نمايش پست تنها
قديمي November 9th, 2009, 02:30   #128
majid61
Senior Member

majid61's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: یزد
تشکر از ايشان: 2,640 بار در 524 پست
majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)majid61 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به majid61
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله iraj23 نمايش نوشته ها
توسط 1 هاب 2 تا کامپیوتر رو شبکه کردم که یکی که سرور به ADSL وصله و اون یکی هم از طریقه همین شبکه خانگی به اینترنت وصله و اما مشکل
من هر وقت ip کامپیوتر دوم یا همون کلاینت رو میگیریم توسط سایتهای مربوطه مثل www.ip2location.com آیپیی که نمایش میده همون ip سرور ولی من میخوام که با هم فرق داشته باشه
از دوستان وارد تو زمینه شبکه و اینترنت مممنون میشم راهنمایی کنند که چکار باید بکنم که ip سرور با کلاینت فرق بکنه
پ.ن.: خیلی خیلی برام مهمه
isp فقط یک ip به شما اختصاص میده برای اینترنت و اگه شما 100 تا سیستم را هم با هم شبکه کنی باز با یه دونه ip مشابه به اینترنت وصل میشه و IP کلاینتها واسه شبکه داخلی هست و ربطی به اینترنت نداره و ADSL شما از تکنولوزی NAT برای اینکار استفاده میکنه و میفهمه که کدوم کلاینتها درخواستی واسه اینترنت داده.

من خودم برای رفع این مشکل یک vpn خریداری کردم و روی کلاینتم نصب کردم و سیستم اصلیم با IP پیش فرض کار میکنه.

تا نظر دوستان دیگه چی باشه واسه این مشکل.