نمايش پست تنها
قديمي October 17th, 2009, 13:24   #97
mgh_ir
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 476 بار در 199 پست
mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله daivid نمايش نوشته ها
سلام دوستان
من به یک مشکلی برخوردم.اینترنت من adsl 3GB است.من کمتر از 300MB دانلود/اپلود داشتم(به غیر از متا).ولی الان قطع شده به علت تمام شدن حجم.ماه پیشم همینطور بود.الان این نرم افزاری که دوستان در چند پست قبل گذاشتن دانلود کردم ببینم ماهانه چقدر دانلود/اپلود دارم شاید ISP بازی درمیاره.ولی وقتی نگاه کردم دیدم وقتی همه صفحات منجمله متا رو میبندم باز هم SEND/RECEIVE دارم.اتوماتیک اپدیت و حتی انتی ویروس هم خاموش کردم بازم این بده بستون بند نمیاد.به نظرتون اشکال از کجا است. از کجا میشه فهمید چی داره میره و چی داره مییاد
با تشکر
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله daivid نمايش نوشته ها
مرسی دوست عزیز.من فایر وال ویندوزم روشنه.هر وقتم حال کنه یه پیغامی میدهیه سری سایتا رو بلاک میکنه.من بیشتر میخوام بدونم وقتی هیچ چیزی باز نیست این بده بستونا از کجاست
مثلا تو لب تاب که امتحان کردم وقتی هیچ چیزی باز نیست هیچ رفت و برگشتی هم نیست که قاعدتا هم باید همینطور باشه ولی تو این یکی دستگاه هیچ چیز به ظاهر ران نیست ولی هی میره و میاد(برداشت بد نکنیدا)
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 نمايش نوشته ها
البته این دوستمون daivid بنظرم انتی ویروس دارند چون در پست اولشون فرموده بودن که" انتی ویروسشون را خاموش کرده اند."
اگه انتی ویروس دارید اسمش را بگید.اگه انتی ویروستون ند 32 یا همون اسمارت سکوریتی باشه احتمال اینکه تروجان داشته باشید هست چون ند اسمارت سکوریتی در پیدا کردن تروجان ها یه کم ضعیفه.پیشنهاد من به شما اینه که انتی اسپای ور زون الارم را نصب کنید و یه اسکن بکنید و بعدش هم پاکش کنید چون سرعت سیستم را میگیره.
چه مقدار حجم رد و بدل میشه!؟

دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل را داشتم . شک نکنید که دستگاه شما الوده به ویروس میباشد.

از انجا که خودتان هم گفتید این مشکل رو در لپ تاپ ندارید و فقط مربوط به همون دستگاهتان هست.

خود من از سیمانتک استفاده میکنم هر روز هم اپدیت مشه و قدرت بالایی هم در شناسایی حذف

و قرنطینه کردن تروجان ها داره .

موقعی که این مشکل شما رو داشتم فکر کنم حدود 8 ماه یا بیشتر بود که بیخیال انتی ویروس بودم

ولی وقتی یه ویندوز عوض کردم سیمانتک هم نصب شد یه فول اسکن کردم از بس این سیستم

زبون بسته ی ما ویروس داشت فول اسکن حدود 10 ساعت طول کشید ولی خوشبختانه بعد از تارو مار

تقریبا 400 تا ویروس و تروجان و امثالهم مشکل کم شدن حجم ترافیک هم حل شد

آخرین ويرايش توسط mgh_ir در October 17th, 2009 و ساعت 13:27
mgh_ir آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mgh_ir: