انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي March 19th, 2010, 13:46   #436
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Man1 نمايش نوشته ها
سلام.
وقتی کامبیترو روشن میکنم بعد از صفجه سیاه سفید که وارد صفحه رنگی ویندوز اکس بی میشه بلافاصله همونجا ریاستارت میکنه و این ماجرا دوباره تکرار میشه تنظیماتو هم هرچی تغییر میدم فرقی نمیکنه نه میشه سیستم بالا بیاد نه ویندوز دوباره نصب کرد البته ترجیحا اگه بشه همون ویندوز قبلی بالا بیاد بهتره
ممنون از راهنمایی دوستان
دوست عزیز به احتمال بالا مشکلتون سخت افزاری باشه ، احتمال می دم فن سی پی یو سوخته باشه یا بهره وریش اومده باشه پایین، که اگه این اتفاق افتاده باشه، پس درجه حرارت سی پی یو شما بالا تر از حد مجاز شده و به همین دلیل سیستم ری استارت میشه، و در این صورت در 90 درصد موارد سی پی یو می سوزه یا نیم سوز میشه، اول چک کنید ببینید فن سی پی یو کار می کنه؟ بعد وارد تنظیمات بایوس سیستم بشین، و به قسمت تنظیمات مربوط به سی پی یو ---> چک کنید ببینید درجه حرارت سی پی یو چقدره، اگه بین 70 تا 100 درجه سانتیگراد باشه سی پی یو شما نیم سوز شده.
قديمي March 19th, 2010, 13:50   #437
hnp2500
Senior Member

hnp2500's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,627 بار در 600 پست
hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hnp2500
0

با عرض سلام
ببینید می توانید با safe mode سیستم را بالا بیارید؟
برای ورود با safe mode باید بعد از روشن شدن کامپیوتر و قبل از آمدن صفحه مشکی ویندوز، چند بار دکمه F8 را بزنید
در ضمن می توانید گزینه last good configuration (یه چیزی شبیه این) را هم انتخاب نمائید
قديمي March 19th, 2010, 15:27   #438
Man1
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2009
تشکر از ايشان: 428 بار در 142 پست
Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)
0

ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن.
راستش دیروز یه متا تریدر جدید دانلود و نصب کردم که بلافاصله بعدش ریاستارت شد و از همون موقع این مشکل شروع شد ضمنا بخاطر بایین اومدن سرعت انتی ویروس را هم از کار انداخته بودم. در مورد سی بی یو هم حق با دوستمان است فن اون یه مدت مشکل داشت و بشدت داغ میشد شاید هم نیم سوز شده باشه ولی بهرحال مشکل رفع شده بود و الان هم ظاهرا بخوبی داره کار میکنه بقول اون دوستمون شاید یه ویندوز با همه مخلفات افتادیم اگه اینجور هم باشه خدا رو شکر میکنم یه سیستم نیافتاده باشم؟ یه بار چند سال بیش اینطور شده بود که با سی دس وینوز ریبیر کردم درست شد ولی الان ریبیر هم انجام نمیشه. اون موارد 4-5 گانه هم مثل سیو مد یا استارت نرمالی هم نتیجه ای نداده کابله هم مشکلی ندارن تغییراتی هم که من دادم همونهایی بوده که خود سیستم خواسته بازم تشکر از لطف دوستان
Man1 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 28th, 2010, 11:40   #439
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

سلام دوستان

میخوام روی یه سیستم، نرم افزار نصب کنم که باید ک&ر&ک بشه.

فایل ک&^ر%$کش با فرمت reg هستش.

اما متاسفانه وقتی روش کلیک میکنم پیغام زیر رو میده

Registry editing been disable by your administrator.

باید این مورد رو از کجا Enable کنم ؟

پ.ن : نرم افزار مورد نظر Alcol 120% هستش که برای بازیه NFS Most Wanted لازمه.

مرسییییی
قديمي March 28th, 2010, 14:31   #440
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
سلام دوستان

میخوام روی یه سیستم، نرم افزار نصب کنم که باید ک&ر&ک بشه.

فایل ک&^ر%$کش با فرمت reg هستش.

اما متاسفانه وقتی روش کلیک میکنم پیغام زیر رو میده

Registry editing been disable by your administrator.

باید این مورد رو از کجا Enable کنم ؟

پ.ن : نرم افزار مورد نظر Alcol 120% هستش که برای بازیه NFS Most Wanted لازمه.

مرسییییی

با سلام

شما قبلا کامپیوترتون ویروسی شده بوده (شایدم هنوز باشه) و ویروس اجرای برنامه regedit.exe رو برای یوزر شما بسته (از طریق تغییر در رجیستری). فایلی که شما میخواهید باز کنین با ید توسط همون برنامه باز بشه و چون اجراش رو ویروس بسته در نتیجه نمیشه.

من یک لینک فایل vbs هست براتون میزارم دانلود و اجراش کنین. اگر که بعد از اجرای اون باز هم اون ارور رو داد یعنی اینکه سیستم شما هنوز ویروسیه و اولش باید ویروس رو پاک کنین. این فایل ها)Vbs( فایل های اسکریپت ویژوال بیسیک هستند که در هر صورتی اجرا میشن (البته اگه باز اجراش بسته نشده باشه)

لینک :
PHP Code:
http://www.4shared.com/file/251140803/bd42f821/REG.html 
موفق باشید
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي March 29th, 2010, 13:44   #441
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

سلام
من کامپیوترم سه گیگ رم و سی پی یو core 2 due e 8200,2.66 GHz داره از اکس پی سرویس پک 3 هم استفاده میکنم. که فکر میکنم مشخصات خوبیه ولی از روز ازل باهاش مشکل سرعت دارم شاید 8 بار هم ویندوز نصب کردم و از انتی ویروسهای مختلفی هم استفاده کردم ولی فعلا از مک کافی استفاده میکنم. توی استارت آپ هم چند برنامه ساده دارم خلاصه تا تونستم بار اونا بر داشتم. وقتی هم که ران شد حدود 70-90% از سی پی یو آزاده.
سرعتش موقع استارت که خیلی پائینه. در حالیکه لپ تاپ من با مشخصات پائینتر و یک گیگ رم مثل فشفشه بالا میاد.
کسی میدونه چطور باید مشکلش را حل کنم.
سپاس
قديمي March 29th, 2010, 19:32   #442
termes
Senior Member

termes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: يه جاي پر ستاره
تشکر از ايشان: 5,236 بار در 1,056 پست
termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)termes (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به termes
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله candletrader نمايش نوشته ها
سلام
من کامپیوترم سه گیگ رم و سی پی یو core 2 due e 8200,2.66 GHz داره از اکس پی سرویس پک 3 هم استفاده میکنم. که فکر میکنم مشخصات خوبیه ولی از روز ازل باهاش مشکل سرعت دارم شاید 8 بار هم ویندوز نصب کردم و از انتی ویروسهای مختلفی هم استفاده کردم ولی فعلا از مک کافی استفاده میکنم. توی استارت آپ هم چند برنامه ساده دارم خلاصه تا تونستم بار اونا بر داشتم. وقتی هم که ران شد حدود 70-90% از سی پی یو آزاده.
سرعتش موقع استارت که خیلی پائینه. در حالیکه لپ تاپ من با مشخصات پائینتر و یک گیگ رم مثل فشفشه بالا میاد.
سپاس
جناب محمدی درود
سال نو هم سرشار کامیابی در همه زمینه ها
اصولا سرعت بالا اومدن ویندوزبه چند مسئله مرتبطه که یکیش سخت افزار شماست و به ویژه در این بخش مادربرد نقش مهمی رو داره.یعنی ممکنه با مادربرد بهتر نتیجه بهتری بگیرید ولی با سی پی یو بهتر خیلی اتفاقی نیافتد.
نکته مهم دیگه استفاده از ویندوز اکس پیه.این ویندوز اصلا قرار نبود الان پشتیبانی بشه وبه ویژه سیستم های جدید تر با انواع مشکلات برروی این سیستم عامل مواجه هستند.به صورت رسمی البته مایکروسافت زیر بار این مسئله نمیره ولی به تجربه برای متخصصین ثابت شده که روابط پشت پرده سعی دارند شما رو به ارتقای به ویندوزهای بالاتر ارتقا بدهند.
شلید ویندوز هفت که انصافا محصول خوبی از کار دراومده گره از کار فرو بسته شما بگشاید.
3 تشکر کننده از termes:
قديمي March 30th, 2010, 01:23   #443
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
سلام
سپاس
سلام
احوال جناب محمدی خوب هست؟

قربان به احتمال بسیار زیاد مشکل در نوع فرمت و یا پارتیشن بندی هارد شما هست.

جدیداً این مشکل رو از خیلی از دوستان شنیدم. فکر کنم شما باید هارد خودتون رو با نرم افزار مخصوص کمپانی سازنده پارتیشن بندی کنید.

امیدوارم که مشکلتون به سرعت حل بشه چون من هم از سرعت پایین کامپیوتر به شدت گریزانم...

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي March 30th, 2010, 11:15   #444
solati
Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 134 بار در 53 پست
solati (سطح 0)
0

نقل قول:
سلام
سپاس

براي رفع اين مشکل ميتوانيد TUNE UP 2010 را بر روي کامپيوتر خود نصب کنيد
اين نرم افزار به طور اتومات هر زمان که سرعت رايانه کند شود افزايش ميدهد

در ضمن عمر ويندوز را نيز بالا ميبرد.
با يه سرچ کوچيک پيدا ميشود
solati آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از solati:
قديمي March 31st, 2010, 20:34   #445
timkal
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: Iran
تشکر از ايشان: 217 بار در 85 پست
timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)
فوری- مهم

0

فوری- مهم

با سلام

طي چند روزه آينده هيچ فايل پيوست شده يا هيچ ايميلي را تحت عنوان postcard باز نکنيد. حتي اگر اين نامه از طرف دوستتان براي شما ارسال شده باشد.
همين حالا با forward اين نامه به دوستانتان کامپيوتر آنها را از يک مشکل خيلي جدي نجات دهيد. 20 بار دريافت کردن اين نامه بهتر از آلودگي دوستتان به اين ويروس است در حالي که شما ميدانستيد ولي دريغ کرديد و به او نگفتيد.
ويروس فوق توسط خبرگزاري CNN به عنوان مخرب ترين ويروس کامپيوتري اعلام شده.
اين ويروس ديروز توسط کمپاني McAfee شناسايي شد و تا کنون راهي جهت نابودی آن پيدا نشده.تا حد امکان به دیگر دوستان خود نیز اطلاع بدهید تا خدای ناکرده موجب زیان جبران ناپذیر نگردند.توضیح اینکه انتی ویروسها ی دیگر فعلا
نمیتوانند این ویروس را تشخیص بدهند(تا 2 ساعت قبل)
timkal آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از timkal:
قديمي March 31st, 2010, 22:08   #446
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

سلام
تغییرات در اپرا 10.51:
مرورگر اپرا 10.51 در تاریخ دوشنبه، دوم فروردین سال 1389 منتشر شده که تغییرات صورت گرفته در این نسخه عبارتند از:
1- حل مشکل در اجرای دستور "Drag and Drop"
2- حل مشکلی (در قسمت Bookmark مرورگر اپرا) که در طی آن حذف کردن یک Bookmark ، موجب بسته شدن و یا از هم پاشیدگی تمام پوشه های آن مسیر می شد
3- هماهنگی بهتر موتور جستجوی گوگل با جستجوگر های یکپارچه مرورگر (قابل دسترسی در مسیر Tools > Preferences > Search)
4- حل مشکلی که در طی آن وقتی مسیر File > Show Menu Bar در حالت فعال قرار گرفته باشد "منوی O" اشتباها نمایش داده می شد (منوی O روش جدیدی در مرورگر اپرا 10.5 است که با فعال نمودن آن منوهای استاندارد و همیشگی اپرا که همیشه در بالای صفحه مرورگر دیده می شدند ناپدید و منوی جدیدی به نام "O menu" یا "منوی O" پدیدار می شود که با استفاده از آن به تمام تنظیمات و ویژگی های مرورگر اپرا دسترسی خواهیم داشت. فعال نمودن منوی O با برداشتن تیک از مسیر File > Show Menu Bar امکانپذیر است)
5- حل مشکلی که در طی آن آیکون اپرا (نماد اپرا) در قسمت System tray ویندوز بعد از بسته شدن مرورگر، باز هم باقی می ماند
6- حل مشکلی که در طی آن برگه های کوچک شده (Minimized tabs) بعد از راه اندازی دوباره مرورگر نمایش داده نمی شدند
7- حل مشکلی که در طی آن فاویکونها (به آیکون های کوچک نماد یک سایت یا وبلاگ Favicon می گویند) در قسمت Bookmarks مرورگر به سبب اینکه نام فایل آن ها شناسایی نمی شد، ذخیره نمی شدند
8- حل مشکلی که در نسخه قبل این مرورگر کاراکتر های اختصاصی زبان چینی، به صورت پادساعتگرد دوران داشتند
9- حل مشکلی در برنامه Mail این مرورگر، به هنگام راست کلیک کردن در زیر مدخل "All messages" و انتخاب کردن Compose
10- حل مشکلی که در طی آن هشداردهنده چت به هنگام فعال شدن برگه چت، بی دلیل نمایش داده می شد
11- حل مشکل نمایش داده شدن ایمیل های حذف شده در پوشه سطل بازیافت، بعد از عمل خالی کردن سطل و راه اندازی دوباره مرورگر
12- حل مشکلی در برنامه Mail که موجب نمایش داده نشدن پیغام هایی که دوباره انتخاب و احضار شده اند، می شد
13- حل مشکلی که در طی آن وقتی کاربر حالت Fit to Width را برای نمایش Mail خود انتخاب می کرد، Mail خالی از اطلاعات می شد
14- حل مشکلی که در طی آن فایل های ضمیمه شده در Mail ، در صورتی که نامه بلافاصله بعد از ضمیمه کردن فرستاده می شد، ارسال نمی شدند
15- در نسخه قبل این مرورگر پیام های خوشامد e-mail اپرا به زبان های مختلف ترجمه نشده بود
16- حل مشکل نمایش علامت " > " در صفحه HTML رایانامه
17- بهسازی های فراوان در موتور جاوا اسکریپ Carakan
18- حل مشکلی که در طی آن آیکون هایی که در حالت رنگی 16 بیت قرار داشتند در منوها نمایش داده نمی شدند
19- حل مشکل در نمایش Scrolling performance
20- حل مشکل نادرست انتخاب کردن فونت مطابق با استاندارد UTF-8 و بر اساس زبانهای چینی، ژاپنی و کره ای
21- حل مشکل امنیتی در HTTP Content-Length header که یک هکر می توانست با استفاده از این ایراد کدهای دلخواه (و مخرب) خود را در کامپیوتر قربانی اجرا کند
22- حل مشکل امنیتی در XSLT (مخفف Extensible Stylesheet Language Transformations می باشد) ، که یک مهاجم با استفاده از این ایراد امنیتی می توانست اسناد و محتوای نامربوط و تصادفی را بازیابی کند
23- در نسخه قبلی این مرورگر کوکی ها (Cookies) بیش از حد NPAPI دریافت می کردند که بدرستی توسط مرورگر تجزیه و تحلیل نمی شد
24- حل مشکل برگشتن و مسدود شدن قسمت سوم کوکی ها در حالت پیش فرض
25- حل مشکلی که در طی آن گاهی اوقات اپرا یک کوکی (cookie) را فقط برای داشتن نام Domain (حوزه اینترنتی) ذخیره می نمود
26-بالار فتن سرعت لود شدن صفحات ومشکل فونت فارسی در این ورژن حل شده است فارسی را خوب ساپورت می کند سایت های فارسی خوب پشتیبانی می کند
قديمي April 1st, 2010, 04:11   #447
Jahed
Member

Jahed's Avatar

تشکر از ايشان: 97 بار در 39 پست
Jahed (سطح 0)
0

دوستان سلام
من نوت بوك دل 1520 دارم و ميخوام راهنماييم كنيد كه چه آنتي ويروس و آنتي اسپاي و... نصب كنم كه در محيط نت دچار مشكل نشم.
در حال حاضر با مك آفي هستم كه آپديت نميشه و نسخه آپديت آن حجم بالايي داره!
متشكرم.
قديمي April 1st, 2010, 04:23   #448
timkal
Senior Member

محل سكونت: Iran
تشکر از ايشان: 217 بار در 85 پست
timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)
0

سلام
دوست عزیز امروزه تقریبا تمامی نرم افزارهای انتی ویروس روز جهان در بازار چه به صورت اصلی و چه به صورت غیر قانونی وجود دارد.اما چنانچه اطلاعات مهمی روی سیستم خود دارید بهتر است بین 30 تا 50 هزارتومان خرج کرده و یک انتی ویروس اورژینال تهیه کنید.اما این دو نرم افزار رایگان را حتما روی سیستم خود نصب کنید Flash_Disinfector و
نرم افزار دیگر متعلق به ترندمیکرو hijackthis با یک جستجوی ساده در گوگل میتوانید بیابید.نرم افزار اولی مخصوص ویروس اتوران است که عده بسیاری را دچار مشکل ساخته.این انتی ویروس رجیستری و تسک منیجر را به حالت اول برمیگرداند البته بعد از اسکن و نابودی ویروس.
timkal آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از timkal:
قديمي April 1st, 2010, 13:42   #449
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

سلام.
میخواستم از طریق کامپیوتر بدون استفاده از پرینتر و اسکنر ، بصورت فکس ارسال و دریافت داشته باشم. بطور خلاصه چطور میشه از یه کامپیوتر خالی و یک خط تلفن بعنوان دستگاه فکس استفاده کرد؟
اگه کسی تجربه عملی داره محبت کنه. اگه برنامه های خود ویندوز جواب میده که بهتر وگر نه لینک برنامه مربوطه و چون زبانم خوب نیس روش درست ارسال و دریافت هم توضیح بدید.
با سپاس بسیار فرآوان
قديمي April 2nd, 2010, 02:43   #450
Jahed
Member

Jahed's Avatar

تشکر از ايشان: 97 بار در 39 پست
Jahed (سطح 0)
0

سلام دوستان
جديدا هنگام دانلود انديكاتور از سايت سرمايه دچار مشكل ميشوم. با اسلتور دانلود ميكردم .
الآن بعد از شناسايي فايل مينويسه attachment.php و سايز فايل را هم unknown مينويسه و طبيعتا دانلود نميكنه!
از اساتيد راهنمايي ميخوام.

Bookmarks

برچسب‌ها
پاسخ, پرسش, نرم, معرفی, افزار, افزاری

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 04:46 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.