نمايش پست تنها
قديمي April 4th, 2009, 16:16   #37
storyline
Member

storyline's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 123 بار در 30 پست
storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)
چرا pda!

0

سلام
من هم سال پیش به این گزینه فکر می کردم اما یک مساله وجود داشت. اولا چون رزولوشن صفحه لبتاب بیشتر و گسترده تر از pda و موبایل است سرعت لود پایین می آمد. ثانیا چون نسخه متاتریدر pda برای موبایل طراحی شده است پس سرعت و دقت هماهنگی بیشتری دارد. در نهایت امسال یک pda خریدم با مارک HTC مدل touch 3g و سه ماه است که باهاش کار می کنم و بسیار راضی هستم.
سرعت بالای ارتباط که حتی گاهی از لبتابم بیشتر است. من با سه بروکر کار می کنم که گاهی هر سه در حال دریافت اطلاعات هستند. یک نسخه pda و دو نسخه اسمارت فون و هر سه می تواند همزمان آنلاین باشد.
من کمتر روی پاکت پی سی معامله می کنم و سعی می کنم روی لبتابم معامله و اردر را بگذارم و روی پاکت پی سی روند را دنبال می کنم و در تریلینگ کردن در سود و مدیریت سرمایه یعنی کم کردن حجم معامله در سود و تریلینگ استاپ از آن استفاده می کنم و همین توصیه را هم دارم.
راستی وزن پاکت پی سی من حدود 96 گرم است که سبکترین پاکت پی سی است و با ایرانسل و همراه اول کار می کند و سرعت خوبی هم دارد.

امیدوارم که این اطلاعات به کارتان بیاید

شادزی
storyline آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از storyline: