نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 18:33   #11
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

با سلام خدمت دوستان گرامی .

جناب راسپوتین امیدوارم که موفق باشید . من با تصمیم شما کاری ندارم و هر طور که راحتید و کاملا هم نظرتون محترمه . اما اینکه دوستانی هستند که دارن پولشون رو ضرر میکنن به شما میگن که یک تاپیک هست که من برم یا نرم و شما هم به صرف چیزهایی که میدونید سعی در عقیم کردن تاپیک دارید ، هر طور که دوست دارید قضاوت کنید اما من نه به شما حق میدم و نه از این مظلوم نمایی دفاع میکنم . بذارید چیزی رو من تعریف کنم . شاید روحیه جوانمردی شما بجوش اومد و کاری کردید :

یک سال و نیم قبل وقتی من شش ماه با فارکس آشنا بودم

با هزار امید و آرزو و البته نگرانی رفتم سراغ سیستمی که اون موقع خیلی هم اتفاقا خوب بود . اما سر اولین پوزیشنی که گرفتم یهو اون رویزش پوند پارسال شروع شد و من دقیقا طبق سیستم کار کردم ، آخرش چی شد کل سرمایم سوخت . تازه بازهم شد و با چند تا سیستم دیگه هم کال مارجین شدم . اما همش برای من باعث تجربه شد .

حالا از شما یه خواهش میکنم ، خواهش میکنم دمار از روزگار صاحبان آن تاپیک ها که من بخاطرشون و با رعایت همه مسائل کال مارجین شدم دربیارید تا درس عبرتی بشه برای افراد تازه وارد و کم بودجه . چرا که کال مارجین رو شاخشونه . اگر دوست دارید اسم تاپیک ها رو هم بدم .

حقیقتش اصلا اهل بحث کردن با شما نیستم بخاطر اینکه انسان کاملا بی منطق و مظلوم نمایی هستید که سعی در بهم کشیدن بحث دارید . این پست رو دادم فقط بخاطر اینکه کسی که مطالب رو میخونه این رو هم بخونه

بهر روی ، امیدوارم که موفق باشید .

با تشکر ، نیروانا
بدرود