نمايش پست تنها
قديمي January 17th, 2009, 01:03   #93
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Fx.JENTELMAN نمايش نوشته ها
به نظر من اسم تاپیک عوض شه و همینجا درمورد راههای مقابله با هک بحث بشه بهتره
جناب پناهی و سبوکی درست میفرمایند که نمیتونن کاری کنن و درامد زایی براشون نداره ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
البته شاید کسی با اقا وحید خصومت داشته ولی از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../
سلام

این پست شما کمی من رو به فکر فرو برد

در صفحات قبل خواندم که وقتی استیمنتی از خودتون میذارید شماره حساب رو لاک بگیرید من تا الان در سه سایت استیمنت همراه با نام و شماره حساب قرار دادم چرا این مشکل برای من بوجود نیامده ؟

چرا این مشکل برای یه آیبی که اون طرف مطمئنا خیلی بیشتر میتونه ضربه بزنه به وجود نیومد ؟

یحتمل شخصی که وحید عزیز را هک کرده با ایشان خصومت داشته در ضمن تا به حال ندیده بودم و نه شنیده بودم که کسی بتونه پسورد حساب کسی رو بدزده و روش هم معامله بزنه اگر پسورد رو داشته باشه که ... مرض نداره ترید کنه سریع پول خارج میکنه !

اینها رو گفتم که اینقدر مسئله بحرانی نیستش الان 50 نفر توی این تاپیک هستن این یه بار منفی ایجاد میکنه چند تا از کلاینت ها با من تماس گرفتن آقا فردا اینجوری نشم اونجوری بشم یک کمی بیاییم واقع بین باشیم

شما را به خوابی قشنگ دعوت میکنم

اگر هم دعوا شد خبرم کنید چون دلم تنگ شده باسه دعوا کردن ابرانسان هم باشه ها

پ ن : وحید نوشته که این تاپیک ربطی به فارکس نداره قربون اون شکلت برم اسم تاپیک رو بخون یه بار دیگه هک کردن ، شیوه جدید در آمد زائی در فارکس !!!

شبتون قشنگ

پناهی
2 تشکر کننده از Hpanahi: