نمايش پست تنها
قديمي April 5th, 2009, 23:10   #7
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

از همه دوستان دعوت می کنم پیشنهادات خود برای ارتقاء کیفیت مطالب سایت سرمایه را در این تاپیک مطرح کنند. لطفا به این نکته توجه داشته باشید که تنها پیشنهادات کاربردی و قابل اجرا می تواند ما را به هدف نزدیک کند.

با تشکر

پ.ن: با توجه به اهمیت موضوع، پستها را به تاپیک مستقل منتقل کردم.
با تشکر
من یک نظریه دارم و آن اینست:
"مدیریت قوی ، حاضر و ناظر همیشگی"
قطعاً با حصول این اصل، سایر مشکلات به سرعت حل شدنی است.
بدون هیچ بحثی، باید اذعان داشت مدیر این سایت، یکی از قویترین مدیران حال حاضر فوروم های ایرانی است.اما یکدست صدا ندارد.

لذا چند پیشنهاد دارم:

1- با توجه به گستردگی روزافزون سایت، مدیران ارشد(Moderator) سایت میبایست بیشتر شوند، زیرا که سریعاً میتوانند نظم را بر تالارها حاکم کنند.الان همه فشارها رو دوش شخص آقا رضا مدیریت سایت است.

2-بعضی از مدیران سایت(مثل خود من)، یا اغلب نیستند و یا اصلاً مدیریت نمیکنند و حضور و عدم حضورشان در محدوده مدیریتی تعریف شده شان به چشم نمی آید. (خواهشاً سوء تفاهم پیش نیاید)
به نظر من باید برای مدیران، یک سقف مجاز غیبت و نیز یک پرفورمنس مدیریتی خوب در یک محدوده زمانی مشخص در نظر گرفت.خواهشاً نگویید که رایگان خدمت کردن، شرط و شروط ندارد. اتفاقاً دارد، چون مدیریت بزرگترین فوروم مالی فارسی زبان(در هر سطحی)، وظیفه ای سنگین بوده و کاملاً تاثیر گذار بر مخاطبین سایت است.

3-برخورد جدی با کاربرانی که باعث زیر سوال رفتن اقدامات انتظامی مدیران سایت میشوند.
کاربرانی که با طعنه ها، اعتراضات و فرافکنی قصد دارند واکنش مدیران سایت را در قبال اقداماتشان را برانگیزند.
(هنوز دلیل کنار کشیدن حامد عزیز از مدیریت تالار عمومی ، از ذهن امثال من بیرون نرفته)

البته پیشنهادات دیگری هم دارم که در صورت لزوم ارائه خواهم کرد.
ممنونم
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول