نمايش پست تنها
قديمي November 8th, 2009, 12:55   #125
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
سلام حسین خان - چرا ؟ میشه بیشتر توضیح بدی ؟

بله - 100% - اینکار با نصب یک کنتور رایگان ساده نیز امکان پذیر است

من هرکس بیاد توی وبلاگم (چه قبلا اومده باشه - چه الان توی وبلاگ باشه) آی پی که هیچ - آی اس پی و کشور و ... رو میبینم - حتی نوع سیستم عامل - رزولیشن مانیتورش - از کجا اومده تو - با چه لینک یا موتور جستجو یی و ( مورد جا افتاده )...

حتی چه موقع اومده (تاریخ و ساعت و دقیقه) - چند بار وبلاگ رو نگاه کرده - مرورگری که استفاده میکنه چی هست و چه ورژنی و ...

و خیلی چیزهای دیگه

راستی یک سوال :

اینکه میگن بعد از هر بار دیسکانکت شدن و باز کانکت شدن آی پی عوض میشه - آیا درسته ؟؟

داداش یک مورد رو جا انداختی
علاوه بر نمایش موتور جست و جو، عبارتی رو که در اون موتور جست و جو سرچ کردید تا به اون وبلاگ رسیدید رو هم به صاحب وبلاگ نشون میده

در مورد تغییر آی پی تا جایی که من اطلاع دارم به نوع آی پی بستگی داره که از آی اس پی میگیرید.

بعضی از آی اس پی ها آی پی استاتیک هم میدن که شما این آی پی رو در تنظیمات کانکشنتون قرار میدید و همیشه با همون آی پی وارد سایتها میشید. که در این حالت آی اس پی خیلی راحت میتونه آی پی مشتریها رو با مشخصات کامل اونها در اختیار نهادهای خاص قرار بده برای .......

خاطره : قبلا از آی اس پی سرویس میگرفتم که آی پی استاتیک میداد و بعدا فهمیدیم که آی اس پی مال سپاه بوده
یک روز یکی اومد تو وبلاگ من یک نظر چرتو پرت داد و هیچ نام و آدرسی هم نگذاشته بود. رفتم به بخشی که آی پی مراجعه کننده ها ثبت میشه و دیدم که فلان آی پی در فلان ساعت اومده و اون نظر رو داده اتفاقا آی پیش خیلی شبیه آی پی من بود و معلوم بود که از همون آی اس پی که من سرویس میگیرم استفاده میکنه زنگ زدم آی اس پی گفتم فلان آی پی مال کیه ؟ طرف بعد از کمی من من کردن گفت ماله دوست خودته که با هم اومدین سرویس گرفتین
خلاصه شب رفتم در خونشون گفتم حالا میان تو وبلاگ من نظر چرت و پرت میدی بگیر که اومد
بعد منو بخاطر کشتن دوستم محاکمه کردند و رفتم زندان و بعد سریال فرار از زندان ساخته شد.