نمايش پست تنها
قديمي April 23rd, 2009, 00:02   #248
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
سلام جناب kohzadi
خیلی ممنون از راهنماییتون
راستش امنیا هم خیلی قشنک و با کارایی بالا هستش و در حال حاضر هم با 500 تومن میشه خریدش و خیلی هم گرون نیست ولی راستش خودم نوکیا 5800 تاچ دارم خیلی گوشی خوبیه و ازش راضیم (600 و خورده ای خردیمش چند ماه پیش) ولی متاسفانه وقت خرید دقت نکردم که سیستم عاملش سیمبین هستش و متاتریدر موبایل رو نمیشه روش ریخت(اونموقع اصلا تو خط اینکه متاتریدر رو موبایل بریزم نبودم)...الان هم فقط قصدم خرید یک گوشی ویندوز دار با قیمت مناسب هستش(حدود 250 تا 300 که فقط باهاش بتونم متا کار کنم وگرنه قابلیت دیگش برام مهم نیست.
حالا بنظر شما htc بگیرم یا ای میت؟؟؟/...کدومش برای وصل شدن به اینترنت و کار با متا بهتر هستش؟؟؟؟...مدلهای ویوا و تاچ تری جی قیمتشون چنده؟؟؟؟؟

ممنون از زحماتتون

پ.ن:رنج قیمتی جاما 101 و 201 رو هم اگر دارید ممنون میشم بهم بگید.

omnia الان ارزون شده یک زمانی 800 تومان بود.
jama الان زیر 300 تومان هست ولی بهتر است Touch Viva بگیرید که البته کمی بالای 300 هست.
صفحه jama کوچک هست اما Viva صفحه بزرگی دارد که برای کار با MT4 خیلی مهم است و یک نکته دیگر اینکه ویرایش ویندوز آن بالاتر است که این هم خیلی اهمیت دارد کلا با توجه به اندکی گران بودن ارزش بیشتری دارد.
موفق باشید