نمايش پست تنها
قديمي October 29th, 2009, 23:01   #111
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

تا حالا چندهزار کیلومتر رو با موس خودتون طی کرده‌اید؟

نرم‌افزار Mousotron، نرم‌افزار بسیار ساده و در عین حال جالبی است، این نرم‌افزار تمام حرکات موس شما را تحت نظر می‌گیرد و اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعات جمع آوری شده توسط این نرم‌افزار عبارتند از:
زمانی که کامپیوتر شما فعال بوده است
مسافتی که موس روی مانیتور طی کرده است
تعداد کلید‌هایی که روی کیبورد فشرده‌اید
تعداد چپ کلیک‌ها
تعداد راست کلیک‌ها .....

تعداد میان کلیک‌ها
تعداد دابل کلیک‌ها
تعداد چرخ‌های اسکرول موس
سرعت حرکت موس

فرآیند نصب بسیار ساده است، نرم‌افزار را دانلود و آن را نصب کنید، نکته بسیار مهمی وجود دارد که باید قبل از فعال کردن این نرم‌افزار آن را مد نظر بگیرید و تغییرات لازم را اعمال کنید و آن تنظیم کردن سایز مانیتور شماست، این نرم‌افزار سایز مانیتور شما را به طور خودکار تشخیص نمی‌دهد و با توجه به این موضوع که این نرم‌افزار حرکات موس شما را دنبال می‌کند، اندازه مانیتور یک پارامتر مهم خواهد بود. برای تنظیم این پارامتر از منوی setup استفاده کنید

http://www.blacksunsoftware.com/mousotron.html

پ.ن : موس من رنگش نقره ای هست که جلوش دو تا نقطه ی سفید دیده میشه که همانا جای دو انگشت من است . همچنین در قسمت انتهایی هم یک لکه ی سفید بزرگ دیده میشود که رد کف دست بنده است با این حساب فکر کنم تا بحال 3 دور دور کهکشان راه شیری چرخیدیدم .