انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي November 5th, 2008, 12:27   #2056
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
بسته امنیتی آرام اما قدرتمند AVG Internet Security 8.0.196

0

یکی از شرکت هایی است که از سال ها پیش در زمینه تولید ابزارهای امنیتی بسیار موفق بوده است. همیشه آنتی ویروس های این شرکت میان کاربران معروف بوده و اکثر کاربران این شرکت و بسته های امنیتی آن را می شناسند و حالا پس از 12 سال کار و تلاش این شرکت ، هشتمین نسخه از بسته های امنیتی خود را به بازار ها عرضه نموده است. این بسته امنیتی که AVG Internet Security نام دارد ، به کاربرانش مژده یک سیستم کاملا امن و عاری از هرگونه فایل مخربی را می دهد.
بسته امنیتی AVG Internet Security 8.0 شامل تمامی نرم افزار های لازم برای داشتن یک رایانه امن است. آنتی ویروس ، آنتی تروجان ، دیوار آتش بسیار قدرتمند ، آنتی اسپای و نهایت امنیت در اینترنت و ... بخش های این بسته امنیتی را تشکیل می دهند. AVG Internet Security 8.0 که جدیدترین نسخه از محصولات کمپانی AVG به شمار می رود با استفاده از آخرین تکنولوژی ها اقدام به اسکن سیستم رایانه ای کاربرانش می کند و تقریبا اگر این بسته روزانه آبدیت و به روز رسانی شود هیچ ویروس و فایل مخربی حتی نمی تواند به سمت سیستم حمله هم کند چه رسد به آن که به سیستم آسیبی وارد نماید. آنهایی که سیستمی امن بدون ویروس ، بدون هیچ گونه فایل مخربی را می پسندند بسته امنیتی AVG Internet Security 8.0 می تواند لذت کار با رایانه ای امن را برای آنان فراهم آورد .

قابلیت های کلیدی نرم افزار AVG Internet Security 8.0.196 Build 1383:
- قدرت بالا در اسکن و شناسایی فایل های مخرب با استفاده از آخرین تکنولوژی ها
- به روز رسانی سریع ، کم حجم و آبدیت چند باره در روز
- حجم کم نرم افزار و فضای نسبتا کمی که از سیستم سخت افزاری اشغال می کند
- واسط کاربری ساده در عین کار آیی
- امنیت بسیار بالا در اینترنت و محافظت از اطلاعات شخصی افراد نظیر پسورد ها نام های کاربری
- بانک اطلاعاتی بسیار قدرتمند که همیشه آخرین لیست از فایل های مخرب را در خود جای داده است
- اسکن و شناسایی فایل های با پسوند DLL که گاها فایلی مخرب را در خود جای می دهند
- مبارزه با اسپم ها و ایمیل های تبلیغاتی که با هدف کلاه برداری ارسال می شوند
- پاک کردن اتوماتیک فایل های مخرب نظیر تروجان،کرم های اینترنتی ویروس ها جاسوس افزار ها
- کنترل کردن ارتباط رایانه در شبکه و نوع دسترسی رایانه به هر نوع شبکه
- دیوار آتش بسیار قدرتمند برای مبازره با هکرها
- قابلیت زمان بندی برای به روز رسانی و اسکن رایانه
- پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا
- کسب جوایز متعدد از سوی کارشناسان امنیتی به دلیل مجموعه های امنیتی AVG
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ویستا
- و ...

قسمت های مختلف نرم افزار:
- Firewall: محافظت در برابر هکرها
- System Tools: برای مدیریت آسان سیستم
- Anti-Spam: محافظت در برابر حملات فیشینگ
- Anti-Rootkit: محافظت در برابر تهدیدات مخفی
- Anti-Virus: محافظت در برابر ویروس ها، کرم ها و تروجان ها
- Web Shield & LinkScanner: محافظت در برابر وب سایت های مخرب
- Anti-Spyware: محافظت در برابر جاسوس افزارها، صفحات خود بازشوی تبلیغاتی و سارقان هویت

اگر سیستم مورد نیاز این بسته امنیتی را مشاهده نمایید حتما متعجب خواهید شد.
- CPU Intel Pentium, 300 MHz
- 70 MB free hard drive space
-· 64 MB RAM

لينك دانلود:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
قديمي November 5th, 2008, 13:35   #2057
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 1,600 بار در 554 پست
szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
سلام دوستان
یه مشکل خیلی حاد برام پیش اومده که به کمکتون نیاز دارم

کسی میدونه چجوری میشه از شر این ایمیل های تبلیغاتی ( که معمولآ هم به اسم افراد مختلف میاد ) و میل باکس آدم رو منفجر میکنه ، خلاص شد ؟؟

کافیه فقط یک ساعت پای سیستم نباشم ، میام میبینم 85 1 تا میل جدید اومده

چیکار کنم که دیگه نیاد ! ؟
سلام

توی اینترنت سرچ کن فیلتر کردن ایمیل های یاهو

چون کامپیوتر مشکل داره نمی تونم برای شما توضیح بدهم ببخشید
szh.1367 آفلاين است
قديمي November 7th, 2008, 00:49   #2058
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام دوستان

یک کارت حافظه دارم که حافظه اش پاک شده . چه کار میتونم بکنم؟ یا اگه نرم افزاری را میشناسید معرفی کنید. لطفا
با تشکر
قديمي November 8th, 2008, 16:30   #2059
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
تغییر چهره ویندوز به ويستا با Vista Mizer 2.5.2.0

0

با این نرم‌افزار VistaMizer 2.5.2.0 رایگان می‌توانید سر و شكل ویندوز ایكس‌پی خود را به حال و هوای ویندوز ویستا تغییر دهید. منتها این در حالی است كه به هیچ وجه فایل‌های سیستم شما را تغییر نمی‌دهد و یا از خودش فایلی به همراه نمی‌آورد، بلكه بیش از 380 فایل از جمله شكلك‌ها، تصاویر و هم‌چنین فایل‌های ویدیویی را متناسب با ویندوز ویستا تغییر می‌دهد. یكی از مزیت‌های این نرم‌افزار آن ‌است كه به نحوی طراحی شده است كه شما به‌طور كامل می‌توانید تعیین كنید كه چه تغییراتی صورت بگیرند، و چه چیز‌هایی را بدون تغییر، باقی بگذارد. به هرحال، كسانی كه دوست دارند به همان ویندور ایكس‌پی خود قناعت كنند اما ظاهر آن را به صورت ویستای پر زرق و برق درآورند، می‌توانند روی این برنامه حساب نمایند.
این نرم افزار فایل های اصلی ویندوزتان را تغییر نمی دهد و بعد از پشتیبان گیری از آنها فقط فایل های جدید را جایگزین آن ها می کند ، این ویژگی یکی از دلایل برتری این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه است.یکی از مزیت های این نرم افزار سازگاری با زبان های مختلف است ، یعنی می توانید هر زبانی که دوست دارید برای ویندوزتان انتخاب کنید و این نرم افزار با آن زبان سازگار خواهد بود.
نصب کننده این نرم افزار کاملا سفارشی است و شما می توانید هنگام نصب این نرم افزار هر قابلیتی که دوست ندارید را براحتی غیرفعال کنید. برای مثال می توانید تعیین کنید که بخش خاصی از ویندوزتان بدون تغییر باقی بماند و ظاهرش تغییر نکند.اگر فایلهایی که با ویندوز سازگار نیستند یا در دسترس سیستم نیستند انتخاب کنید (که در حالت عادی باعث قفل شدن ویندوزتان یا آسیب دیدن آن می شود ) ، این نرم افزار به مشکل بر نمی خورد و با تشخیص این استثنائات آن ها را نادیده می گیرد. این عمل باعث می شود که سیستم شما قفل نکند و با مواجه شدن با اینگونه ارور ها ناپایدار نشود و پایداری سیستم شما را تضمین می کند.
اگر ویندوز خود را بروزرسانی کنید این نرم افزار فایل های جدید دریافت شده را تشخیص می دهد و تغییرات مورد نظر (برای تغییر چهره) را بصورت خودکار اعمال می کند ، این کار از کاهش سرعت جلوگیری می کند چون کل فایل ها از نو تغییر نخواهند کرد.
در نهایت اگر شما از کار این نرم افزار راضی نبودید ، حذف کننده ی این نرم افزار تضمین می کند که بعد از حذف این نرم افزار بدون هیچ مشکلی به ویندوز (ظاهر) قبلی خود برگردید و با هیچ مشکلی مواجه نشوید ، چون این نرم افزار هنگام نصب پشتبان گیری کاملی از فایل های اصلی ویندوز را انجام می دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزارVistaMizer 2.5.2.0 :
- ظاهری کاملا شبیه ویندوز ویستا سازگار با ویندوزهای Server 2003 , MCE , XP
- شفافیت منو ها در حد قایل قبول مخصوصا منوی استارت
- تعویض ظاهر فایل های سیستم عامل
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- بالا بردن کیفیت نمایش تصاویر بصورت اتوماتیک
- سفارشی بودن تعویض ظاهر قسمت های مختلف
- اضافه کردن وصله های ویندوز
- تغییر آیکونهای ویندوز و تبدیل آن به ویندوز ویستا با بالاترین کیفی
- پشتیبان گیری از فایل های سیستم عاملتان در هنگان نصب
- تغییر ظاهر فایل های جدید گرفته شده بعد از هربار بروزرسانی
- امکان جستجوی برنامه ها در منوی استارت
- عوض شدن منوی استارت و تبدیل آن به استارت منوی ویستا بصورت بسیار زیبا
- برگرداندن ظاهر قبلی سیستم بصورت کامل بعد از حذف شدن نرم افزار
- تغییر صفحه Login و Logout ویندوز ایکس پی و تغییر بوت اسکرین به ویندوز ویستا
- اضافه کردن پس زمینه های زیبای ویندوز ویستا

لينك دانلود :[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
قديمي November 9th, 2008, 14:14   #2060
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

سلام
وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم ، صفحه لود ویندوز میاد ، بعدش قبل از اینکه دستکتاپ رو نشون بده ، به سرعت یک صفحه آبی رنگ میاد و کامپیوتر ری استارت میشه.
کسی میدونه مشکل چیه؟ با عوض کردن ویندوز درست میشه؟
سپاسگزارم.
قديمي November 9th, 2008, 18:42   #2061
AbarEnsan
Senior Member

AbarEnsan's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: احتمالا دنیا
تشکر از ايشان: 2,172 بار در 488 پست
AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم ، صفحه لود ویندوز میاد ، بعدش قبل از اینکه دستکتاپ رو نشون بده ، به سرعت یک صفحه آبی رنگ میاد و کامپیوتر ری استارت میشه.
سپاسگزارم.
سلام بهروز خان عزيز

اين صفحه آبي معمولا نشانه ايراد سخت افزاري است .
قديمي November 9th, 2008, 19:25   #2062
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

0

نقل قول:
سلام
سپاسگزارم.
با سلام

دوست عزيز به احتمال خيلي زياد HDD شما دچار بدسكتور شده

اكر اينچنين بود اصلا بفكر تعمير هارد نباشيد و حتما آن را تعويض كنيد

البته از هاردتان بصورت SLAVE ميتوانيد استفاده كنيد

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
تشکر کننده از Kambiz_T.A:
قديمي November 9th, 2008, 19:31   #2063
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

0

قدرتمندترين نرم افزار دانلود Internet Download Manager v5.15 Full

Internet Download Manager يکي از بهترين دانلود منيجر هاي موجود که سرعت دانلود را تا %500 افزايش مي دهد. بر خلاف ديگر دانلود منيجر ها که قبل از شروع به دانلود فايل ها را قطعه قطعه مي کنند IDM در هنگام دانلود و بسته به سرعت اينترنت يا ... File ها را قطعه قطعه کرده و دانلود مي کند که اين عمل باعث بهبود سرعت دانلود و دريافت File خواهد شد از ويژگي هاي اين نرم افزار مي توان به ظاهري ساده، پشتيباني از اکثر مرور گرهاي محبوب، نصب آسان، قابليت ادامه يافتن دانلود بعد از قطع اتصال از اينترنت، زمانبدني دانلود ها و ... اشاره کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Internet Download Manager v5.15 Full :
- نصب سریع و آسان نرم افزار
- بهبود رابط کاربری نگارش جدید برنامه
- ویروس یابی انواع و اقسام فایل های دانلود شده
- قابلیت کشیدن و رها کردن - Drag & Drop لینک ها
- پشتیبانی از فایل های ZIP و اجرای آنها بعد از دانلود
- پشتیبانی کامل از ویندوز های Xp/2000/2003/Vista
- پشتیبانی از پروتکل های HTTP, FTP, MMS و HTTPS
- جلوگیری از دانلود فایل های تکراری که قبلا دانلود شده اند
- افزایش پنج برابری سرعت دانلود بر اساس جدیدترین تکنیک ها
- ویژگی Speed Limiter برای محدود کردن سرعت دانلود یک فایل مشخص
- توانایی دسته بندی فایل ها با توجه به سلیقه شخصی
- پشتیبانی از انواع ************ سرورها مانند Microsoft ISA, FTP ***** servers
- قابلیت ادامه دانلود های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است
- دانلود فایل های ویدیویی FLV از سایت های YouTube, Google Video, و MySpaceTV
- پشتیبانی از اکثر زبان های زنده دنیا از جمله زبان شیرین فارسی
- سازگاری با انواع مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، نت اسکیپ، اپرا MSN Explorer, AOL, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 و دیگر مرورگر های محبوب برای اجرا نمودن خودکار برنامه به منظور مدیریت دانلود فایل ها
- سازگاري كامل با تمامي مرورگرهاي وب
- بهبود سرعت دانلود و پشتيباني كامل از ويندوز ويستا

لينك دانلود:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
قديمي November 9th, 2008, 20:09   #2064
xx13x13
Senior Member

xx13x13's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: پشت دریاها
تشکر از ايشان: 862 بار در 335 پست
xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)
0

نقل قول:
سلام
سپاسگزارم.
سلام
سخت افزار جدیدی به سیستم اضافه نکردین یا برتامه جدیدی؟
قديمي November 9th, 2008, 20:16   #2065
iraj23
Senior Member

iraj23's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 404 بار در 137 پست
iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)iraj23 (سطح 2)
0

نقل قول:
سلام
سپاسگزارم.
باید عرض کنم علتهای زیادی میتونه داشته باشه چه سخت افزاری؛ چه نرم افزاری ولی شایعترین علت این گونه پیغامها کامل نبودن اتصالات سخت افزارها و همچنین مشکل ویندوز که میتونه ناشی از خرابکاری ویروسی یا خودتون باشه
پیشنهاد میکنم تمام کابلهای داخل pc رو در بیارین و دوباره بزنین همچنین رم ها و کارتهای مختلفی که رو pc دارین رو در بیارین دوباره جا بزنین
اگه با این کارا درست نشد ویندوزت رو عوض کن و اگه دیدی بازم همچین مشکلی داری (بعید به نظر میرسه) دیگه مشل مشکل سخت افزاریه
iraj23 آفلاين است
2 تشکر کننده از iraj23:
قديمي November 9th, 2008, 23:55   #2066
محمد اقا
Senior Member

محمد اقا's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2004
محل سكونت: انجا که دلبر خانه دارد
تشکر از ايشان: 261 بار در 118 پست
محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)
0

سلام

اینترنت من یه مشکل بسیار حاد پیدا کرده . اولش بگم که از دیال اپ استفاده میکنم و سرعت بسیار خوبی هم داشت.
تقریبا یه هفته است که در لود وب پیج ها خیلی دیر شروع به لود میکنه و از طرفی وسط لود یکهو لود رو قطع میکنه و صفحه can not display the web page میاد در صورتی که هنوز اینترنت قطع نیست . سرعت اتصال هم 52k هستش. دو روزه که با بخش فنی تماس میگیرم نمیتونن کمکی بکنن .

تا اینکه امروز ویندوزم رو از نو اینستال کردم وضع بدتر شده . دیگه الان کاستوم اینیکیتورهای متا تریدر هم نمیاد . یعنی از پنجره نویگیتور درگ میکنم ولی هیچ پیغامی نمیده و هیچ اندیکاتوری روی صفحه هم ظاهر نمیشه . دایما هم برای متا تریدر هم پیغام میده که باید ورژن 220 رو اپیدیت کنی در صورتیکه امروز با همین اینترنت افتضاح متاتریدر رو از سایت خودش داونلود کردم ولی اون هم 5.8 مگا بایت زده بود .
وضع لود وب ها هم بسیار بدتر شده . وضعیت داونلود هم که دیگه افتضاح 1.5kb . قبلا 5یا 6 kb بود .

الان هم از هیچ فایروال یا انتی ویروسی استفاده نمیکنم . البته فکر کنم . .

خواهش میکنم کمک کنین .
محمد اقا آفلاين است
قديمي November 10th, 2008, 01:22   #2067
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AbarEnsan نمايش نوشته ها
سلام بهروز خان عزيز

اين صفحه آبي معمولا نشانه ايراد سخت افزاري است .
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
با سلام

دوست عزيز به احتمال خيلي زياد HDD شما دچار بدسكتور شده

اكر اينچنين بود اصلا بفكر تعمير هارد نباشيد و حتما آن را تعويض كنيد

البته از هاردتان بصورت SLAVE ميتوانيد استفاده كنيد

موفق و پيروز باشيد
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xx13x13 نمايش نوشته ها
سلام
سخت افزار جدیدی به سیستم اضافه نکردین یا برتامه جدیدی؟
نقل قول:
باید عرض کنم علتهای زیادی میتونه داشته باشه چه سخت افزاری؛ چه نرم افزاری ولی شایعترین علت این گونه پیغامها کامل نبودن اتصالات سخت افزارها و همچنین مشکل ویندوز که میتونه ناشی از خرابکاری ویروسی یا خودتون باشه
پیشنهاد میکنم تمام کابلهای داخل pc رو در بیارین و دوباره بزنین همچنین رم ها و کارتهای مختلفی که رو pc دارین رو در بیارین دوباره جا بزنین
اگه با این کارا درست نشد ویندوزت رو عوض کن و اگه دیدی بازم همچین مشکلی داری (بعید به نظر میرسه) دیگه مشل مشکل سخت افزاریه
سلام
واقعا خوشحالم که چنین دوستانی دارم.یه سوال پرسیدم ، تو چند ساعت 4 نفر جواب دادن.
خوشبختانه مشکل سخت افزاری نبود.
با کمک safe mode تونستم وارد محیط ویندوز بشم و بعدش از امکان system restore ویندوز استفاده کردم و همه چیز رو به 3 روز قبل بر گردوندم.خوشبختانه مشکل حل شد.
سپاسگزارم.
قديمي November 10th, 2008, 02:22   #2068
Blondie
Senior Member

Blondie's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 397 بار در 117 پست
Blondie (سطح 1)Blondie (سطح 1)Blondie (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Blondie
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد اقا نمايش نوشته ها
سلام

اینترنت من یه مشکل بسیار حاد پیدا کرده . اولش بگم که از دیال اپ استفاده میکنم و سرعت بسیار خوبی هم داشت.
تقریبا یه هفته است که در لود وب پیج ها خیلی دیر شروع به لود میکنه و از طرفی وسط لود یکهو لود رو قطع میکنه و صفحه can not display the web page میاد در صورتی که هنوز اینترنت قطع نیست . سرعت اتصال هم 52k هستش. دو روزه که با بخش فنی تماس میگیرم نمیتونن کمکی بکنن .

تا اینکه امروز ویندوزم رو از نو اینستال کردم وضع بدتر شده . دیگه الان کاستوم اینیکیتورهای متا تریدر هم نمیاد . یعنی از پنجره نویگیتور درگ میکنم ولی هیچ پیغامی نمیده و هیچ اندیکاتوری روی صفحه هم ظاهر نمیشه . دایما هم برای متا تریدر هم پیغام میده که باید ورژن 220 رو اپیدیت کنی در صورتیکه امروز با همین اینترنت افتضاح متاتریدر رو از سایت خودش داونلود کردم ولی اون هم 5.8 مگا بایت زده بود .
وضع لود وب ها هم بسیار بدتر شده . وضعیت داونلود هم که دیگه افتضاح 1.5kb . قبلا 5یا 6 kb بود .

الان هم از هیچ فایروال یا انتی ویروسی استفاده نمیکنم . البته فکر کنم . .

خواهش میکنم کمک کنین .
درود
اول از همه بگم که دیگه نسل اینترنت های Dial Up در ایران هم داره منسوخ میشه. در مورد من که اینترنت از آب و دون واجب تره دیگه شمارو نمیدونم.
واسه حل ایم مشکل هزاران دلیل میتونه وجود داشته باشه که من مهم هارو میگم چک کردنش با شما.

1) Internet Prover : گاهی اوقات سرویس دهنده ها با مشکلاتی از سمت بخش دیتا مخابرات میشن که باعث افت سرعت میشه.
2) Noise , Cable Coating & ... ممکنه کابل اتصال مودم به تلفونتون بهش نویز وارد میشه که میتونه در اثر فشار یا پارگی در بعضی جاها باشه . حتی ممکنه با عوض شدن پریز تلفن از یک محل به محل دیگه باشه ، حتی میتونه این مشکل به پست تلفن کشیده بشه.
3) Modem : این مشکل ممکنه به خوده مودم برگرده این روزها بازار پر شده از اجناس آشقال چینی که طول عمرشون پائینه و بعد یک مدت کارائی اولشون رو از دست میدن.

عوامل دیگه ی هم هست که بعید میدونم از اونا باشه که اگه بخوام بگم تا صبح طول میکشه.
Good Luck
قديمي November 10th, 2008, 03:49   #2069
محمد اقا
Senior Member

محمد اقا's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2004
محل سكونت: انجا که دلبر خانه دارد
تشکر از ايشان: 261 بار در 118 پست
محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)محمد اقا (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Blondy نمايش نوشته ها
درود
اول از همه بگم که دیگه نسل اینترنت های Dial Up در ایران هم داره منسوخ میشه. در مورد من که اینترنت از آب و دون واجب تره دیگه شمارو نمیدونم.
واسه حل ایم مشکل هزاران دلیل میتونه وجود داشته باشه که من مهم هارو میگم چک کردنش با شما.

1) Internet Prover : گاهی اوقات سرویس دهنده ها با مشکلاتی از سمت بخش دیتا مخابرات میشن که باعث افت سرعت میشه.
2) Noise , Cable Coating & ... ممکنه کابل اتصال مودم به تلفونتون بهش نویز وارد میشه که میتونه در اثر فشار یا پارگی در بعضی جاها باشه . حتی ممکنه با عوض شدن پریز تلفن از یک محل به محل دیگه باشه ، حتی میتونه این مشکل به پست تلفن کشیده بشه.
3) Modem : این مشکل ممکنه به خوده مودم برگرده این روزها بازار پر شده از اجناس آشقال چینی که طول عمرشون پائینه و بعد یک مدت کارائی اولشون رو از دست میدن.

عوامل دیگه ی هم هست که بعید میدونم از اونا باشه که اگه بخوام بگم تا صبح طول میکشه.
Good Luck
سلام و تشکر از شما

حقیقتش چون منطقه ای که من در ان زندگی میکنم فیبر نوری هست امکان ساپورت ای.دی.اس.ال به این راحتی ها در ان نیست . چند با رهم خواستم از اینترنت وایرلس استفاده کنم که انهم بدلیل تراکم برج در این منطقه امکان دسترسی اسان ندارد . الان هم سه ماه هستش که در نوبت ای.دی.اس.ال هستم( البته از نوع art3 به بالا چون .. ) تا ظرفیت باز بشه و چشم ما روشن .

در مورد سرویس دهنده ها هم که عرض کردم میگن در خطوط شان هیچ مشکلی نیست .

مورد پارگی و ایراد از کابل هم بازهم الان بخاطر گل روی شما چک کردم مشکلی نیست.

مودم هم عرضم بحضورتان که اینتترنال لپ تاپ وایو ( سونی ) هستش و از کیفیتش مطمین هستم . تقریبا سه سال هست که دارم با این دستگاه کار میکنم .

فقط میماند خطوط تلفن . ولی چرا یک هفته است که این مشکل رو ناگهانی پیدا کرده ؟ مثلا اندیکاتورهای متا امروز بعد از ری استارت ویندوز دچار این مشکل شدند و بعد از درگ کردن اصلا عمل نمیکنند . یعنی بنظر شما پست تلفن ایراد پیدا کرده ؟

بازهم ممنون هستم که برای مشکل من وقت گذاشتین .

اگر مورد دیگری هم بنظرتون مهم بود بفرمایید تا اونها رو هم چک کنم . و همینطور نظرات سایر دوستان
محمد اقا آفلاين است
قديمي November 10th, 2008, 04:20   #2070
Blondie
Senior Member

Blondie's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 397 بار در 117 پست
Blondie (سطح 1)Blondie (سطح 1)Blondie (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Blondie
0

من اگه جای شما بودم ( اگه تهران ساکم هستین ) میرفتم از داتک تلکام دیتا میگرفتم بصورت وایرلس.اکثر دوستان فعال بازار فارکس به اشتباه گمان میکنند که مهمترین عامل سرعت بالا هست برای معامله هایی که میخوان اردر سریع به دیلینگروم برسه ، اما مهمترین عامل Ping Time هست که با Wireless Connection این Ping Time پائینتر هست.داتک سرویس به مناطق با تراکم بالای برجی هم میده چون دکلهای مخابرات رو هم مورد استفاده قرار دادن.
Good Luck
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است