نمايش پست تنها
قديمي April 11th, 2010, 09:54   #32
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
با سلام

تا جایی که من اطلاع دارم این نسخه ای که شما دانلود کردین , ورژن بتا نسخه 6 اون هست و الان نسخه 7 اون اومده. علت پیغام اکسپایر هم همینه چون نسخه های بتا بدون توجه به اینکه شما سریالی دارین یا نه در یک تاریخی اکسپایر میشن.

ورژن 7 رو هم اگه خواستید یک PM بدید تا لینکش(روی vps خودم) و کیجنش رو براتون بفرستم . حدودا 514 مگ هست.(لینک دانلودش مستقیم از خود سایتشه و میتونید توی سایتش رجیستر کنین (کشور فقط ایران نباشه) تا لینک رو بهتون بده. چون لینکش بعد از مدتی اکسپایر میشه اگه لینک سایت خودش رو بدم فایده ای نداره. - دوستان اگر هم کسی میخواد pm بده تا لینکش بدم. چون حجم زیاده و با توجه به محدودیت ترافیک VPS , نمیتونم لینک رو اینجا به صورت عمومی بزارم.)

نرم افزار vmware player رو اگه دانلود کنین بهتره چون هم مجانیه و هم قابلیت هاش کفایت میکنه :
لینک دانلود vmware player :
PHP Code:
حجم تقریبا 90 مگ.
http://majorgeeks.com/VMware_Player_d4891.html 
این از میرور Major Geeks هست که 2 یا 3 تا سایت برای دانلود داره. از هرکدوم خواستید استفاده کنین.
این سایت به هیچگونه قندشکنی هم نیاز نداره!

موفق باشید.

سلام

با تشکر از کمکهای شما دوست عزیز

راستش این 3 تا لینک دانلود داره. از اولی و سومی دانلود کردم.
اولی 29% و سومی 94% دانلود شد و دیگه دانلود نمیکنه.
از طریق دانلود منیجیر دانلود کردم. وقتی دوباره برای ادامه دانلود کلیک میکنم، میگه فایل یا دایرکتوری وجود نداره !

لطفا اگر لینک دیگری میشناسید، من رو کمک کنید.

پ.ن : نمیدونم چرا همیشه اینگونه مشکلات سر راه من هست. با اینکه همیشه مثبت فکر میکنم اما ...