نمايش پست تنها
قديمي January 20th, 2009, 17:51   #156
shahramfx
Senior Member

shahramfx's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 2,762 بار در 606 پست
shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به shahramfx
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله meghdad نمايش نوشته ها
سلام بر دوستان عزیز
من واقعا از دوست عزیزم دبیر سیاغی معذرت میخوام.آقای دبیر این من بودم که حساب شمارو هک کردم.و 6000$ شما رو به یه حسابی که از صاحب اون حساب هم معذرت میخوام ترانسفر کردم.به خدا مجبور بودم. یعنی اونقدر بی پولی به من فشار آورد و زیر سرزنش اطرافیان بودم که اومدم این کارو کردم.ولی دیدم سخته خوردن این پول.به این خاطر صبح با مسئول فیبو تماس گرفتم و گفتم سریع این پولو برگردونید.چون اونا تا گیر ندن ول کن نیستن.دوستان من 8000$ جور کردم با هزار بدبختی و اومدم فارکس تو ماهی نگذشته بود که یه نامرد تو فیبو پولمو هک کرد و رفت.من موندمو با 8000 بدهی.به هر دوستم گفتم به من کمک کنید تا دوباره پاشم .همه تنهام گذاشتن.تا اینکه شیطان وسوسه کرد و با هک کردن این کاربر خودم وارد و دست به این کار زدم و میتونستم راحت پولو بالا بکشم ولی خدا میدونه از دیشب به این ور چی کشیدم.به خدا نیاز داشتم سر برج 5میلیون بدهی دارم باید برگردونم و به احتمال زیاد با داشتن دوستان خوب تو فارکس باید برم زندان.خدا لعنت کنه به اون کسی که حساب منو بالا کشید ولی من نتونستم.یعنی غیرتم نکشید که با بدبخت کردن آقای دبیر خودمو از این مخمصه نجات بدم.تورو خدا منو ببخشید همتونو میگم و منو از خودتون بدونید.
همه شمارو دوست دارم و دوست دارم منو از خانواده فارکس بیرون نکنید . آقای درزی شما هم منو ببخشید.دست همه شمارو می بوسم.آقای دبیر از امروز راحت بخواب و دلیل خالی کردن حسابتو گفتم و بدون نامرد نیستم و فقط نیاز فشار آورد ولی نتونستم راحت بخورم. بگید که منو بخشیدید. خوش به حالت دبیر جون که گیر من افتادی کاش پول منو هم برمیگردوندن.خیلی دوست داشتم تو فارکس پول در بیارم و با سود اون مادرمو که با سرطان میجنگه بفرستم خارج ولی نزاشتن.بغض گلومو گرفته .دیگه نمیتونم ادامه بدم.
حالا گذشت و رفت ولی خودمونیم ها اون شب خوب ip رو گرفتم حال کردی چطور خودمو زدم نفهمی و تو چند تا سایت کشوندمت
یه معذرت خواهی هم به من بدهکاری
آخر کار که ip v رو بدست آوردم یه فحش دادی ولی من جوابت رو ندادم

پ ن :
پیرو مشکلات به وجود آمده من همین الان با خانم آنا مسیول بخش فارسی فیبو تلفنی صحبت میکردم
می گفت که برای اینکه دیگه این اتفاق نیوفته مشتریان می تونند یه ایمیل حاوی یه شماره تلفن برا فیبو بفرستند تا قبل از هرگونه برداشت از حساب ابتدا با شماره تلفن مذکور تماس گرفته میشه سپس بعد از تایید پول از حساب کم میشه البته ایشون تاکید کردن که مسیولیت حفظ پسورد ایمیل و حسای و ... به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در این زمینه نداره

با تشکر
shahramfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از shahramfx: