نمايش پست تنها
قديمي April 27th, 2008, 10:19   #6
saied
Senior Member

saied's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
تشکر از ايشان: 780 بار در 237 پست
saied (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله SEYED نمايش نوشته ها
جناب saied با تشکر از جنابعالی لطفا در باره تفاوت بین نسخه های لینوکس کمی توضیح دهید وکدام نسخه لینوکس سازگاری بهتری با برنامه های قابل اجرا در ویندوز دارد نظر شما در مورد لینوکس فارسی شده توسط دانشگاه شریف یا دیگر شرکتها چیست
با تشکر
دوست عزیز لینوکس نسخه های زیادی دارد که مشهور و غیره مشهور داره ببینید در کل چون لینوکس متن باز هست و هر کسی می تواند در آن تعغیرات دل خواه خودش رو انجام بده و یک نسخه به نام و با قابلیتهای که دوست داره بده بیرون اما تو این میان Ubuntu یک نسخه ای هست که شرکت بزرگی پشت سرش هست و رقبا رو 2 تا 2 تا پشت سر میزاره و دارای محیط کار پویا و راحت تری هست و تقریبا کاربرانش مثل ویندوز احساس راحتی می کنند تو آن در باره لینوکس نسخه شریف کاره شاقی نکردند یک چیزی مثل پیکان خودمان هست ان موقع میشه گفت که کار فوق العاده ای کردن این هست که یک سیستم عامل جدید بدن بیرون نه اینکه چیزی که کسی دیگه ساخته رو شما بیا چنتا فونت فارسی و ظاهروشو عوض کن اسمش رو بزار ... چون قبل از اینکه انها لینوکس فارسی بدن بیرون من خودم با لینوکس مندیریو کار کردم که تمام مراحل نصب تا حتی محیطش کاملا فارسی هست پشتیبانی خوبی هم دارند که حرف نداره
saied آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از saied: