نمايش پست تنها
قديمي October 16th, 2009, 20:48   #95
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
فایروال

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله daivid نمايش نوشته ها
مرسی دوست عزیز.من فایر وال ویندوزم روشنه.هر وقتم حال کنه یه پیغامی میدهیه سری سایتا رو بلاک میکنه.من بیشتر میخوام بدونم وقتی هیچ چیزی باز نیست این بده بستونا از کجاست

مثلا تو لب تاب که امتحان کردم وقتی هیچ چیزی باز نیست هیچ رفت و برگشتی هم نیست که قاعدتا هم باید همینطور باشه ولی تو این یکی دستگاه هیچ چیز به ظاهر ران نیست ولی هی میره و میاد(برداشت بد نکنیدا)
باسلام

دوست عزیز فایروال ویندوز به درد بررسی برنامه ها نمیخوره. فقط اگر که ویندوز ویستا و یا 7 باشه ازتون میپرسه که آیا میخواهید اجازه بدین که فلان برنامه وصل بشه یا نه! همین و تمام. شما نیاز به يک فایروال درست و حسابی دارین مثلا یکی از این پکهای Internet Security مال یکی از سازندگان آنتی ویروس مثل کاسپرسکی , بیت دفندر و ..........

اگر هم فایروال تنها میخواهید محصولات مجانی (freeware ) بدون نیاز به ک-رک هستند مثل COMODO با کارآیی بسیار بالا ویا Sunbelt Personal Firewall. توصیه من comodo هست. فقط باید بزارید روی مود دستی تا کوچکترین چیزی که خوایت اطلاعات رد وبدل کنه ازتون سوال کنه. در هر لحظه هم لیست برنامه هایی که دارن اطلاعات رد و بدل میکنن رو نشون میده والبته قابلیت های بسیار زیاد دیگه که اینجا مجالش نیست.
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از mrm2007: