نمايش پست تنها
قديمي May 13th, 2009, 09:48   #1135
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام
البته میشود به همین صورت که تا حالا بوده ادامه بدهیم. اما فراموش نکنیم که بحثهای سیاسی و مذهبی تا بحال از اعضا و مدیران سایت زمان و انرژی خیلی زیادی گرفته و باعث ایجاد کدورت های زیادی شده است. لذا باید برای این موضوع چاره ای پیدا کنیم.
بنده حاضرم تصمیم گیری در این مورد را به اعضای سایت واگذار کنم. اما اجرای این مورد نیاز به ساز و کار مشخصی دارد.
مثلا یک راه این است که چند نمانده توسط اعضا انتخاب شوند و به همراه اینجانب در این مورد تصمیم گیری کنیم.
راه دیگر برگزاری نظرسنجی میان اعضای فعال سایت است.
اگر این روشها به نتیجه نرسد ناچاریم از روشهای دیگر استفاده کنیم.
با تشکر
سلام
آقا رضا، از قديم گفتند سري كه درد نميكنه رو دستمال نميبندند.
مخالف نظرسنجي نيستم اما اگر توي اين نظرسنجي، نظر دوستان اين بود كه تاپيك ها به همين منوال ادامه پيدا كنه(البته بعيده!)، بايد سمت مديريت اين بخش رو هم حذف كنيد چون دوستان جايي رو ميخوان كه توش شلوغ كنند و بازي كنند و به هم تيكه بپرونن و حاشيه سازي كنن و ...و بهترين جا رو براي اينكار سايت تخصصي سرمايه ميدونند !!!!!!!

در نتيجه اين گزينه نظرسنجي با توجه به تجربه اي كه از قبل داريم(در بالا بولد كردم)، عملاً گزينه خنده داري هست.

پيشنهاد انتخاب چند نماينده رو هم كه بارها در تالار مديران داده بودم اما اين مورد هم به دست فراموشي سپرده شد. گزينه بسيار خوبي است كه اگر موارد حادي براي سايت پيش بياد ميتونيد با دوستان همفكري كنيد!

جناب امام (آقا خيلي مخلصيم) پيشنهاد دادند كه يكي از گزينه ها حذف كامل تالار باشه كه به نظر من زياد جالب نيست. محيط كاملاً خشك باب ميل ايراني جماعت نيست. هر از چند گاهي تفريحات با خلق و خوي ما سازگار هست.

پيشنهاد دوم ايشون حذف تاپيك هاي مشكل ساز هست كه تمام بحث دوستان هم بر سر همين موضوع هست. با اينكار هم حاشيه تقريباً به صفر ميرسه و هم مدير تاپيك مجبور نيست كار سنگيني انجام بده و كدورت ها بسيار كم ميشه و ......

دوستان باور كنيد مديريت اين تالار بسيار بسيار سخت و وقتگير هست. در مواقعي به جايي ميرسيد كه واقعاً تصميم گيري سخت ميشه ...

اخبار سياسي و ديني هميشه مشكل ساز بوده، هست و خواهد بود

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول