انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي May 25th, 2009, 19:03   #2566
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله yusefamini نمايش نوشته ها
سلام
من چند روزیه که به یه مشکلی خورده ام .
لپ تاپم به شدت کند عمل میکنه . هر فرمانی که میدم حدود 3-4 ثانیه و بعضا بیشتر طول میکشه تا اجرا شه . مثلا تو تایپ همین متن هم سه چهار کلمه عقبه . وقتی با موس رو چیزی کلیک می کنم حدود 10-15 ثانیه طول میکشه که اجرا شه .
علت چی میتونه باشه ؟
با سلام

احتمالا با نصب مجدد ویندوز درست میشود

موفق و پیروز باشید
قديمي May 25th, 2009, 20:29   #2567
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
با سلام

احتمالا با نصب مجدد ویندوز درست میشود

موفق و پیروز باشید
ممنون از راهنماییتون
ویندوز من ویستا و اورجیناله . نصب دوباره اون خیلی گرون تموم میشه . هر چند وقت یکبار هم از طریق مایکروسافت آپدیت میشه . ظاهرا نباید ایراد از ویندوز باشه .
از طرف سایت hp هم هر چند وقت یکبار سیستم چک میشه و ایراداتش بر طرف میشه . امروز هم اتفاقا این کار انجام شد . ولی مشکل من همچنان پابرجاست .
2 تشکر کننده از yusefamini:
قديمي May 25th, 2009, 20:41   #2568
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
ممنون از راهنماییتون
ویندوز من ویستا و اورجیناله . نصب دوباره اون خیلی گرون تموم میشه . هر چند وقت یکبار هم از طریق مایکروسافت آپدیت میشه . ظاهرا نباید ایراد از ویندوز باشه .
از طرف سایت hp هم هر چند وقت یکبار سیستم چک میشه و ایراداتش بر طرف میشه . امروز هم اتفاقا این کار انجام شد . ولی مشکل من همچنان پابرجاست .
سلام
جناب امینی ، احیانا لپ تاپ شما قسمتی برای ایجاد دیسک های ریکاور ندارد؟ از این جهت می پرسم که تمام لپ تاپ هایی که تا حالا دیدم ، یا دیسک اوریجینال ویندوز همراه خودشون داشتند ، یا اینکه محلی برای رایت و ایجاد دیسک های ریکاوری دارند که با اجرای آنها ، سیستم به تنظیمات کارخانه باز میگردد ، آن هم بدون هزینه
البته این بیل گیتس و دار و دسته نامردش ، همون اول و موقع خرید لپ تاپ ، پول ویندوز اوریجینال رو از ما گرفتند

آخرین ويرايش توسط behrouz-fx در May 25th, 2009 و ساعت 21:15
behrouz-fx آفلاين است
2 تشکر کننده از behrouz-fx:
قديمي May 25th, 2009, 21:05   #2569
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

نقل قول:
ممنون از راهنماییتون
با سلام

شما باید همان ابتدا یک back up از ویندوز تهیه میکردید که الان به این مشکل نمیخوردید

ولی اشکال ندارد برای اصل کردن ویندوز ویستا به [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید
قديمي May 25th, 2009, 21:16   #2570
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

دوستان
مشکل من بر طرف شد .
از راهنمایی همگی شما ممنونم .
2 تشکر کننده از yusefamini:
قديمي May 27th, 2009, 00:06   #2571
aras194
Senior Member

aras194's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 553 بار در 134 پست
aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)
0

سلام دوستان
یه مشکلی برای هارد دیسکم ایجاد شده.

یه هارد 80 گیگ داشتم که یه مقدار اطلاعات روش بود و به صورت 4 تا پارتیشن 10، 20، 20 و 25 گیگ. موقع نصب ویندوز، چون نمیتونستم fdisk کنم(به علت وجود اطلاعات روی هارد) تصمیم گرفتم بعد از نصب ویندوز، حجم درایو C رو افزایش بدم. اما پارتیشن مجیک کل هارد رو بصورت یکپارچه نشون میداد و با یک رنگ زرد و کلمه Error.

بعد از اون با یه سری نرم افزار هارد رو چک کردم. از جمله MaxBlast که متاسفانه (چون هارد رو به عنوان یک هارد نو تشخیص داد) بصورت خودکار شروع پارتیشن بندی و فرمت کردن هارد کرد که من در اواسط کار، متوجه شدم و cancel کردم.

حالا مشکل اینجاست که هارد من تبدیل به سه پارتیشن 5، 6 و 64 گیگ شده که 2 تا پارتیشن اول خالی هست و درایو آخری شامل یک فولدر هست پر از فایل های ناشناس با یک پسوند عجیب (DD_) که همشون هم شبیه هم هستند. در صورتیکه من انتظار داشتم اطلاعاتم پاک شده باشن(بلکه بتونم ریکاوری کنم). جالبه که حجم این اطلاعات تقریبا معادل همون اطلاعاتی هست که روش بود.

اگر کسی از دوستان بتونه راهنمایی کنه، ممنون میشم.

با درود

آخرین ويرايش توسط aras194 در May 27th, 2009 و ساعت 00:08
aras194 آفلاين است
تشکر کننده از aras194:
قديمي May 28th, 2009, 12:47   #2572
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Acronis True Image Home 2009 - 12.0.0.9709

0

The Acronis True Image Home 2009 نرم افزاری است بسیار قدرتمند جهت محافظت از ویندوز که توسط آن می توانید از تمامی محتوی هارد دیسک و اطلاعات آن شامل برنامه ها ، آهنگ ها ، کلیپ ها ، ویدئوها ، تصاویر ، اسناد و… نسخه ی پشتیبان “BackUp” تهیه کنید. این برنامه قادر است تا از سایر برنامه های نصب شده بر روی ویندوز و تمامی اطلاعات و تنظیمات آن ها نسخه ی پشتیبان تهیه نماید تا در مواقع لازم در کمترین زمان ممکن به برگرداندن آن ها بپردازد. با اینکار دیگر شما نیازی به نصب مجدد برنامه ها نخواهید داشت. زیرا با یک کلیک و در کمترین زمان ممکن BackUp آن ها اجرا شده و به صورت خودکار برنامه ها را بازگردانی می کند. اگر ویندوز شما دائما ویروسی می شود و یا اینکه اغلب با ویندوز خود و برنامه ها مشکل دارید ، قطعا باید هر بار به نصب مجدد ویندوز ، درایورها و برنامه ها بپردازید. اما اینکار بسیار طاقت فرسا و وقت گیر خواهد بود. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به گذراندن این مراحل نخواهد بود و در چند دقیقه و با یک کلیک تمامی محتوی ویندوز به حالت اولیه برخواهد گشت. برای اینکار کافیست تا یکبار ویندوز، درایورها و برنامه ها را نصب کنید و توسط این نرم افزار از درایو ویندوز خود یک نسخه ی پشتیبان تهیه کنید. حال هر زمان که به وبندوز خود مشکل پیدا کردید ، کافیست تا به برگردان آن نسخه ی پشتیبان بپردازید. مشاهده خواهید کرد که در عرض چند دقیقه ویندوز شما به حالت اولیه خود باز می گردد. البته اگر از سلامت ویندوز خود مطمئن هستید ، همین حالا می توانید به پشتیبان گیری مشغول شوید و خود را برای همیشه از نصب مجدد ویندوز ، درایورها و برنامه ها راحت کنید.
این نرم افزار برنده جایزه نرم افزار بهترین ایده در زمینه BackUp/Restore می باشد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار:
- تهیه ی نسخه ی پشتیبان از تمامی اطلاعات و محتوی هارد دیسک
- محافظت از ویندوز در با یک کلیک
- دارای جدول زمان بندی جهت پشتیبان گیری از اطلاعات در مواقع تعیین شده
- پشتیبانی از حالت Zip و توانایی در ذخیره فایل ها به صورت کاملا فشرده
- دارای چندین اسکین مختلف جهت تغییر ظاهر
- محافظت از نرم افزارها و تنظیمات آن ها با گرفتن فایل پشتیبان
- ذخیره همزمان فایل های پشتیبان در دو مکان مختلف “هارد دیسک ، فلش دیسک ، CD/DVD”
- دارای موتور جستجوگر فایل ها و پوشه ها
- پشتیبانی از جستجوگر رومیزی گوگل جهت جستجو میان فایل های آرشیو
- توانایی ادغام چندین فایل پشتیبان در یک فایل پشتیبان واحد
- گرفتن پشتیبان از برنامه ها ، آهنگ ها ، کلیپ ها ، ویدئوها ، تصاویر ، اسناد و…

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد فایل : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پیروز باشید
قديمي May 28th, 2009, 12:51   #2573
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

نخستین مرورگر فارسی جهان با نام تیزبال

0

نخستین مرورگر اینترنتی فارسی جهان با عنوان تجاری تیزبال رونمایی شد، طراحی و توسعه مرورگر فارسی تیزبال در راستای تحقق هدف گسترش نرم افزارهای کاربردی در حوزه اینترنت انجام و پس از ۱۴ ماه تلاش منتشرشد. این مرورگر اینترنتی فارسی از هم اکنون در اختیار کاربران قرار دارد و آنان با استفاده از این مرورگر، قادر به مرور صفحات وب با سرعت فوق العاده خواهند بود، علاوه بر سرعت بالا، امنیت در مرور صفحات، پوسته های جذاب گرافیکی، افزونه های متعدد و کاربردی و فارسی بودن آن، این مرورگر را نسبت به سایر مرورگرهای دیگر متمایز کرده است. از قابلیت های این نرم افزار می توان استفاده از منویی فارسی که در بخش تنظیمات تیزبال است را نام برد که با بیش از ۱۰ دسته و ۱۵۰ آیتم طراحی شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. این مرورگر اینترنتی فارسی، قابلیتهای ویژه ای مانند: دسته بندی موضوعی بخش تنظیمات در۱۰ عنوان مختلف، قابلیت تبدیل نوار عنوان به چند حالت وظیفه ای، حرکات عملیاتی ویژه موس، جهت مرور آسان تر صفحات وب، قابلیت دلخواه سازی فونت، اندازه و رنگ سربرگها (Tab) ، قابلیت مرورایمن صفحات وب، تنظیمات پیشرفته جهت فیلتر اشیا تبلیغاتی (POP-UP) را دارا می باشد، همچنین ویژگی منحصر به فرد این مرورگر، دکمه مدیریت مرورگر است. این مرورگر نسبت به سایر مرورگرهای زبان فارسی، مزایایی دارد که از آنها می توان به قابلیت نمایش گروهی صفحات در حال اجرا، نوار ابزار کمکی با قابلیت بهره گیری افزونه ها و وجود بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف در بخش تنظیمات مرورگر اشاره نمود .همچنین با دریافت پوسته های گرافیکی نرم افزار و نصب آنها دیگر هیچگاه از وبگردی خسته نخواهید شد، چرا که بیش از ۱۱۰ پوسته جذاب در ۱۸ دسته بندی مختلف، پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، جهت دریافت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. تیم طراحی و توسعه تیزبال، تاکنون تعداد بیش از۱۸۰ افزونه کاربردی برای استفاده در مرورگرطراحی نموده است وکاربران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بطور کاملا رایگان این افزونه ها را دریافت کنند. در آینده نزدیک بسته آزمایشی توسعه و گسترش تیزبال در اختیار کلیه افراد قرارخواهد گرفت.

جستجوگر تیزبال:
همزمان با انتشار مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بخش جستجوگر چندگانه تیزبال نیز فعالیت خود را آغاز نمود. کاربران دیگرجهت جستجوی مطالب خود دیگر نیازی به مراجعه به چندین موتور جستجو نخواهند داشت چرا که جستجوگر چندگانه تیزبال این امکان را به طور یکجا برای شما فراهم می آورد. قابل ذکر است که طبقه بندی جستجوگر تیزبال به صورت زیر می باشد: وب گوگل- وب یاهو - تصاویر گوگل - تصاویر یاهو - گروه های گوگل- گروه های یاهو - فهرست گوگل - ویکیپدیا - آب و هوا

دلایل انتخاب تیزبال به عنوان مرورگر پیش فرض چیست؟
خلاصه ای از مهمترین مزایای مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال را به صورت زیر می توان بیان نمود :
- طراحی شده بر اساس زبان فارسی شامل کلیه منوها و تنظیمات
- سرعت هم تراز و حتی بالاتر از سایر مرورگر های رایج غیر فارسی زبان!
- منوی تنظیمات متنوع و پیشرفته دارای بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف
- حجم فوق العاده پایین مرورگر همراه با افزونه ها و پوسته های متنوع

افزونه های کاربردی تیزبال:
تیم طراحی و توسعه تیزبال تا کنون تعداد بیش از ۱۸۰ افزونه کاربردی تیزبال را طراحی نموده است که پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، این افزونه ها جهت دانلود و نصب بر روی تیزبال در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. شما با دریافت کاملاً رایگان و نصب آسان هر یک از افزونه ها بر روی تیزبال خود ، صفحات وب را با انعطاف پذیری بیشتر مرور خواهید نمود. ویژگی جالب توجه این افزونه ها این می باشد که قابلیت به روز شدن را نیز دارا می باشند.

تنوع و گستردگی افزونه ها:
به طور کلی افزونه های تیزبال در چند دسته کلی قرار دارند:
- رابط نرم افزار های اجرایی
- خبرخوان آر.اس.اس
- رادیو اینترنتی
- لینکدونی
- مترجم صفحات وب
- بازی های فلش
- مدیریت دانلود
- نمایشگر های آماری و رتبه بندی سایت ها
- مدیریت ایمیل
- رابط گرافیکی تیزبال
- حذف تبلیغات ناخواسته اینترنتی

موفق و پیروز باشید
قديمي May 31st, 2009, 00:01   #2574
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

با سلام
جهت بک تست یک اکسپرت دیتا چارت را از سال 2001 تا 2009 دانلود کردم ولی فرمت Text Document میباشد در حالی که هیستوری متا تریدر فرمت Fxt File را جهت بک تست در نظر میگیرد . چگونه میتوانم این دو را به یکدیگر تبدیل کنم؟
راه حلی بغیر از تبدیل دارد؟ هرچیزی که فکر میکنید لازمه بگید . لطفا
با تشکر.
قديمي May 31st, 2009, 10:13   #2575
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
با سلام
جهت بک تست یک اکسپرت دیتا چارت را از سال 2001 تا 2009 دانلود کردم ولی فرمت Text Document میباشد در حالی که هیستوری متا تریدر فرمت Fxt File را جهت بک تست در نظر میگیرد . چگونه میتوانم این دو را به یکدیگر تبدیل کنم؟
راه حلی بغیر از تبدیل دارد؟ هرچیزی که فکر میکنید لازمه بگید . لطفا
با تشکر.

تو تالار متاتريدر بپرسيد شايد امير بابك بتونه كمك كنه.به اينجا سر نمي زنه ظاهرا.
قديمي May 31st, 2009, 12:43   #2576
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 785 بار در 308 پست
keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

برنامه موسوي براي دسترسي رايگان به اينترنت

ميرحسين موسوي نخست وزير سابق و نامزد انتخابات رياست جمهوري برنامه خود را در زمينه "دولت الكترونيك" اعلام كرده است. در اين برنامه تاكيد شده دولت او امكان دسترسي رايگان تمام مردم به اينترنت درسراسر كشور را فراهم خواهد كرد و خدمات اينترنت پرسرعت نيز در اختيار همه كاربران قرار خواهد داد.

اين برنامه بخشي از برنامه اقتصادي آقاي موسوي است كه تاكنون انتشار يافته است.در اين بخش از برنامه، آقاي موسوي اعلام كرده كه رويكرد مربوط به فيلترينگ را"به منظور تامين آزادي بيان و حفظ حريم خصوصي افراد و ملاحظات فرهنگي و اجتماعي" تغيير خواهد داد.

بنابر اين برنامه، ضوابط و مقررات شفافي تهيه مي شود كه در آن سياست ها، مصاديق و اولويت ها كشور در حوزه فيلترينگ طوري روشن شود كه از سوي كاربران و نهادهاي صنفي نيز قابل پيگيري و نظارت باشد.

بر اساس اين برنامه دولت با توسعه بسترهاي دسترسي به ارتباطات و اينترنت، امكان دسترسي رايگان مردم به اينترنت از طريق خطوط تلفن در سراسر كشور را فراهم خواهد كرد و خدمات اينترنت پرسرعت را به كليه كاربران خانگي و غير خانگي ارائه مي كند.

هم اكنون استفاده از اينترنت پرسرعت براي كاربران خانگي با محدويت هاي مواجه است و تنها موسسات و شركت ها مي توانند از اينترنت پرسرعت استفاده كنند.

در مقدمه اين برنامه توضيح داده شده است كه چرا بايد زيرساخت هاي كشور در زمينه به كارگيري از فناوري هاي اطلاعاتي گسترش پيدا كند و اين كار چه تاثيري در رشد اقتصادي بر جاي مي گذارد.

از نظر تهيه كنندگان اين برنامه، با گسترش فناوري اطلاعات در ايران، اين كشور مي تواند وضعيت اقتصادي خود را بهبود بخشد و با توليدات خود به رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي بپردازد
قديمي May 31st, 2009, 15:11   #2577
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

CheckPoint ZoneAlarm Internet Security Suite v8.0.59.000

0

در سال های اخیر آمار حملات اینترنتی نسبت به سال های قبل تر بسیار افزایش یافته به طوری که نداشتن فایروال و آنتی ویروس بر روی کامپیوتر شخصی ریسک بسیار بزرگی محسوب می شود . زیرا هر لحظه ممکن است اطلاعات درون کامپیوتر شما به دست هکرها بیفتد و یا از همه مهمتر اینکه ویروس ها و کرم های اینترنتی وارد کامپیوتر شما شده و باعث آسیب رساندن به ویندوز و سیستم شما شوند . فایروال یا همان دیواره ی آتش نرم افزاری است که با بستن و بلاک کردن پورت ها از نفوذ سایر افراد ، کرم ها ، ویروس ها ، هکرها و … به درون کامپیوتر شما جلوگیری می کند و از سیستم شما در برابر هرگونه تهدید محافظت می کند .
ZoneAlarm Internet Security Suite یک بسته ی بسیار قدرتمند از شرکت معروف ZoneAlarm می باشد که همانند یک دیواره ی آتش در برابر حملات اینترنتی ایستادگی می کند و مانع از ورود هرگونه جاسوس افزارها ، بد افزارها یا هرگونه تهدیدی که امنیت کامپیوتر را تهدید کند می شود. این بسته ی قدرتمند از قسمت های گوناگونی تشکیل شده است که هرکدام وظیفه ی محافظت از یک قسمت و یک عامل نفوذی را برعهده دارند. برنامه پس از تشخیص تهدیدها و یا نفوذ ، سریعا به ریشه کن کردن آن ها می پردازد و مانع از ورود آن ها به سیستم شده و در نتیجه امنیت و سلامت سیستم را تضمین می کند. نرم افزارهای این شرکت در نوع خود بی نظیرند و همچنین آنتی ویروس این شرکت در رتبه های بالا بوده و جزء برترین ها و محبوبترین ها می باشد.

برنامه دارای قسمت های زیر می باشد:
Anti-Virus
آنتی ویروس داخلی جهت مبارزه با ویروس ها
Anti-Spyware
جلوگیری از نفوذ ابزارهای جاسوسی به درون کامپیوتر و اجرای آن ها
Anti-Spam & Anti-Phishing
جلوگیری از اسپم ها و تهدیدات Phishing و مقابله با آن ها
Identity Theft Protection
محافظت از اطلاعات شخصی کاربران و جلوگیری از دزدیده شدن آن ها توسط سایر افراد
Network and Program Firewall
دارای دیواره ی آتش جهت نرم افزارها و شبکه
Operating System Firewall
جایگزین فایروال برنامه به جای فایروال ویندوز
Auto-Learn
آموزش رایگان جهت کار با برنامه
Game Mode
دارای حالتGame جهت سازگاری هرچه بیشتر با Game ها
Wireless PC Protection
محافظت از کامپیوتر در برابر شبکه های بیسیم
SmartDefense Service
بروز رسانی ، محافظت و پشتیبانی به صورت لحظه ای
Superior Performance & Compatibility
سازگاری کامل بر نوع سیستم و بدون افت سرعت
Spy Site Blocking
بلاک کردن و جلوگیری از سایت های جاسوسی
Privacy Protection
محافظت از سیستم در برابر حملاتی که از طریق تبلیغات pop-up انجام می شود
IM Protection
محافظت از پیام خصوصی تبادل شده
Email Security
محافظت از اطلاعات شخصی و ایمیل ها
Parental Control
کنترل فرزندان و جلوگیری از مرور برخی از صفحات وب توسط آن ها

موفق و پیروز باشید
قديمي May 31st, 2009, 16:28   #2578
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mercury نمايش نوشته ها
سلام به همه دوستان خوب و با معرفت سرمایه علی الخصوص اهالی این تاپیک

غرض از مزاحمت یک فایل تصویری با فرمت FLV File دارم که می خوام صداشو به صورت MP3 خارج کنم.

در واقع میشه گفت یک نرم افزار Converter می خوام که این دو فرمت رو پشتیبانی کنه !

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ و راهنمائی !

همواره سبز و پیروز باشید
سلام مجدد

دوست خوبمون جناب aram2006 در این رابطه نرم افزاری را معرفی کردند که دقیقاً همون نرم افزار مورد نظر بود ولی مشکلش این بود که کد می خواست.
از دوستان خواهش می کنم که یک نرم افزار معرفی کنند که یا فری باشه و یا همراه با ک*رک !
در ضمن من قبلاً با نرم افزار Xilisoft کار می کردم که فری بود ولی تازه گیها اون هم از حالت فری در اومده !
پیشاپیش ممنون بابت پاسخ

همواره سبز و پیروز باشید.
قديمي May 31st, 2009, 17:02   #2579
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:
سلام مجدد

دوست خوبمون جناب aram2006 در این رابطه نرم افزاری را معرفی کردند که دقیقاً همون نرم افزار مورد نظر بود ولی مشکلش این بود که کد می خواست.
از دوستان خواهش می کنم که یک نرم افزار معرفی کنند که یا فری باشه و یا همراه با ک*رک !
در ضمن من قبلاً با نرم افزار Xilisoft کار می کردم که فری بود ولی تازه گیها اون هم از حالت فری در اومده !
پیشاپیش ممنون بابت پاسخ

سلام

ولي من هنوز هم دارم از همون نرم افزار استفاده مي كنمكد هم نخواست ازم.ظاهرا منو بيشتر دوست دارهنرم افزار ديگه اي در اختيار ندارم فعلا ولي اين سايت خودش بصورت رايگان و مجاني تبديل مي كنه. هم مي تونين فايل رو از كامپيوترتون انتخاب كنين و هم مي تونين لينك اينترنتي اون رو بدين تا تبديل كنه. خودم تا حالا ازش استفاده نكردم.اگه فايل هاتون رو از اينترنت دانلود مي كنين اين بدردتون مي خوره.البته اميدوارم.
قديمي May 31st, 2009, 17:33   #2580
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

مبدل فوق العاده فایل های ویدئویی OJOsoft Total Video Converter 2.5.0.1009

0

نقل قول:
سلام مجدد

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ

مبدل فوق العاده فایل های ویدئویی OJOsoft Total Video Converter 2.5.0.1009

OJOsoft Total Video Converter نام نرم افزاری است حرفه ای و عالی در زمینه تبدیل فرمت های مختلف ویدئویی به هم با سرعت بالا و کیفیت عالی که می توان از آن به عنوان یک نرم افزار کاربردی نیز یاد کرد. این نرم افزار توانایی تبدیل ویدئو فایل های مختلف به هم با پشتیبانی از اکثر فرمت های تصویری را داراست، به عنوان نمونه می توان مواردی مثل AVI به MPEG، WMV به AVI، WMV به MPEG، MKV به AVI، MKV به MP4 و غیره را نام برد.

همچنین این نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی توانایی پشتیبانی از فرمت های قابل استفاده در دستگاه های مختلف را داراست، که می توان از جمله مهمترین آنها به مبدل فایل های دستگاه های Apple iPhone ، Mobile Phone، Sony PSP ، video iPod ،Zune video player اشاره نمود.

یکی دیگر از امکاناتی که نرم افزار OJOsoft Total Video Converter در اخنیار کاربران خود قرار می دهد، امکان تبدیل فایل های ویدئویی به فایل های صوتی می باشد، که با این انتخاب جالب شما قادر خواهید بود تا صدای فایل های تصویری را از آن ها جدا کرده و با فرمت های مختلف و رایج مانند MP3, WMA, AC3, M4A, AAC و ... ذخیره نمایید

امکانات کلیدی نرم افزار OJOsoft Total Video Converter

* توانایی در تبدیل فیلم از یک فرمت به سایر فرمت ها
* توانایی در بیرون کشیدن صدا از روی فایل های تصویری
* پشتیبانی از فرمت های تصویری نسبتا قدیمی اما رایج مانند: MKV, TS, h.264, x.264, vc-1
* توانایی در انتخاب گزینه های مختلف در زمان تبدیل ( مانند: اندازه فایل ویدئویی، نرخ بيت، NTSC/PAL، تعداد قابهاي ويدويي نمايش يافته در ثانيه، کدک صوتی و ... )
* امکان تغییر نام و مسیر ذخیره سازی فایل ها به راحتی
* استفاده از رابط کاربر پسند در نرم افزار که کار با آن را آسان و جذاب کرده است. ( برخورداری از دو محیط پیشرفته و ساده جهت استفاده هر کاربری )
* نصب و استفاده آسان از نرم افزار
* سازگاری کامل با ویندوز ویستا

پشتیبانی از فرمت های زیر جهت تبدیل فایل ها :

* 3GP/3GPP, 3G2/3GP2, MJPEG, AVI, DivX, Xvid, MPG, MPEG(MPEG-1/2), DAT, FLV, MKV(Matroska), QuickTime(MOV,QT), MP4, M4V, VOB, WMV, ASF, TS, MPEG-4 AVC, DVR-MS, H.263, H.264, X.264

پشتیبانی از فرمت های زیر جهت خروجی فایل ها:

* Video Formats: MP4, MOV, 3GP, 3G2, MPEG, MPG, VOB, AVI, ASF, WMV, FLV, H.264, MJPEG, TS Audio Formats: MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, MP2 Portable Players: Sony PSP, Apple iPod nano/video/classic/touch/TV Out, Apple TV, iPhone, Zune, Smartphones, PDAs, Other Portable Media Players

موفق و پیروز باشید
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید