نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 17:40   #1578
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
احسنت
همه ی حرف ما هم همینه
همین الان در تاپیک طنز جناب رهجو تصاویری قرار داده اند که آقای احمدی نژاد رو مورد تمسخر قرار داده اند بنده هم تصاویری گذاشتم که آقای موسوی رو ......... اما پست من به سرعت نور پاک شد در حالی که پست جناب رهجو پابر جاست. بفرمایید سایت سرمایه شده کلوپ سیاسی رضا و مدیران . بقیه هم باید کاسه کوزه مون رو جمع کنیم و بریم
با سلام
جناب طاهری بنده اصولا فردی بسیار سیاسی هستم ولی اون نوع سیاسی که شما فکر میکنید به هیچ وجه لقب وطن پرست بذاریم بهتر هست ؟
بنده نه طرفدار میر و نه محسن و نه کروبی و نه احمدی نژاد هستم که بخواهم کسی را تخریب یا از کسی حمایت کنم اگر صحبتی داشته باشم به صورت مکاتبه یا میل یا تلفن با طرف حسابم صحبت میکنم انجا هم که بنده تصویر گذاشتم بخش طنز بود بد نیست کمی در این رابطه تحقیق کنید طنز اونه که کاریکاتور احمدی نژاد را در نمایشگاه کتاب میدن دستش حالا شما فکر کردید مثلا تصاویر از جناب موسوی ..... میگذارید که بنده ناراحت میشم سخت در اشتباهید .

و اگر فکر میکنید آقا رضا اینجا کلوپ سیاسی به قول شما رضا و مدیران را طراحی کرده باز سخت در اشتباهید
این پیغامی هست که جناب وحید خان مسول تالار عمومی صبح برای بنده فرستاده .

در زمان حامد عزیز هم پست های من حذف میشد حتی آقا رضا هم چندین بار پست بنده را حذف کرده حالا این چه کلوپی هست که شما نام گذاشتید بنده بی خبرم
همینجا هم اعلام میکنم چه مدیریت سایت چه آقا محسن چه وحید عزیز اگر پستی از بنده دیدن که مغایرت با قوانین داشت اصلا به بنده خبر هم ندهند حذفش کنند حالا بزرگواری میکنند قبلا خبر میدهند احترام مارا میگریند دستشان درد نکنه اگر دوست داشتید جوابیه بنده به آقا وحید را هم براتون بذارم