه ای است ) شوخی کردم . ولی دوست عزیزم ببین نمیدونم اون موقع یعنی 3 ماه پیش شاهد بحث من و بهزاد اقبالی بودید یا نه ؟ اما یادم است که اون موقع حتی به پستهای پاک شده ایشون اشاره هم کردم که در خصوص تحلیلهای یورو دلار بود و حتی متن تحلیلهاشون رو هم به بچه ها یادآوری کردم که در نهایت بهزاد اقبالی در حدود 3 یا 4 صفحه آخر را که مربوط به همین بحث بین من و خودش میشد را زد و پاک کرد . حالا دوستانی که شاهد هستند میتونند بیایند و شهادت بدهند .

اما در مورد بهزاد پیروزی باید بگم که خیلی برام عزیز است و خیلی خیلی دوستش دارم و بسیار شخص شریف و محترمی است.

ارادتمندم - عرفان
قديمي April 4th, 2011, 16:38   #1752
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

3

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
آقای عرفان. باز هم تکرار میکنم. بنده هیچ پستی رو حذف نکردم. تاکید میکنم حتی یک پست هم پاک نشده. شما باز هم داری الکی شلوغش میکنی. اگر مدرکی داری بفرما.
یه مدرک بیار. حتی اگر یک پست پاک شده بود من کلا این فروم که هیچ اصلا دیگه مطلب در هیچ جایی نخواهم نوشت.
چرا تهمت ناروا میزنی برادر من؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتی مدرک داری خوب رو کن. حتی میتونی بری شکایت کنی. من کاری به بحث های پیش اومده ندارم و اصلا هم قصد دفاع از کسی رو ندارم نه شما نه آقا رضا و نه هر کس دیگه ای. موضوع فقط مربوط به ادعاهای بی پایه و اساسیه که شما نسبت به بنده داری مطرح میکنی. تمام تحلیلهای من سر جاشه.
همه اینجا من رو میشناسن.
شما بهتر بود سکوت میکردی. چرا که حرفهاتون سراسر تهمت و افترا بود. هزار بار در پست خصوصی هم خدمت شما عرض کردم که هیج پستی پاک نشده. شما حتی یک مدرک هم رو نکردید. بفرمایید که کدوم پست . در چه تاریخ هایی پاک شده؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه برادر من هدف شما از این کارا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی یک عکس هم نمیتونید از یه پست ارائه کنید که الان پاک شده باشه. منظورم پست های تحلیلی هست
بیا سر دسته خرابکار ها اومد

پاک کردی خوبم پاک کردی ، در مورد یورو دلار

حتی 3 ماه پیش با دلیل و مدرک بهت ثابت کردم . حتی به متن پستهای که پاک کرده بودی هم اشاره کردم.

میدونی چرا الان طلبکاری ؟ چون مدیری دستت باز است ، چرا بحثهای بین من و خودت را در 3 یا 4 صفحه آخر تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی زدی پاک کردی ؟ این پاک کردن پستها خوب حربه ای دست شما ، من توی همون 3 یا 4 صفحه بهت اثبات کردم که کدام پستها را زدی پاک کردی .
بعدش چیکار کردی رفتی آمار من را دادی به رضا ( مدیر سایت ) تا کلا دسترسی من را به تالار بنیادی ببنده و اونهم کوکورانه اینکار را انجام داد .

به خدا قسم ، به قرآن قسم ، پستهاتو پاک کردی و به روی خودت نیاوردی ، این کارت ظلمه ، ظلم به خیلی های که از امثال تو برای خودشون بت ساختند.

متاسفم
قديمي April 4th, 2011, 16:55   #1753
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
-2

نقل قول:
بیا سر دسته خرابکار ها اومد

پاک کردی خوبم پاک کردی ، در مورد یورو دلار

حتی 3 ماه پیش با دلیل و مدرک بهت ثابت کردم . حتی به متن پستهای که پاک کرده بودی هم اشاره کردم.

میدونی چرا الان طلبکاری ؟ چون مدیری دستت باز است ، چرا بحثهای بین من و خودت را در 3 یا 4 صفحه آخر تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی زدی پاک کردی ؟ این پاک کردن پستها خوب حربه ای دست شما ، من توی همون 3 یا 4 صفحه بهت اثبات کردم که کدام پستها را زدی پاک کردی .
بعدش چیکار کردی رفتی آمار من را دادی به رضا ( مدیر سایت ) تا کلا دسترسی من را به تالار بنیادی ببنده و اونهم کوکورانه اینکار را انجام داد .

به خدا قسم ، به قرآن قسم ، پستهاتو پاک کردی و به روی خودت نیاوردی ، این کارت ظلمه ، ظلم به خیلی های که از امثال تو برای خودشون بت ساختند.

متاسفم
خیلی دو رویی
آقای عرفان. اولا که بنده دستم بازه برای پاک کردن پست های حاشیه ای. بله من پست های حاشیه ای رو پاک کردم. چون وظیفم همینه. معلومه که پست های دروغ و پر از تهمت شما رو که فضای تالار رو خراب کرده بود پاک میکنم.

دوما شما میگی پست های تحلیلی. من هیچ کدوم از پست های تحلیلی رو پاک نکردم. شما اومدی گفتی پست های تحلیلی رو پاک کردی بدون هیچ مدرکی. همه پست های تحلیلی سر جاشه. من تنها پست هایی رو پاک کردم که توش ادعاهای بی اساس کرده بودی و جو تاپیک رو به هم زده بودی.

واقعا من موندم با شما چه جوری باید تا کرد. هر جا به نفعت باشه جواب میدی. هر جا نباشه سکوت میکنی. من مطمئنم شما اصلا پست های من رو نمیخونی.

شخصیتت کلا جالبه. من دیگه حرفی ندارم. چون همش دارای با ادعاهای کذب خودت فضای تالار رو به هم میزنی.
بقیشو میسپرم به خود اعضا و سایر مدیران سایت.
4 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي April 4th, 2011, 17:16   #1754
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

-1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
خیلی دو رویی
آقای عرفان. اولا که بنده دستم بازه برای پاک کردن پست های حاشیه ای. بله من پست های حاشیه ای رو پاک کردم. چون وظیفم همینه. معلومه که پست های دروغ و پر از تهمت شما رو که فضای تالار رو خراب کرده بود پاک میکنم.

دوما شما میگی پست های تحلیلی. من هیچ کدوم از پست های تحلیلی رو پاک نکردم. شما اومدی گفتی پست های تحلیلی رو پاک کردی بدون هیچ مدرکی. همه پست های تحلیلی سر جاشه. من تنها پست هایی رو پاک کردم که توش ادعاهای بی اساس کرده بودی و جو تاپیک رو به هم زده بودی.

واقعا من موندم با شما چه جوری باید تا کرد. هر جا به نفعت باشه جواب میدی. هر جا نباشه سکوت میکنی. من مطمئنم شما اصلا پست های من رو نمیخونی.

شخصیتت کلا جالبه. من دیگه حرفی ندارم. چون همش دارای با ادعاهای کذب خودت فضای تالار رو به هم میزنی.
بقیشو میسپرم به خود اعضا و سایر مدیران سایت.
من دو رو هستم ؟

کسی از من تا حالا چیزی دیده است ؟

باشد اگر مصلحت شما چنین حکم میکند که دیگر ادامه ندهید ، من هم ادامه نمی دهم .

پ.ن : در مورد اون جمله ای که قرمز کردم منظورت اینه که مثل دفعه قبل سفارش من را به آقا رضا میکنی ؟
قديمي April 4th, 2011, 18:06   #1755
behzadov
Senior Member

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 1,328 بار در 195 پست
behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)behzadov (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به behzadov
6

آقای عرفان اف ایکس

بنده دیدم دیروز مدیریت محترم پست های حاشیه ای تاپیک شما رو پاک کردند و حتی سعید در نهایت متانت برای اینکه شما مانند سابق به فعالیتت ادامه بدی در تاپیکت ازت تشکر کرد. من واقعا انتظار داشتم بحث تموم شده باشه!!!

اونوقت شما به دور از انصاف بحث رو در اینجا ادامه می دهید؟ دنبال چه هستی برادر من؟ چه چیزی رو قراره اثبات کنید؟ بیش از این مسایل حاشیه ای رو ادامه ندهید. این انجمن مدیرانی داره مانند هر جایی. شرایطی هم برای فعالیت داره. یا شما این شرایط رو پذیرا هستید یا خیر.

بنده اول به برخورد مدیریت انتقاد داشتم اما الان که جمع بندی می کنم هم بهزاد و هم رضای عزیز خیلی بزرگوار هستند که این صحبت های بعضا تند و نامناسب شما رو تحمل می کنند.

قربانت- بهزاد

آخرین ويرايش توسط behzadov در April 4th, 2011 و ساعت 18:22
behzadov آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از behzadov:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 13:17 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.