نمايش پست تنها
قديمي April 22nd, 2009, 23:49   #246
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
سلام جناب kohzadi
خیلی ممنون از راهنماییتون
راستش امنیا هم خیلی قشنک و با کارایی بالا هستش و در حال حاضر هم با 500 تومن میشه خریدش و خیلی هم گرون نیست ولی راستش خودم نوکیا 5800 تاچ دارم خیلی گوشی خوبیه و ازش راضیم (600 و خورده ای خردیمش چند ماه پیش) ولی متاسفانه وقت خرید دقت نکردم که سیستم عاملش سیمبین هستش و متاتریدر موبایل رو نمیشه روش ریخت(اونموقع اصلا تو خط اینکه متاتریدر رو موبایل بریزم نبودم)...الان هم فقط قصدم خرید یک گوشی ویندوز دار با قیمت مناسب هستش(حدود 250 تا 300 که فقط باهاش بتونم متا کار کنم وگرنه قابلیت دیگش برام مهم نیست.
حالا بنظر شما htc بگیرم یا ای میت؟؟؟/...کدومش برای وصل شدن به اینترنت و کار با متا بهتر هستش؟؟؟؟...مدلهای ویوا و تاچ تری جی قیمتشون چنده؟؟؟؟؟

ممنون از زحماتتون

پ.ن:رنج قیمتی جاما 101 و 201 رو هم اگر دارید ممنون میشم بهم بگید.
سلام
جناب شاهرودی ، یه سر به این سایت بزنید ، اطلاعات خوبی داره، تا کامبیز خان بیاین و اطلاعات رو بریزن وسط
شاد و سلامت باشید.
پ.ن:امیرخان چیه این نوکیا ، اصلا الهی اون گوشی بشکنه ، یه سر به قسمت HTC بزنید ، بعضی هاشون واقعا زیبا هستند .

آخرین ويرايش توسط behrouz-fx در April 22nd, 2009 و ساعت 23:52
behrouz-fx آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از behrouz-fx: