نمايش پست تنها
قديمي October 1st, 2008, 13:20   #31
Amin_Forex
Senior Member

Amin_Forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 3,061 بار در 902 پست
Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)
تشکر از یک همکار پر تلاش

0

با سلام حضور دوستان
عزیزانی که آقای سعیدیان زحمت کشیده اند و معرفی کرده اند همگی از بزرگوارانی هستند که سابقه طولانی در ارائه دانسته ها و تجربیات داشته اند ولی آنچه مرا به زدن این پست تشویق کرد یک نکته ویژه در مورد آقای سبوکی است
تمام بزرگواران ، مدتهای طولانی استرس ، ضرر ، فشار ، و بی خوابی و حتی کم شدن مراودات اجتماعی را تحمل کرده اند تا بتوانندسیستمی را ایجاد کنند. و یا بهینه کرده و با بزرگواری تمام آنرا به دوستان خویش عرضه میکنند. و مسلما بی نتیجه نیست و از بطن این کار مسلما اشکالاتی از آن حذف خواهد شد.
بر اساس تئوری بازار کارا ، تغییرات بازار کاملا میتواند بر دو وجه بطئی و جنبی نمود پیدا کند. به نظر من جناب سبوکی با آی دی Piano11 نه تنها به درک این تغییرات کمک کرده اند و با برسی جامع بازار ، دورنما و تغییرات مقطعی سعی در ارئه روندی از بازار نموده اند که جناب اقبالی نیز به این نکته بهتر از من واقف هستند که تاپیک ایشان با کمک اساتید دیگری میتواند از رونق بالاتری جهت یک کارگاه عملی برخوردار شود.که اساتید ویزه ای مثل جناب اقبالی نیز با حضور در این تاپیک میتوانند به باروری بیشتر آن کمک شایانی کنند و فشار را از ایشان بر طرف کنند.
نکته دیگری که در مورد آقای سبوکی دیدم و این وِیژه را در مدیران سایت ها دیدم این بود که ایشان به روانشناسی ترید ها خیلی اهمیت میدهند. اینکه برای عزیزان واقعا وقت میگذارند و واقعا هیچ چشم داشتی هم ندارند.
لذا من پیشنهاد میکنم نه فقط به عنوان کار بر برگزیده که به عنوان یک کاندید برای مدیر افتخاری تالار فاندامنتال در آیندهای نه چندان دور در کنار جناب پیروزی به فعالیت بیشتر مشغول شوند.
از جناب پیروزی نیز مجددا به خاطر زحمات شایانی که میکشند تقدیر میکنم و ایشان را لایق بهترین ها میدانم.

آخرین ويرايش توسط Amin_Forex در October 1st, 2008 و ساعت 13:23
Amin_Forex آفلاين است پاسخ با نقل قول