نمايش پست تنها
قديمي May 19th, 2009, 01:43   #1322
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مالباخته نمايش نوشته ها
تمام صحبت ما هم همين است برادر جان!
شما بنا بر نظر خودتان چيزی را با توجه به چيزی ديگر سياسی می‌دانيد و حذف می‌كنيد (در صورتی كه واقعن بی‌خطرتر و رقيق‌تر از اين دوبيتی مظلوم چيزی نيست) و نظر شما هم ناخودآگاه متاثر از سلايق سياسی شماست. حرف من يكی اين است كه اگر مطمئن شوم شما نه از روی سليقه‌ی فردی بلكه به خاطر دفاع از كيان «سرمايه» پست‌های من را حذف می‌كنيد ناراحت كه نمی‌شوم هيچ روزی 10 تا پست هم در پيام شخصی برايتان می‌فرستم تا هی حذف كنيد مبادا قيچی‌تان كند شود.

حالا خواهش می‌كنم «پست بعدی» من را هم اين جا بگذاريد كه آن هم يك خاطره تاريخی خواندنی در تاپيك كوتاه و خواندنی بود و به نظرم يك نمونه ديگر از اعمال سليقه‌ی شخصی:
اگر اين مطلب سياسي باشد سليقه سياسي من ان را حذف خواهد كرد به دليل سياسي بودنش و نه ديد خاص سياسي من
قرار بر اين است كه كلن جهت جلوگيري از اعمال سليقه مطالب سياسي نباشد حالا از هر نمونه و دسته اي
شايد هم به قول جناب فراري اشكال از زبان دو پهلوي فارسي است
حالا شما ممكن است ديد غير سياسي خود از اين 2 بيتي مظلوم را بگوييد؟ بنده هم قضاوت در مورد اينكه اين دو بيتي سياسي است يا نه را مدير سايت ميسپارم اگر تشخيص دادند سياسي نيست بنده بايد 2 ترم ادبيات بخوانم تا بهتر معني اشعار را درك كنم
كلاس خصوصي قبول ميفرماييد؟
با تشكر و ارزوي موفقيت