نمايش پست تنها
قديمي May 13th, 2009, 12:13   #1140
مالباخته
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: در تبعيدی خودخواسته
تشکر از ايشان: 730 بار در 206 پست
مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)مالباخته (سطح 2)
0

سلام بر همه!
قبل از هر چيز بايد بگم كه من در زمينه‌ی فاركس تازه‌كار تازه‌كارم و همين تازه‌كاری را هم مديون سايت سرمايه و تمام بچه‌های گل و بامعرفت و با دانشش‌ام . خلاصه كنم:
1- دهنم بوی شير می‌ده (نيگا: هااااا) ؛ 2- دوستدار سينه چاك سايت سرمايه‌ام ؛ 3- اگه اتفاقی بيفته دمم را می‌ذارم روی كولم اما نمی‌دونم كجا برم بهتر از اين‌جا. به اعتبار همين علاقه‌ست كه به خودم حق میدم در اين باره اظهار نظر كنم:

اولن همين كه مديريت محترم سايت دارن از بچه‌ها نظرخواهی می‌كنن نشون می‌ده موضوع اينقدرها هم جدی نيست چون اگه واقعن قرار بود اين يكی دو تاپيك موجوديت «سرمايه» عزيز رو به خطر بندازن حتمن ايشون اقدام می‌كردن و وقتو با پرسيدن از اين و اون تلف نمی‌كردن. ترس از مرگ و فيل تر شدن كه واقعن كشنده‌تر از خود فيل تر شدنه تخم لقی بود كه اول بار خود آقایvahidde تو دهن بچه‌ها انداختن و احساس من اينه كه يه مقدار از موضع‌گيری‌ها و تند شدن آتيش بحث برمی‌گرده به شخصيت خود ايشون و موضع‌گيری‌های قبلی‌شون تو همين تاپيك اخبار و اين كه بچه‌ها هنوز تو كتشون نرفته حذف شدن پست‌ها به خاطر مصالح عاليه‌ی سايته و با همون ذهنيت قبلی فكر می‌كنن نظ ارت استص وابی ايشون سرپوشيه برا اعمال سليقه‌ی شخصی. شايد تغيير vahidde به «وحيد» هم برای زدودن همين ذهنيت قبلی صورت گرفته باشه اما اين «تولدی ديگر» در عمل هم بايد ثابت بشه.

«وحيدراك» عضو سخت‌كوش و باذوقيه و تنها دوست رسمی منه و منم خيلی دوسش دارم اما فكر می‌كنم اگه بابا بشه مدام می‌كوبه تو سر بچه‌شو و روزی 1000بار بهش ميگه: بچه اينقدر بازيگوشی نكن بشين درستو بخون. حالاشم مدام می‌كوبه تو سر ما كه بابا بياين درستونو بخونين اينقدر تو سايت اخبار سياسی و مذهبی بازيگوشی نكنين. زشته! عيبه! درست نيست!

وحيدهای جان!
اين سايت هزاران عضو داره و هركدومشون می‌تونن يه تلقی متفاوت از خوبی و بدی و درستی و نادرستی داشته باشن كه با نظر شما متفاوت باشه. درسته كه شما عضو عالی‌رتبه‌ای هستين و سابقه‌ی درخشانی دارين اما اين دليل نمی‌شه سليقه‌تون رو به ديگران تحميل كنين. می‌تونين به ديگران بگين كه به نظرتون تو سايت سرمايه فقط بايد تالارای تخصصی باشه اما نمی‌تونين ديگرانو به خاطر دوست داشتن تالار عمومی تحقير و تخطئه كنين چون اونا هم درست به اندازه‌ی شما عضو اين سايتن و هيچ‌كس عضوتر از ديگری نيست. من مثل خيلیای ديگه دوست دارم اتاقمو به سليقه‌ی خودم بچينم و هر چيز زيبايی رو كه بهم آرامش می‌ده توش بذارم. «سرمايه» برای من و خيليای ديگه حكم همين اتاقو داره و من دوست دارم توش تالار عمومی هم باشه و تو تالار عموميش تاپيك جوك و «تريلی‌نوشته‌ها» و «نفرين نفر قبلی» و «اخبار سياسی و ...» هم باشه حتا اگه به نظر من جلف و نامربوط باشن. بخشی از جذابيت هر سايت (حتا يه سايت تخصصی) هم به همين تنوع و رنگارنگی و داشتن روحيه‌ی مدارا در برابر ديگرانه.

اگر چه نهايتن تصميم اصلی رو بايد مديران محترم سايت بگيرن اما به نظر من حذف تاپيك مشكل ساز اصلن راه‌حل و چاره‌كار نيست و پاك كردن صورت مساله است.

واقعن زشت نيست كه اين همه آدم فرهيخته و باهوش نتونن همديگرو تحمل كنن و راه‌حل بهتری برا حل مشكلاتشون پيدا كنن.
از قديم گره رو با انگشت باز می‌كردن نه با شمشير .