انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي August 5th, 2008, 15:38   #16
rasep1983
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
rasep1983 (سطح 0)
Wink

0

جناب بابا بهزاد
rasep1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 8th, 2008, 19:40   #17
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

در پست اول این تاپیک مراحل کار شرح داده شده است. در تاریخ ۲۲ مردادماه نظرسنجی انتخاب کاربر برگزیده از میان افراد معرفی شده آغاز خواهد شد و هر کاربر تنها می تواند یکی از افراد را انتخاب کند.

با تشکر
با سلام و تشکر خدمت مدیر محترم سایت ..

میخواستم بگم که چرا فقط به یکنفر .. آیا تعداد نفرات انتخابی از طرف کاربران آزاد باشد بهتر نیست ؟؟

پ.ن: فقط یک پیشنهاد بود به دلیل اینکه فکر میکنم اگه قرار بر این باشد که فقط به یکنفر رای بدیم اون موقع به نظر من در حق بعضی از دوستان که درلیست هستند ظلم میشه و اگه جسارت نباشه فکر میکنم اینطوری بی عدالتی هست
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Mehdi.gpr:
قديمي August 9th, 2008, 23:56   #18
auto_chartist
Senior Member

auto_chartist's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 714 بار در 288 پست
auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)auto_chartist (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به auto_chartist
0

سلام
من كاملا مخالفم
اين كار اولا اينكه ديگه خيلي تبليغي هست
دوم اينكه 100 يا 200 تا دادن به اون شخص واقعا دلچسبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قديمي August 10th, 2008, 00:09   #19
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

یک پیشنهاد دارم:

میتوان از نسبت "تشکر از ایشان" به "تعداد پستها"ی چشمگیر بعضی از اعضاء ، پی به مشروعیت و مقبولیت آنها در بین کاربران سایت برد.

مثلاً از جناب Abarensan عزیز تا این لحظه 1027 بار ، در حدود 260 پست تشکر شده است، یعنی بطور میانگین هر پست ایشان مقبول و مورد نظر 3 تا 4 نفر بوده است.

اگر به این پیشنهاد توجه شود، بطور حتم تعداد بیشتری از شایستگان قرار گیری در لیست نظرسنجی سایت ، به حق خود خواهند رسید.

با تشکر
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي August 22nd, 2008, 22:00   #20
Gh.Saeadian
Senior Member

تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

با سلام
ضمن تبریک به مدیران تالار فاندامنتال جناب آقایان اقبالی و بابابهزاد عزیز جهت موفقیت در اولین دوره نظرسنجی کاربران فعال سایت ، نظر شخصی خودم رو در این مورد عرض می کنم:
1- این نوع انتخاب رو اصلاً عادلانه نمی دونم چون بهرحال مدیران تالارها برای رونق گرفتن تالارهایشان باید فعال باشند و چه بهتر بود نظرسنجی کاربران عادی و مدیران بصورت مجزا انجام می شد.
2- باید تمامی کاربران توجیه بشن که معیار فعال بودن چیه؟ مثلاً تعداد پست زیاد در ماه ، تعداد تشکر ، کسب اعتبار ، پست مفید و ...
3- باید تمامی کاربران توجیه بشن که ملاک انتخاب فعالان همون ماه هست نه دوستانی که در گذشته خدمات ارزنده به سایت داشتن که برای تقدیر از اون عزیزان بهرحال مدیریت سایت هست که باید تصمیم بگیره.
4- اکثر دوستان براساس علاقه و نه با لحاظ کردن فعالیت افراد ، اقدام به دادن رأی نمودن.
5- درسته که زمان تا آخر ماه شمسی بوده اما نسبت به تصحیح زمان میلادی که بالای صفحه نظرسنجی درج شده بود اقدامی صورت نگرفت و این شک و شبهه پیش اومد که ممکنه ملاک ماه میلادی بوده!!!
6- برای جلوگیری از آراء کاربران جدید و تازه وارد که ممکن بود بعضاً کسانی که ذینفع هستن اقدام به ایجاد اکانت جدید بکنن اقدام پیشگیرانه لحاظ شده بود اما در مورد آیدی های زیرخاکی (با کمال معذرت از کلیه دوستان) که در طول یکسال گذشته هیچ اثری از اونها نبوده اقدامی صورت نگرفت.
7- دیگه چیزی یادم نمیاد هرچند حرف و حدیث زیاده ، اما چون اولین دوره بود انشاله نواقص توسط مدیریت محترم سایت برطرف میشه.
با تشکر
موفق باشید
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي August 22nd, 2008, 22:13   #21
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Thumbs up

0

با عرض سلام
در ابتدا به دوستان عزیز جناب BabaBehzad و بهزاد اقبالی تبریک عرض می نمایم که اینجا به نوعی از زحماتشان تقدیر شد . شاید که نه ، مطمئنا تاپیکهای این دو عزیز مانند تلویزیون در مقابل دیدگان همه ماست و تقدیر از این عزیزان لازم بوده است . بنده با نظرات جناب سعیدیان موافقم و به دلایلی نمی خواستم سخنی درباره نظرسنجی بگویم . اما باید عرض کنم انتخاب کاربر محبوب و دوست داشتنی و یا ... می تواند به نظر سنجی گذاشته شود . ولی کاربر فعال ملاکهائی دارد که نیازی به برگزاری نظر سنجی ندارد . یک بار دیگر به نام نظر سنجی نگاهی بیندازید و ببینید تعدادی از دوستان گل من که در لیست این نظر سنجی قرار گرفته اند در این ماه فعال بوده اند ؟؟ ولی به دلایل دیگری وارد این لیست شده اند ، از جمله محبوبیت ، مدیر بودن ، قدیمی بودن و ... . به نظر من هدف این کار تبلیغاتی برای بروکر بود و به آنچه می خواست رسید . انتخاب کاربر فعال بدین شکل باعث ایجاد دلخوری می شود و شاید هر پستی که در انتقاد به آن زده شود شبهه ایجاد کند ولی به هر حال صلاح سایت خویش مدیران دانند .
با ارادت
قديمي August 23rd, 2008, 01:10   #22
Gh.Saeadian
Senior Member

Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up ادامه ...

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
با سلام
ضمن تبریک به مدیران تالار فاندامنتال جناب آقایان اقبالی و بابابهزاد عزیز جهت موفقیت در اولین دوره نظرسنجی کاربران فعال سایت ، نظر شخصی خودم رو در این مورد عرض می کنم:
1- این نوع انتخاب رو اصلاً عادلانه نمی دونم چون بهرحال مدیران تالارها برای رونق گرفتن تالارهایشان باید فعال باشند و چه بهتر بود نظرسنجی کاربران عادی و مدیران بصورت مجزا انجام می شد.
2- باید تمامی کاربران توجیه بشن که معیار فعال بودن چیه؟ مثلاً تعداد پست زیاد در ماه ، تعداد تشکر ، کسب اعتبار ، پست مفید و ...
3- باید تمامی کاربران توجیه بشن که ملاک انتخاب فعالان همون ماه هست نه دوستانی که در گذشته خدمات ارزنده به سایت داشتن که برای تقدیر از اون عزیزان بهرحال مدیریت سایت هست که باید تصمیم بگیره.
4- اکثر دوستان براساس علاقه و نه با لحاظ کردن فعالیت افراد ، اقدام به دادن رأی نمودن.
5- درسته که زمان تا آخر ماه شمسی بوده اما نسبت به تصحیح زمان میلادی که بالای صفحه نظرسنجی درج شده بود اقدامی صورت نگرفت و این شک و شبهه پیش اومد که ممکنه ملاک ماه میلادی بوده!!!
6- برای جلوگیری از آراء کاربران جدید و تازه وارد که ممکن بود بعضاً کسانی که ذینفع هستن اقدام به ایجاد اکانت جدید بکنن اقدام پیشگیرانه لحاظ شده بود اما در مورد آیدی های زیرخاکی (با کمال معذرت از کلیه دوستان) که در طول یکسال گذشته هیچ اثری از اونها نبوده اقدامی صورت نگرفت.
7- دیگه چیزی یادم نمیاد هرچند حرف و حدیث زیاده ، اما چون اولین دوره بود انشاله نواقص توسط مدیریت محترم سایت برطرف میشه.
با تشکر
موفق باشید
در مورد آخر گفته بودم الان چیزی یادم نمیاد که بگم اما بعد از استراحت دادن به سیستم و آماده کردن خودم برای هفته بعد یه چیزایی یادم افتاد که لازم دونستم دوباره برگردم:
1- دلیل و قصد من از این پست و پست قبل اصلاً محق جلوه دادن خودم نبوده و نیست. چون در سن و سالی هم نیستم که این چیزها دلمو خوش کنه. هر چند واقعاً انتخاب کاربر فعال مرداد کمی تا قسمتی سخته و اگه بعنوان اولین دوره یه بازه زمانی بلندمدت تر انتخاب میشد اونوقت خیلی راحت میشد وحید درزی عزیز رو شایسته ترین فرد برای اون نظرسنجی در نظر گرفت.
2- درج افرادی با سابقه عالی ولی با عدم فعالیت در مردادماه بنوعی زیرسوال بردن ارزشهای واقعی اونهاست. کیه که منکر این باشه که مسعود رهجوی عزیز و دوست داشتنی علاوه بر این خصیصه عمومی از نظر فنی خدمات شایانی به سایت کردن و با توجه به استراحتی که داشتن و شروع نکردن جدی مجدد فعالیت در لیست نبودنشون خیلی بهتر بود.
3- هرچند استفاده از دکمه های رادیویی و انتخاب یک نفر از لیست حداقل برای من نوعی باعث شناخت بهتر دوستانی شد که اولویت اولشون بودم که همینجا واقعاً از اینکه منو شرمنده محبت خودشون کردن بی نهایت ممنونم چون لایق این انتخاب اونهم در حضور بزرگان نبودم اما بنظرم انتخاب چک باکس گزینه مناسبتری برای اون بود تا افراد براحتی قادر به انتخاب هر تعداد که دلشون میخواد باشن. همانطور که در کاندید کردن افراد محدودیت خاصی اعمال نشد.
4- با توجه به تعداد کاربران سایت (متجاورز از 17000 نفر) و کاربران مراجعه کننده روزانه (متوسط 500 نفر) تعداد رأی دهندگان بیانگر خیلی موارد میتونه باشه و برای سایتی که الان دیگه بعنوان مرجع فعالان فارکس مطرح بوده و این عنوان رو به یدک میکشه ، بار مسئولیت سنگینی به دوش داشته و باید هر حرکتش حساب شده و سنجیده تر از اینها باشه.
5- خب این نظرسنجی سوای تمام حرف و حدیث ها برای همه ، از کاندیداها گرفته تا شرکت کنندگان و بروکر نکات جالب توجهی داشت اما برخلاف نظر وحیدخان نه بروکر و نه کاندیدها و نه شرکت کنندگان بلکه برنده واقعی این برنامه ، مدیریت سایت بود. چه بسا همین انتقادات و پیشنهادات میتونه برای پیشبرد ادامه مسیرشون خیلی راهگشا باشه. در کنار اون باعث فعال و پویاتر کردن سایت از طریق تشویق دوستان برای در لیست ماه یا ماههای بعد قرار گرفتن اونها شده که به وضوح قابل مشاهد بوده ، که البته خودم شخصاً به همین دلیل بجز روند عادی که از قبل دنبال می کردم سعی می کنم از اون فرار کنم.
6- باز هم مغزم هنگ کرد و مطالب دیگه رو فراموش کردم.

در پایان از مدیریت سایت بخاطر این جسارت بنده که ناشی از شرایط سنی بین ما بوده وگرنه اصلاً به خودم اجازه بیانش رو نمی دادم ، به بزرگواری خودشون ببخشن.
با تشکر
موفق باشید
4 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي August 23rd, 2008, 01:21   #23
Gh.Saeadian
Senior Member

0

یه نکته دیگه هم از قلم افتاد که باید حتماً اشاره می کردم ، من با توجه به اینکه بین انتخاب کاربر فعال مردادماه و تاریخ درج شده در نظرسنجی که اول سپتامبر رو نشون میداد شک کردم خودم رأی ندادم اما رأی من هم بدون لحاظ کردن معیارهای فعالیت و با احترام و ارادتی که به تمامی دوستان حاضر در لیست (از محسن دوست داشتنی گرفته تا وایپر عزیز که نفرات اول و آخر لیست هستن) داشته و دارم جناب mojtaba79 بود.
یه نکته دیگه اینکه گفتم دوستان واقعی رو شناختم هم این بود که یکی از دوستان بدلیل رأی ندادن به من مجبور شد در کسری از ثانیه (یا همون سه سوت خودمون) با یک جعبه شیرینی خودشو به من برسونه اما من هنوز از دستش دلخورم. (اینهم از نظرسنجی مردادماه)

پ ن: دلیل اضافه نکردن این متن در پست قبل با توجه به امکان داشتن ویرایش این بود که شائبه تغییر در متن اولیه برای دوستان پیش نیاد.
قديمي August 23rd, 2008, 11:06   #24
Gh.Saeadian
Senior Member

Thumbs up

0

یک نظر نابخردانه: (قضاوت با دوستان)

من واقعاً برای جامعه فارکسی که در اون عضو هستم متأسفم که باید با اشخاص کوته بینی چون شما که خودشون رو پشت یک آیدی مخفی کرده طرف باشم. فکر می کنید با رأی منفی دادن به اعتبار من لطمه وارد میشه ، تو یک قطره بیشتر نیستی و با یه اشاره سیلی تو رو محو میکنه
واقعاً خجالت داره که انتقادهای بجا و در جهت بهبود وضعیت نظرسنجی های آینده با این دید سخیف شما حمل بر خودستانی و محق بودن من جلوه کنه!!!
همانطور که خود نیز بعنوان انتقاد مطرح کرده ام ملاک انتخاب مشخص نیست و هر دوستی به فراخور ترازوی خود نام افرادی را در لیست کاندیداها وارد کرده و دیگران کار او را تأیید کرده اند و این دلیل بر تحلیلگر بودن افراد نیست همانطور که با مراجعه به همان لیست نام افرادی که به دلایل مختلف در آن قرار گرفته اند را می توانید مشاهده کنید. البته اگر چشم بصیرتی باشد و بخل و حسادت جلوی آنرا مسدود نکرده باشد.
من کی و کجای این سایت ادعایی مبنی بر علامه بودن خود کرده ام جز اینکه همیشه خود را شاگردی تازه کار در این بازار معرفی کرده و همیشه در پی یادگیری مطالب و مباحث دوستان و اساتید بوده ام. آخرین گواه من [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بوده که بدون واهمه از چیزی که امثال شما اونو اُفت کلاس کاری و ضایع شدن می نامید بدون ادعا ، استفاده از دانش و تجربیات دوستان را بیان کرده ام.
برای اینکه امر بر کوته بینی چون شما مشتبه نگردد و بدون حلاجی اقدام به اینگونه هجمه های بی پایه و اساس نکنید دلیل لطف و محبت دوستان نیز فعال بودن من در اقدام به برگزاری مسابقه بوده که از دیدشان نوعی فعالیت مثبت در سایت تلقی شده و کسی هم بعنوان یک صاحب نظر و تحلیلگر منو معرفی نکرده که تمام موارد را براساس همان حس انزوای خود و فعال بودن دیگران با چاشنی حسادت ببینید.
با عرض معذرت از محضر سایر دوستان که با این شدت مجبور به پاسخگویی و دفاع از خود برآمدم.
زیاده عرضی نیست.
3 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي August 23rd, 2008, 13:27   #25
mehdi-miri
Senior Member

mehdi-miri's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 247 بار در 87 پست
mehdi-miri (سطح 1)mehdi-miri (سطح 1)
Smile تبريك به بابابهزاد(آقاي پيروزي )

0

با سلام خدمت اساتيد و تمامي زحمتكشان سايت سرمايه
بنظر بنده بابابهزاد (آقاي پيروزي) سرآمد و الگوي تمامي تحليلگران اين سايت مي باشند و بنده و بسياري از تحليلهاي زيبا و روان ايشان درس مي گيريم .
واقعا بي جهت نيست كه ايشان به عنوان كاربر برتر انتخاب شده اند بحق كه ميزان راي دوستان است و گوياي تمامي ظرايف و پارامترهايي كه جناب سعيديان ذكر فرموده اند نيز بوده است .

بنده به نوبه خود به آقاي پيروزي تبريك عرض مي كنم .

با احترام
ميري
mehdi-miri آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mehdi-miri:
قديمي September 6th, 2008, 22:54   #26
Gh.Saeadian
Senior Member

Thumbs up انصراف از نظرسنجی

0

و اما پست اصلی در مورد نحوه انتخاب کاربر برگزیده ماهها هرچند میدونم جاش در تاپیک دیگه بود اما از مدیریت سایت اجازه میخوام بعد از 24 ساعت اونو انتقال بدید. چون اینجا بازدیدکننده بیشتری داره.
همانطور که در پست قبل گفتم من یه اردیبهشتی سال ببر هستم و نه از تملق و چاپلوسی خوشم میاد و نه اینکه بخاطر برخی ملاحظات حاضرم از حرفهای دلم و چیزی که بهش اعتقاد دارم براحتی بگذرم ، خب حالا مساله چیه؟ آره مساله نه مشکل ...
من بدلیل عدم توجه به نظرات و انتقاداتم به نظرسنجی قبلی که به نوعی باعث اظهارنظرهای نابخردانه یک آیدی که از ترسش بجای اینکه انتقاد خودشو در تاپیک بزنه ، رفت و در قسمت کسر اعتبار اینکار رو کرد تا شناخته نشه (و ممکنه همین پست هم به اون سرنوشت دچار بشه ، که باید بهش بگم یه دست صدا نداره و اگه تو یه منفی بدی من بجاش ده تا مثبت میگیرم!!! که البته ضمن تشکر از دوستانی که لطفشون همیشه شامل حالم بوده ، اینها هیچکدوم حداقل برای من مهم نیست) ضمن تشکر از لطف سایر عزیزان که واقعاً منو شرمنده کردن و می کنن بدون اینکه هدفم پلتیک تبلیغاتی باشه از مدیریت سایت درخواست می کنم اسم منو از لیست خارج کنه ، دلیلش هم کاملاً روشن و واضحه چون اگر بخوایم منصفانه هم بررسی کنیم من حداقل در این مدت کار خاصی نکردم از کال کردن حساب تست مارتینگیل که بعدش هم بخاطر برخی معذورات فعلاً از ادامه اون خودداری کردم و ربطی هم به این قضیه نداشته ، تا دادن زحمت برگزاری مسابقه دور دوم به جناب داودی عزیز ، در مورد اون تاپیک "بهترین شکار" هم من فقط به دستور وحیدخان براش اونو ایجاد کردم و بعدش هم اصلاً پستی در این زمینه ندادم هرچند دلم میخواست خودم هم پستی بزنم و ...
حالا باز هم نظر خودم رو درباره انتخاب کاربر مجدداً اعلام می کنم:
1- انجام یک نظرسنجی اختصاصی ویژه مدیران (فعلی ، قبلی ، افتخاری) که فکر نمی کنم تعدادشون به ده نفر هم برسه چون بهرحال فکر نکنم مقداری هزینه حتی بدون داشتن اسپانسر از سوی مدیریت سایتی که مدیرانش بدون چشمداشت اینقدر در تلاش و فعالیت هستن کار خاصی باشه. (با عرض معذرت از جناب درزی ، من فکر کنم جای اون پیشنهاد اینجاست نه تقبل هزینه یه قرار دوستانه عمومی دوستان)
ایرادی که به کار وارده دقیقاً در نظرسنجی اول دیده شد ، قرار بود زیر نام کاربر برنده عبارتی درج بشه که با توجه به برنده شدن دو مدیر و داشتن عنوان توسط اونها این عبارت محلی از اعراب پیدا نکرد!!!
و این خود نوعی جنگ نابرابر کاربران با مدیران تا بن دندان مسلح بوده (من برای هر دو عزیز احترام خاصی قائلم و این مورد اصلاً از ارزشهای شما و تلاش مخلصانه جهت پیشرفت دوستان چیزی کم نمیکنه)
2- مشخص نکردن معیار صحیح انتخاب و باری به هر جهت بودن نظرسنجی فقط با اهداف خاص
3- بقیه موارد که از درجه اهمیت بالایی برخوردار نیستن در تاپیک مربوطه ذکر شده.

با عرض معذرت از محضر دوستانی که شاید بنوعی حرفهای من رو جسارت به خودشون تلقی کردن ، انشاله روحیه انتقادپذیری که در این دوره زمونه به گرته فراموشی سپرده شده باز هم نهادینه بشه. به امید آنروز.
توفیق رفیق شفیق راهتان باد
بدرود

پ ن: حداقل 24 ساعتی بدلیل یه سفر اداری در خدمت دوستان نیستم حالا نگید اومد جنجال بپا کرد و در رفت. انشاله اگه عمری باشه برمیگردم.
قديمي September 6th, 2008, 23:53   #27
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها

حالا باز هم نظر خودم رو درباره انتخاب کاربر مجدداً اعلام می کنم:
1- انجام یک نظرسنجی اختصاصی ویژه مدیران (فعلی ، قبلی ، افتخاری) که فکر نمی کنم تعدادشون به ده نفر هم برسه چون بهرحال فکر نکنم مقداری هزینه حتی بدون داشتن اسپانسر از سوی مدیریت سایتی که مدیرانش بدون چشمداشت اینقدر در تلاش و فعالیت هستن کار خاصی باشه. (با عرض معذرت از جناب درزی ، من فکر کنم جای اون پیشنهاد اینجاست نه تقبل هزینه یه قرار دوستانه عمومی دوستان)
ایرادی که به کار وارده دقیقاً در نظرسنجی اول دیده شد ، قرار بود زیر نام کاربر برنده عبارتی درج بشه که با توجه به برنده شدن دو مدیر و داشتن عنوان توسط اونها این عبارت محلی از اعراب پیدا نکرد!!!
و این خود نوعی جنگ نابرابر کاربران با مدیران تا بن دندان مسلح بوده (من برای هر دو عزیز احترام خاصی قائلم و این مورد اصلاً از ارزشهای شما و تلاش مخلصانه جهت پیشرفت دوستان چیزی کم نمیکنه)
2- مشخص نکردن معیار صحیح انتخاب و باری به هر جهت بودن نظرسنجی فقط با اهداف خاص
3- بقیه موارد که از درجه اهمیت بالایی برخوردار نیستن در تاپیک مربوطه ذکر شده.

.
1. جناب سعیدیان حقا که به مربی استقلال رفتی.خدا بگم چی کارت نکنه.کلی خندیدم.(اینا رو به خاطر رفاقتی که باهات دارم گفتم و میدونم که نارحت نمیشی چون میشناسمت)
جناب سعیدیان ببین.بزار یه چیزی رو بهت بگم.کاش میشد یه روز اقا رضا در تالار مدیران رو به روی همه بچه ها میگشود تا میدیدید که در تالار مدیران در مورد انتخاب کاربر برگزیده چه مواردی مطرح شده.باور کن همون موقع که تازه این قضیه داشت پا میگرفت بیشتر مدیران توی تالار مدیران پست زدن و گفتن که اقا رضا مدیران رو در این برنامه شرکت ندید.من مخالف بودم.جناب پیروزی مخالف بود حامد عزیز مخالف بود جناب کندل ترید هم مخالف بود.جناب شاخص هم مخالف بودند.اما اقا رضا یه دلیلی اوردند و گفتند اجازه بدیم که مدیران هم انتخاب بشوند چرا که در اینده مدیران عوض خواهند شد و شاید بهزاد اقبالی دیگه نخواد در سایت سرمایه پست بزنه اما مدیر بعدی بنیادی از بین همین افراد فعال انتخاب میشوند افرادی که به عنوان کاربر برگزیده انتخاب شده اند.
در ضمن ببین دوست خوب من.این برنامه مثل یه بچه نو پاست که باید تجربه کسب کنه.این کار قبلا انجام نشده و تازه داره برگزار میشه.هر برنامه ای هم صد درصد در ابتدا نقص داره.ما باید به هم کمک کنیم تا به یک اصول صحیح و درست در انتخاب کاربر برگزیده برسیم.

2.جناب سعیدیان این اهداف خاص چیه؟باور کنید که هدف اقا رضا از این کار تنها و تنها روحیه دادن به بچه ها برای فعالیت بیشتر در سایت بوده.شما در جایی فرمودید که خیلی ها از نیمه دوم مرداد فعال شدن چون بوی جایزه به مشامشون خورده.من از شما این سوال رو دارم :مگر این برنامه هدفی غیر از این داشت؟هدف هم همین بود که انگیزه ای برای فعالیت بیشتر ایجاد بشه.حالا اگر منظورتون من بودم فکر میکنم شما من رو میشناسید و اگر پست های من رو در مرداد نگاه کنید میبینید که شدیدا از فعالیت من در سایت به خاطر مشکلات شخصی ای که داشتم کاسته شده بود.جناب پیروزی رو هم که همه میشناسن و اصلا این حرف شما در مورد جناب پیروزی صدق نمیکنه.
در هر صورت این حرف هایی که شما اینجا دارید بیان میکنید قبل از برگزاری این برنامه در تالار مدیران بحث شده و باید به تجربه بهترین نتیجه رو بگیریم تا بهترین کاربر انتخاب بشه

یه نکته دیگه اینکه برای من هیچ فرقی بین تالار بنیادی و تکنیکی و دیگر تالارها نیستوهمون قدر که شما رو دوست دارم امیر بابک عزیز،بهزاد پیروزی ،حامد خسروی رو دوست دارم.من هم شهریوری هستم نمیدونم شهریوری ها چه خصوصیاتی دارند اما دوست ندارم کسی از دستم ناراحت باشه.
در پایان باز هم میگم که کاش رضای عزیز یک روز درب تالار مدیران رو به روی همه باز میکرد تا میدید در مورد همه این چیزا صحبت شده قبلا.

در حال حاضر هم بحثی در تالار مدیران در مورد انتخاب افراد داره برگزار میشه که در صورت تایید نهایی مدیران از شرکت در برنامه حذف خواهند شد.
ارادتمند
برادر کوچک شما
بهزاد
قديمي September 10th, 2008, 01:07   #28
Gh.Saeadian
Senior Member

Thumbs up تشکر و توضیح

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
1. جناب سعیدیان حقا که به مربی استقلال رفتی ...
جناب سعیدیان ببین.بزار یه چیزی رو بهت بگم.کاش میشد ...
2.جناب سعیدیان این اهداف خاص چیه؟
سلام به بهزاد عزیز و دوست داشتنی (اما خودمونیم ها این آواتارت اصلاً بهت نمیاد بابا درسته مدیری اما بی خیال فرش بیا رو موکت)
در مورد قسمت اول فرمایشت ، معلومه خیلی با احتیاط نوشتی ها ، آخه پسر خوب مگه این حرفها ناراحتی داره که من بهم بر بخوره ، اتفاقاً من اون روز بعد از کلی دردسرهای اداری که داشتم شب که داشتم میرفتم خونه آشنایان سر راه چند دقیقه ای رفتم یه کافی نت و بعد از چک کردن سریع ایمیلها و آف ها فقط دو تا تاپیک سرمایه رو باز کردم یکی همین صفحه بود و یکی مسابقه ، همون جا که مطالب تو رو میخوندم خودم هم کلی خندیدم و حتی اطرافیان هم به عقلم شک کردن ، اما واقعاً دمت گرم خستگی اون روز رو از تنم درآوردی. دیروز تا حالا هم اینقدر کار عقب افتاده بود که فرصت زدن این پست رو نداشتم. باز هم ممنون و خوشحالم دوستانی همچون شما پیدا کردم.
قسمت دوم باور کن روی صحبت من با مدیر سایت بوده و هست و از اینکه از شما مدیران هم بنوعی تقدیر و تشکر بشه نه تنها ناراحت نمیشم که باعث خوشحالیه ، چون واقعاً شماها بدون چشمداشت دارید اینهمه زحمت می کشید اما ... خدا خیرتون بده و انشاله بزودی تو رو هم از تنهایی در بیاره
در مورد قسمت سوم هم اگه دقت کرده باشی من اصلاً منظورم شما و جناب پیروزی نبوده و نیست و نمی دونم چرا همچین فکری کردی؟! چون همونطور که خودتون گفتید و من هم پیگیر هستم فعالیت شما در این مدت نسبت به زمانهای عادی هم کمتر بوده که ظاهراً همون مساله جابجایی مکان در اون دخیل بوده و اینکه کلاً فعالیتهای شما در راستای وظیفه ای که دارید بوده و هست و حتی قبل از این نظرسنجی ها به همین شکل بوده ، در مورد جناب پیروزی هم که ایشون کما فی السابق همون رویه همیشگی رو دنبال می کنن. اون موردی که من اشاره کردم و با توجه به اشاره دوستان دیگه و در نقل قول مشخصه که اونهم به نوعی شوخی با دوستانی بود که میدونم از این بابت از دستم دلخور نمیشن.

بگذریم در مورد این مسائل حرف و حدیث زیاده که دنبال فرصتی هستم که یه بیانیه جنجالی رو در تاپیک "اعتراض..." بنویسم که اونجا هم اگه تونستی یه کم دیگه بخندی اما حس تایپ کردنش رو ندارم وگرنه دیشب باید میرفت بالا

نکته آخر اینکه جای دوست عزیز و بسیار تلاشگرمون در جمع آوری مطالب و منابع مختلف هم واقعاً قابل تقدیره ، هرچند ممکنه همه ما جسته و گریخته اکثر اونها رو داشته باشیم اما واقعاً تاپیکشون یه بانک به تمام معناست که واقعاً بدرد همه بخصوص مبتدیانی میخوره که لازم نباشه تمام سایتهای فارکس رو دوره کنن. ایشون کسی نیست جز دوست عزیز
Mehdi.gpr
که همینجا از یکی از مدیران خواهش می کنم در صورت هم عقیده بودن با من ، بخاطر اینکه مشکل شمارش تشکر پیدا نکنن یه نفر ایشون رو معرفی کنه.

پ ن: منتظر پست انتقادی من باشید...
قديمي September 11th, 2008, 20:29   #29
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

به نام خدا

با سلام

دوستان اگر یاد تان باشد در نظر سنجی اول بعضی از دوستان گلگی داشتن که نحوه انتخاب کاربر برگزیده ماه منصفانه نیست و مدیران پارتی بازی میکنند و افرادی را مشخص به این نظر سنجی وارد میکنند یا اینکه همیشه مدیران در این نظر سنجی شرکت دارند و جایی برای دیگران باقی نمیماند منجمله اینکه اگر کسی در ماهی کاربر برگزیده شود به احتمال زیاد باز ممکنه اون شخص به عنوان کاربر برگزیده در ماه آینده نیز انتخاب شود و جایی برای دیگران باقی نگذارد که این مورد باعث مشکلاتی اعم از دلسردی و اعتماد نکردن به نظر سنجی مبشد قرار بود که هر کس یک بار منتخب ماه شد دیگه در نظر سنجی بعدی شرکت نکند که بنده مخالف این کار بودم شاید کسی دوست نداشته باشد که الارقم زحمت خود یک در میان در در نظر سنجی قرار گیرد لذا بنده پیشنهادی را به اقا رضا دادم که ایشان از بنده خواستن به احترام کاربران و اینکه این جایزه ناقابل مختص به انها هست این پیشنهاد هم به صورت عمومی اعلام شود .

و اما پیشنهاد :
کل پیشنهاد بنده این است که اگر بخواهیم انتخاب دوستان منصفانه و دور از احساسات و همچنین مهیج برگزار شود نفرات برگزیده به صورت رندوم ( قرعه کشی ) انتخاب شوند.

جزیات طرح :
در این طرح نظر سنجی حذف نشده ، مشارکت دوستان در انتخاب کاربران هم حذف نشد ، پس چی شده ؟
همان طور که میدانید تمام اعضاء کاربران فعال را برای قرار گرفتن در لیست نهایی نظر سنجی معرفی میکنند و پس از آن با تشکر و تایید اون شخص به لیست اصلی معرفی میشوند و باز مجددا کاربران به اون لیست رای میدهند و دو نفر را که بیشترین رای را اورده باشدکاربر برگزیده ماه اعلام میشود . اما پیشنهاد بنده این است که برای حذف مشکلاتی که اعلام کردم نفرات لیست نهایی به صورت رندوم ( قرعه کشی ) انتخاب شوند و نفراتی که در این لیست هستند بر اساس تشکری که از شان شده درصد برنده شدنشان را بالا تر ببریم یعنی شانس بیشتر برای افرادیکه تعداد تشکر بیشتری دریافت می کنند و به لیست معرفی میشوند مثلا هر 10 تشکر 1 امتیاز به اون شخص اختصاص دهیم اگر 20 تشکر داشت 2 امتیاز یعنی دوشماره را می تواند به خود اختصاص دهد

مثال :
اسم کسانی که به لیست وارد شده اند مخفی خواهد شد و به شماره تبدیل میشوند
الان پنج نفر در لیست ما قرار دارند که توسط کاربران معرفی و بقیه ان را با تشکر خود تایید کرده اند
1.طالبی
2.اقبالی
3.رضا
4.حامد
5.بابا بهزاد
خب حالا مدیریت سایت اسامی را به عدد تغییر می دهد اینجا چون جناب اقبالی با 20 تشکر وارد لیست شده پس 2 امتیاز به خود اختصاص میدهد
مثلا شماره 2 و 5

طالبی ( 1)
اقبالی (2)
رضا ( 3)
حامد ( 4)
اقبالی (5 )
بابا بهراد (6)
پس می بینیم جناب اقبالی دو شماره را به خود اختصاص داد پس شانس بیشتری برای انتخاب شدن دارد
اعداد همراه با اسامی در یک فایل زیپ شده همراه با پسورد در تاپیک قرار میگیرد و تنها اعداد در تاپیک برای انتخاب توسط کاربر برگزیده ماه قبل یا مدیران تالار ها یا توسط رای گیری کاربران قرار خواهد گرفت در انتها پسورد فایل به کاربران برای رویت داده خواهد شد
این طوری فکر کنم تمام حرف و حدیث ها تمام خواهد شد جایزه را هم میتوانیم به سکه یا سه حساب 100 دلاری یا دو حساب 150 دلاری یا شش حساب 50 دلاری یا بدون تغییر بین منتخبین تقسیم کنیم
با احترام
مسعود رهجو

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در September 11th, 2008 و ساعت 20:37
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي September 11th, 2008, 20:51   #30
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

یک پیشنهاد برای انتخاب کاربر برگزیده :

نظرسنجی را طوری تنظیم کنید که هر نفر بتونه به هر تعداد یوزری که خواست رای بده. به نظر من این بهترین راه هست. دیگه به قرعه کشی و این چیزها هم نیازی نیست. چه اشکالی داره من بتونم به چندتا از کاربرهای مورد علاقه ام رای بدم؟

دوستان نظر خودشون رو در این مورد بگن. به نظر من با این روش دموکراسی به خوبی رعایت میشه. مطمئن هستم دوستان زیادی هستن که دوست داشتن دور قبل به چند نفر رای بدن.

ارادتمند همه دوستان
3 تشکر کننده از I.N.D.E.X:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربر, پیشنهاد, مورد, ماه, انتقاد, انتخاب, برگزیده, در, روش

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید