نمايش پست تنها
قديمي November 11th, 2008, 00:37   #5
مجتبی
Senior Member

مجتبی's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: FXNeed.com
تشکر از ايشان: 4,407 بار در 950 پست
مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به مجتبی
0

با سلام خدمت استاد عزیز و دیگر دوستان

بنده نیز از مدتها قبل علاقه مند به فعالیت در این نوع زمینه ها بودم و باور داشتم که روزی موافقت اساتیدی مثل شما رو برای ایجاد چنین زمینه هایی کسب خواهم کرد. پیشاپیش از ایجاد این تاپیک و هدف نهایی آن از شما تشکر میکنم. همهء ما میدونیم که اینکار چه نتایج مفیدی برای تمامی دوستان خواهد داشت.

در مورد شیوه کار نظر این حقیر اینه که ما دسته بندی موضوعی داشته باشیم. اینکار بعلت وسعت و پراکندگی اطلاعات در این حرفه , بی شک لازم و ضروریه. موضوعاتی از قبیل, تحلیل فاندامنتال, تحلیل تکنیکال, بازار کالا, استراتژی ها , بروکرها, مدیریت سرمایه, روانشناسی , سیستمهای ترید, تریدر های مبتدی و ... علاقه مندان خاص خودش رو داره و این جستجوی مطالب رو برای این علاقه مندان راحت تر می کنه.
و در مرحله بعد لازمه که دوستانی رو برای فعالیت در این زمینه انتخاب کنیم و طبق معمول به گرد آوری و ترجمه مقالات مفید از سایتهای معتبر بپردازیم.تعیین گروه ایجاد مسئولیت میکنه و باعث رونق داشتن همیشگی این تالار میشه.(البته باید پذیرش نیروی جدید برای این کار استمرار داشته باشه تا کار دچار یکنواختی نشه. در این بین چیز دیگری که بنظر من لازم است ایجاد نوعی سردبیری است. با اینکار می تونیم کیفیت مقالات رو توسط استادی مثل شما بسنجیم و با اینکار هم تیم ترجمه هدف مند فعالیت می کنه و هم نتیجه کار از کیفیت بالاتری برخوردار میشه.

بنده نیز بعنوان عضو کوچکی از سایت در خدمتگذاری بصورت تمام و کمال حاضر ام.

ارادتمند
مجتبی
مجتبی آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از مجتبی: