انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي September 17th, 2008, 14:58   #1981
Pip_Noob
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 327 بار در 130 پست
Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Extacy نمايش نوشته ها
سلام.

ممنون ميشم يكي از دوستان فايل Patch ياهو مسنجر رو برام لينك دانلودش رو قرار بده ! (Yahoo Messenger V8.1).

با تشكر.
ارادتمند.
با سلام
دوست من منظور از Patch برای یاهو مسنجر چیست؟
موفق باشید.
Pip_Noob آفلاين است
قديمي September 17th, 2008, 16:34   #1982
akilis2006
Senior Member

akilis2006's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 969 بار در 297 پست
akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)akilis2006 (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به akilis2006
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Extacy نمايش نوشته ها
سلام.

ممنون ميشم يكي از دوستان فايل Patch ياهو مسنجر رو برام لينك دانلودش رو قرار بده ! (Yahoo Messenger V8.1).

با تشكر.
ارادتمند.
Patch ياهو مسنجر 8
كد:
http://www.2shared.com/fadmin/3945122/104cb2e0/Y_8_Multi_Patch.zip
تشکر کننده از akilis2006:
قديمي September 17th, 2008, 21:27   #1983
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
بهینه سازی رایانه برای بازی GameGain v2.9.1.2008

0

یک نرم افزار استاندارد کننده و بهینه ساز رایانه با عملکرد افزایش سرعت کامپیوتر و از بین برنده هر چیز کوچکی که باعث کاهش سرعت کارایی کامپیوتر شده است می باشد که بسیار مفید برای بازی های سنگین است. کارایی این نرم افزار بازی با تمام نرم افزار های بهینه سازی کاملا متفاوت است و تنها با یک دکمه و راه اندازی دوباره رایانه همه چیز همانطور می شود که شما می خواهید. نرم افزار بهینه ساز رایانه برای بازی قادر است تمام ویندوز های مایکروسافت را پشتیبانی کند و خود را با خصوصیات دستگاه شما تنظیم کند. نرم افزار را دانلود و نصب کنید رایانه خود را به آن بسپارید تا قدرت تازه ای به آن ببخشد و بازی ها سریعتر از گذشته اجرا شوند.

خصیصه های نرم افزار GameGain:

* تغییر مستقیم رجیستری و فایل های سیستمی برای بالا بردن کارایی حافظه، ترسیم صفحه، انیمیشن ها، سرعت رفرش و سرعت سی پی یو
* سازگار کردن اتوماتیک تنظیمات و تغییر تنظیمات نرم افزار های موجود بر پایه خصوصیات کامپیوتر و به حداقل رساندن خطاهای احتمالی سیستم
* تکنولوژی آزمایش شده که قادر است فریم ها را در 2 برابر موجود در ثانیه در بازی هایی مانند DOOM 3 و similar shooters به نمایش در آورد
* تحلیل عمیق سیستم و خصیصه های تشخیصی برای یافتن و تعمیر هر مشکل باالقوه که در کارایی سیستم تاثر گذاشته است
* نرم افزاری پیشرفته در زمینه over clocking برای بالا بردن کارایی حافظه و سی پی یو
* واسط کاربری ساده و قابل درک که به راحتی قابل تنظیم می باشد

نیاز های سیستم برای اجرا:

* مایکروسافت ویندوز 2000, 2003, 95, 98, Me, NT, Vista, XP
* سی پی یو اینتل پنتیوم یا فول 90 MHz و بالاتر
* 16 MB حافظه رم و بالاتر
* موس رایانه شخصی یا هر نوع وسیله اشاره گر
* مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 4 و بالاتر

لينك دانلود: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
قديمي September 17th, 2008, 21:48   #1984
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

سلام

من یک فیلم 1 گیگا بایتی رو از طریق لینکهای تورنت دانلود کردم، وقتی اومدم بازش کنم دیدم فایل RAR پسورد می خوادش، آیا برنامه ای هست که بشه پسورد رو پیدا کنه یا یه جوری بپیچونه این پسوردو؟
قديمي September 18th, 2008, 14:09   #1985
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
پلیری کوچک با قابلیت های بزرگ VLC Media Player 0.9.2

0

امروزه با پیشرفت فناوری و تولید فیلم ها با کیفیت فوق العاده تماشای فیلم ها به تفریحی برای افراد تبدیل شده است . فیلم هایی که کیفیت فوق العاده دارند و در فرمت های مختلف به کاربران عرضه می شوند . اکثر کاربران و افراد برای تماشای فیلم های خود به رایانه های شخصی روی می آورند .
این کاربران اغلب برای تماشای هریک از فرمت های مختلف فیلم ها می بایست نرم افزاری جداگانه نصب کنند که بیشتر این ابزار ها حجم زیادی از حافظه را اشغال کرده و در یک کلام نرم افزار های سنگینی به شمار می روند .
VLC Media Player نام نرم افزاری با حجم بسیار کمتر از نرم افزاری های مشابه می تواند 99 درصد فیلم هایی را که کاربران اغلب تماشا می کنند را اجرا نماید .
حجم پائین و محیط بسیار ساده نرم افزاری از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار محسوب می شود . در نظر بگیرید برای اجرای DVD های خود باید نرم افزارهای سنگینی همچون Cyberlink PowerDVD و یا Corel WinDVD را برروی سیستم خود نصب کنید . این نرم افزار ها ضمن این که فضای نسبتا زیادی از هارد دیسک شما را اشغال می کنند ، برای اجرای فیلم ها نیز فضای زیادی هم از حافظه سیستم یعنی رم اشغال می کنند . اما VLC بسیار کم حجم و سبک است در حالی که می تواند به راحتی DVD ها را حرکت در آورد .
این ابزار می تواند به جای همه نرم افزار هایی که به عنوان پلیر بر روی سیستم نصب می شود قرار گیرد زیرا قادر است تا 99 درصد فرمت ها را پشتیبانی کند .
همچنین قادر است فرمت های مختلف را به یکدیگر تبدیل کند . یعنی به یک تیر می توان چند نشان را هدف گرفت .
جالب است بدانید این نرم افزار با این همه قابلیت ضمن این که کاملا رایگان است هنوز حتی نسخه 1 آن هم منتشر نشده است و آخرین نسخه ای که برای دانلود در سایت قرار دارد نسخه 0.9.2 می باشد .
نسخه جدید که حاصل 2 سال پژوهش شرکت سازنده است به تازگی منتشر شده که در همین مدت کوتاه هم حدود 90 هزار بار این نرم افزار دانلود شده است که این تعداد برای این زمان کوتاه عددی فوق العاده محسوب می شود .

قابليت هاي كليدي نرم افزار VLC Media Player 0.9.2:
- پخش انواع فرمت ها از جمله MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg, ...
- پخش انواع DVD ، VCD
- حجم بسیار اندک نسبت به قابلیت های فراوان آن و همچنین نسبت به نرم افزار های مشابه
- محیط بسیار ساده و كاربر پسند
- ارائه نرم افزار بصورت كاملا رايگان
- پشتیبانی در زبان های مختلف
- قابلیت اجرا در اکثر سیستم عامل ها یعنی ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش و ...
- پوسته های متعدد برای سلیقه های مختلف
-پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- پشتيباني كامل از زبان شيرين فارسي
- و...

لينك دانلود: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
تشکر کننده از Kambiz_T.A:
قديمي September 18th, 2008, 14:28   #1986
shahramfx
Senior Member

shahramfx's Avatar

محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 2,762 بار در 606 پست
shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به shahramfx
0

سيستم من هر جند دقيقه يك بار پيغام خطاي زير را در گوشه سمت راست task bar صادر مي كنه آيا ويروسي شده؟
عنوان پيغام:windows system eror
شرح پيغام: there is an ip addres conflict whith another system on the network
لطفا كمكم كنيد
shahramfx آفلاين است
قديمي September 18th, 2008, 14:55   #1987
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahramfx نمايش نوشته ها
سيستم من هر جند دقيقه يك بار پيغام خطاي زير را در گوشه سمت راست task bar صادر مي كنه آيا ويروسي شده؟
عنوان پيغام:windows system eror
شرح پيغام: there is an ip addres conflict whith another system on the network
لطفا كمكم كنيد
آیا شما دارای شبکه محلی (LAN) هستید؟

اگر پاسختون مثبت هست، IP دو دستگاه در این شبکه یکی هست و این باعث مشکل میشه.
Hamed2420 آفلاين است
قديمي September 18th, 2008, 15:25   #1988
shahramfx
Senior Member

shahramfx's Avatar

محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 2,762 بار در 606 پست
shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به shahramfx
0

با تشكر از پاسختون خير من شبكه محلي ندارم و فقط با يك كامپيوتر كار مي كنم
shahramfx آفلاين است
قديمي September 18th, 2008, 16:05   #1989
!?GBPJPY
Junior Member

!?GBPJPY's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ایشان: 2 بار در يک پست
!?GBPJPY (سطح 0)
0

دوستان من یه مشکل تو پی سی ام دارم که تا حالا کسی نتونسته درستش کنه و یا دلیلش رو بگه ، با ویندوز عوض کردن هم نتیجه ای نگرفتم ، خیلی اذیتم می کنه ، لطفا اگر کسی می تونه راهنمائیم کنه ، مشکل اینه :
هربار که به اینترنت وصل می شم ، چه سر صبح که سیستم رو روشن می کنم و چه بعد از دی سی شدن ، پیغام ویندوز که بعد از وریفای کردن یوزر و پسوورد داده می شه و به سمت راست پائین دسک تاپ منتقل می شه باعث هنگ کردن چند دقیقه ای سیستم می شه ، یعنی پنجره پیغام ویندوز که می گه شما با فلان سرعت به فلان کانکشن وصل شده اید همون جا گیر می کنه و باعث هنگ سیستم می شه ، باید چند دقیقه صبر کنم تا هنگش بر طرف شه ، خیلی رو اعصابم راه می ره ، هر دفعه همین جوری می شه ، گفتم اینجا بپرسم شاید کسی بتونه کمکم کنه ، نمی دونم قضیه چیه ؟ به هرکی گفتم نتونست کمکم کنه و دارم با این مشکل می سازم .
پیشاپیش ممنون از شما .
قديمي September 18th, 2008, 16:28   #1990
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله !?GBPJPY نمايش نوشته ها
دوستان من یه مشکل تو پی سی ام دارم که تا حالا کسی نتونسته درستش کنه و یا دلیلش رو بگه ، با ویندوز عوض کردن هم نتیجه ای نگرفتم ، خیلی اذیتم می کنه ، لطفا اگر کسی می تونه راهنمائیم کنه ، مشکل اینه :
هربار که به اینترنت وصل می شم ، چه سر صبح که سیستم رو روشن می کنم و چه بعد از دی سی شدن ، پیغام ویندوز که بعد از وریفای کردن یوزر و پسوورد داده می شه و به سمت راست پائین دسک تاپ منتقل می شه باعث هنگ کردن چند دقیقه ای سیستم می شه ، یعنی پنجره پیغام ویندوز که می گه شما با فلان سرعت به فلان کانکشن وصل شده اید همون جا گیر می کنه و باعث هنگ سیستم می شه ، باید چند دقیقه صبر کنم تا هنگش بر طرف شه ، خیلی رو اعصابم راه می ره ، هر دفعه همین جوری می شه ، گفتم اینجا بپرسم شاید کسی بتونه کمکم کنه ، نمی دونم قضیه چیه ؟ به هرکی گفتم نتونست کمکم کنه و دارم با این مشکل می سازم .
پیشاپیش ممنون از شما .
با سلام

مشكل شما به احتمال زياد سخت افزاري است

ابتدا چك كنيد و ببينيد كه فن CPU درست كار ميكند يا نه

سپس رم را چك كنيد

و در انتها CPU را چك كنيد ممكن است كه نيم سوز شده باشد

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
قديمي September 18th, 2008, 16:32   #1991
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahramfx نمايش نوشته ها
با تشكر از پاسختون خير من شبكه محلي ندارم و فقط با يك كامپيوتر كار مي كنم
با سلام
اگر از ای دی اس ال استفاده میکنید امکان داره ای اس پی بطور اشتباه ای پی شما و یک یوزر دیگه رو یکسان ست کرده باشه...برای یکی از دوستانم قبلا چنین اتفاقی افتاده بود ولی برای اون کانکشن اینترنت بکل قطع شده بود...حالا شما هم یه سوالی از ای اس پی بکنید بد نیست.

با احترام

کلاید
تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي September 18th, 2008, 23:28   #1992
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

دوستان من ویندوزم رو عوض کردم و باید چند تا برنامه رو دوباره نصب کنم.
یکی از دوستان لطف کنه لینک دانلود نرم افزار Acrobat Reader برام بگذاره. ترجیحا ورژن جدیدش نباشه، چون حجمش زیاده و من با دانلودش مشکل دارم.
قديمي September 19th, 2008, 00:45   #1993
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
دوستان من ویندوزم رو عوض کردم و باید چند تا برنامه رو دوباره نصب کنم.
یکی از دوستان لطف کنه لینک دانلود نرم افزار Acrobat Reader برام بگذاره. ترجیحا ورژن جدیدش نباشه، چون حجمش زیاده و من با دانلودش مشکل دارم.
اینجا رو یک نگاه بیاندازید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق باشید
Hamed2420 آفلاين است
تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي September 19th, 2008, 10:09   #1994
Chichest
Member

Chichest's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 217 بار در 66 پست
Chichest (سطح 1)Chichest (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله !?GBPJPY نمايش نوشته ها
پیشاپیش ممنون از شما .
مودمتو عوض كن
Chichest آفلاين است
قديمي September 19th, 2008, 13:20   #1995
ali198084
Senior Member

ali198084's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 968 بار در 408 پست
ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)ali198084 (سطح 2)
0

روی لپ تاپم (مدل دل 1510) ویندوز ویستا ارجینال نصب هست. ولی می خوام xp نصب کنم. وقتی سی دی xp می زارم

همون اول کار که می گه enter بزن تا نصب کنم . پیغام می ده که هیچ هاردی رو نمی شناسم. چکار کنم؟

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است