انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي December 22nd, 2008, 12:22   #91
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

با سلام
گزینه دوم
Sohrab_K آفلاين است
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي December 22nd, 2008, 13:41   #92
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام
کاملا ً حق با شما بود، از لینک ممنون، تو تاپیک ثبت نام اون رو فرستاده بودم، چقدر غصه خوردما!... زودتر می گفتی دختر!

در مورد لورج کاش جوابم رو بدین، لورج پایین به ضرر کسانیه که چند پوزیشن رو با هم هدایت می کنن، قرار نیس برا هیچ گروهی محدودیت قائل بشیم، مگه نه؟ من اینطوری محدود می شم... پوزیشن هامم زیاد گنده نیس! ولی خوب دیگه...
قديمي December 23rd, 2008, 14:08   #93
javadsmo
Member

javadsmo's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 40 بار در 24 پست
javadsmo (سطح 0)
0

با سلام
من با گزینه 2 موافقم
زمان مسابقه هم 2 هفته باشه بهتره.
javadsmo آفلاين است
قديمي December 23rd, 2008, 15:47   #94
parsian_csp
Member

تاريخ عضويت: Feb 2007
تشکر از ايشان: 326 بار در 90 پست
parsian_csp (سطح 1)parsian_csp (سطح 1)parsian_csp (سطح 1)
نظر شخصی

0

با اجازه اساتید سایت .
بنده به شخصه اگر سرمایه ای 50 هزار دالاری یا N دلاری داشته باشم و به فکر سرمایه گذاری باشم مطمئنا به این فکر نمی کنم که بسپرم یکی تو بازار فارکس برام کار کنه ! اگر خودم فارکس کار باشم که کار می کنم وگرنه راه های خیلی زیادی هست واسه سرمایه گذاری که ریسکش هم از فارکس کمتر باشه و هم از این که بخوایم پول بی زبون رو تو این بازار بسپریم دسته کسه دیگه ....

ولی با تمام این اوصاف اگر قرار باشه نظرم رو بیان کنم به این صورت می شه :
اول از همه میزان ریسک تریدرها رو در هر معامله در نظر می گیرم که مثلا اگر استاپ بخورن چند درصد سرمایه از دست می ره ؟ پس باید یه درصد ریسک ثابت برای همه در نظر گرفت تا با ایجاد این پیش شرط بشه در مورد سودهایی که به دست آوردن تفکر و تعقل بیشتری کرد .
2 : میزان پپ ها رو در نظر می گیرم . چون با در نظر گرفتن یه میزان ثابت ریسک برای همه هر کسی که پپ بیشتری داشته باشه متعاقبا سود دلاری بیشتری هم می تونه داشته باشه .
3 : در نهایت هم نگاهی به دراوداون در استیتمنت ها می ندازم که باز هم وقتی میزان ریسک برای همه یکسان باشه فکر نمی کنم این درصد هم آنچنان تفاوت فاحشی با هم داشته باشه .

«« مهم »» البته بنده با این نظرم منکر دریافت سود بالا از بازار و در یک کلام خواهان عدم توجه به بالانس نیستم . چون کسی که بالانسش خوب رشد می کنه یعنی جسارت خوبی در بازار داره و یکی از لازمه های پیشرفت در هر کاری داشتن جسارته ولی جسور بودن بدون تعقل و اصول همون طور که می تونه به یکباره باعث پیشرفت های چشمگیری بشه می تونه به یکباره بستر نابودی طرف رو هم فراهم کنه .

بحث در این راستا می تونه شیرین و آموزنده باشه ولی این جا جاش نیست و دیگر این که همچنین مباحثی مطمئنا به طول خواهد انجامید . بنده آمادگی خودم رو در جهت تبادل نظر بادوستان و اساتید دیگه در این زمینه جهت کسب تجربیات بیشتر برای خودم اعلام می کنم .

موفق و پیروز باشید .
قديمي December 23rd, 2008, 16:18   #95
pulp
Member

pulp's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 351 بار در 95 پست
pulp (سطح 1)pulp (سطح 1)pulp (سطح 1)
0

با سلام
منم با گزینه دوم و مدت یک ماه موافقم
pulp آفلاين است
قديمي December 23rd, 2008, 16:25   #96
piano11
کاربر برگزیده مهرماه 87

piano11's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
تشکر از ايشان: 19,103 بار در 4,331 پست
piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)piano11 (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به piano11
0

'منم با گزینه دوم موافقم و برای اولین بار در مسابقات شرکت خواهم کرد انشالله
ولی بنظرم اگه سرمایه اولیه بالاتر باشه برای روند مسابقه بهتره مثا ای اف ایکس مثلا 10000دلار
قديمي December 24th, 2008, 10:59   #97
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

با سلام به همه دوستان
من هم با دومی موافقم واگر این قانون رو هم بش اضاف کنین فکر می کنم بهتر بشه

در صورتی که بیش از 30 درصد سود ناخالص نهایی(مجموع سود معاملات سود ده) از یک معامله بدست آمده باشد، مقدار سود آن معامله در نظر گرفته نخواهد شد (از بالانس نهایی کسر خواهد شد).

البته این نظره منه , چون اینطوری دیگه کسی از 1 یا 2 تا از پوزیشناش شانسی نمی تونه سود بگیره
موفق باشید
قديمي December 24th, 2008, 12:08   #98
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله power4400 نمايش نوشته ها
با سلام به همه دوستان
من هم با دومی موافقم واگر این قانون رو هم بش اضاف کنین فکر می کنم بهتر بشه

در صورتی که بیش از 30 درصد سود ناخالص نهایی(مجموع سود معاملات سود ده) از یک معامله بدست آمده باشد، مقدار سود آن معامله در نظر گرفته نخواهد شد (از بالانس نهایی کسر خواهد شد).

البته این نظره منه , چون اینطوری دیگه کسی از 1 یا 2 تا از پوزیشناش شانسی نمی تونه سود بگیره
موفق باشید
سلام

یک دلیل لحاظ لوریج یک به ده ، جلوگیری از همین شانس هست . با این لوریج ، حتی فول مارجین هم که وارد بشیم ، با یک یا دو پوزیشن شانسی گمان نمیکنم اتفاقی بیافته .
Sohrab_K آفلاين است
3 تشکر کننده از Sohrab_K:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, نقد, نظر, مسابقات, اولین, دوره, درباره‌ی, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید