نمايش پست تنها
قديمي January 31st, 2007, 01:51   #111
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2005
محل سكونت: اراك
تشکر از ايشان: 334 بار در 187 پست
Arak_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Arak_fx
0

سلام .

به نظر من هم مهران جان درست میگه . شماها دیگه شورشو در آوردید . گاهی اوقات از دل همین گفتمان هایی که شما پاک میکنید کسانی آگاهی های لازم را کسب میکنند .
یک چیز جالب هم اینکه اصلا هر چی من مینویسم یا ادیت میشه یا پاک میشه درست است که مدیران وظیفه ای دارند ولی فکر میکنم بعضی اوقات هم زیادی روی میکنند . در همون تاپیک جشن سده یکی اومد یه چیزی پروند و چندین نفر جواب دادند ولی همگی آن پست ها حذف شد و جالب تر اینکه بدون فکر این کار انجام شد چرا که اگر یک دقیقه بعد رفرش میکردید دیگه از اون پست خبری نبود !

مطلب بعد تاپیک تسلیت عاشوراست که کل تاپیک مذهبیست و طبق قوانین سایت سرمایه بحث مذهبی ممنوع است . مدیر جان اگر عدالت را میخواهی رعایت کنی خب بزن کل اون تاپیک را پاک کن . شک ندارم که جراتش رو نداری .

این حفظ آرامش سایت دیگه چه صیغه ایه که دلیل نمیتونید بیارید برای پاک کردن و ادیت کردن همیشه ازش استفاده میکنید ؟ با کلمات بازی نکنید .

مدیر باید بتونه عدالت رو رعایت کنه .

پی نوشت 1 : مطمئنم که مطالب حذف شده از تاپیک جشن سده را حامد خان پاک نکرده و از این بابت هیچ شکی ندارم .

پی نوشت 2 : هر کس حرفی میزنه باید منتظر جبهه گیری افرادی که طور دیگر فکر میکنند هم باشه مثل الانه من و این بحث باعث برهمخوردن آرامش سایت نخواهد شد

پی نوشت 3 : من عادت دارم تا برجک کسی را نزنم ساکت نمیشینم .

Arak_fx آفلاين است پاسخ با نقل قول