نمايش پست تنها
قديمي May 22nd, 2009, 00:15   #1506
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
کمی دیر آمدید اما آمدید

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

در این چند ساعت که نبودم بیش از ۵۰ پست در این تاپیک درج شده! اما بعید می دانم ما را به نتیجه نزدیک کرده باشد. متاسفانه هنوز در مسیر قرار نگرفته ایم.

سوال:
۱- شما به نمایندگی از چه افرادی و چند نفر صحبت می کنید؟

۲- ممکن است مشکل برخی دوستان تنها انتخاب مدیر جدید بجای جناب وحید حل شود. اما آیا مشکل برای همیشه حل خواهد شد یا چند هفته یا چند ماه بعد دوباره دوستانی دیگر معترض خواهند بود؟

۳- فرض کنید همین فردا مدیران جدیدی برای تالارهای غیر تخصصی توسط اعضاء انتخاب شوند. آیا این مدیران باید تاپیک های سیاسی را باز کنند؟ آیا باید تاپیک تبریک و تسلیت را مسدود کنند؟ آیا باید تاپیک های دعا و مناجات به فعالیت ادامه بدهند؟

خلاصه اینکه من مایلم این مباحث غیر مفید هرچه زودتر پایان پذیرد و سایت به آرامشی پایدار دست پیدا کند. اینکه ابتدا قوانین اصلاح شود یا مدیران انتخاب شوند، برای من تفاوتی نمی کند.

با تشکر

شکر ایزد که خدا هم گل داد هم خار که گر خاری نبود چه کسی می فهمید لذت بوییدن را

1-من در خصوصی از تعدادی از بچه ها پیام دریافت نموده ام که من این ایده را در ابتدا برای تایید شما قرار دادم بعد تکمیل در بین خودمان و ارایه برای رفع مشکل

2-اینجادیگر مدیر همهکاره نیست هیات نظارت هم هست

3-از هر نوع بحث دینی همانگونه که پیشتر گفته ام خود داری می شود و بحث سیاسی ممنوع است و تنها نقل اخبار با استفاده از قوانین