نمايش پست تنها
قديمي January 3rd, 2010, 17:29   #9
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله reyhan نمايش نوشته ها
آقای ساعدیان دامین های خوب ایرانی رو بعضی از شرکتهای خارجی خریده اند، اونا مگه فارسی بلدند؟ یا اینکه کارمند ایرانی دارند؟
ضمنا شما الان تا حالا چقدر سود کردید از این طریق؟ ببخشید اگر خصوصی است نگید.
ممنونم
سلام
چون دامینرهای زیادی در اینترنت وجود دارن ، برخی از اونها بهرحال اهداف اینچنینی رو در نظر گرفته و اقدام به ثبت دامنه های مناسب ملیتهای مختلف می کنن و چیز عجیبی نیست.
اما در مورد خودم فکر کنم عرض کردم که اولاً تا حالا 30 دامین شخصی ثبت کردم که برای تک تک اونها برنامه دارم و همون روزی هم که این تاپیک رو باز کردم به نیت شرکت در بحث تجارت دامین 6 دامنه رو ثبت کردم که هنوز چند روز هم از اون نمیگذره که بخوام بفکر فروشش باشم.
در واقع پیشنهاد تجارت دامین رو فقط برای شروع کار تاپیک مطرح کرده و هدف خاصی رو دنبال نکردم.
با اینکار خواستم اگر دوستان مایل هستن بطور گروهی و در غیر اینصورت بطور شخصی اقدام به ثبت دامنه هایی کنن که بعداً بتونن اونها رو بفروشن. البته اینکار هم مثل تمام کارهای دیگه احتیاج به تجربه و تخصص داره و جز در موارد تصادفی و شانسی کسی نمیتونه موفق بشه.
با تشکر
موفق باشید
ارادتمند شما سعید یان
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از Gh.Saeadian: