نمايش پست تنها
قديمي November 17th, 2008, 15:30   #462
.....
Senior Member

.....'s Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: هر کجا که یک خط adsl مقداری سکوت و مراعات وجود داشته باشد.
تشکر از ايشان: 3,413 بار در 779 پست
..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله MSN به ..... ارسال پيغام بوسیله Yahoo به .....
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Desire نمايش نوشته ها
سلام جناب 5 نقطه
قصد اثبات قدرت تحلیل و ترید غیر احساسی خانمها را ندارم چون دلیلی برای اینکار نمی بینم ,
اما فکر نمی کنید این نحوه قضاوت کردن و کلی گویی شما در مورد خانمهای تریدر نوعی بی انصافی یا شاید هم بی حرمتی است ؟ آن هم در بین این سیل آقایونی که به عشق یک کلیک میلیاردر شدن , تریدر شده اند ؟
سلام دوست عزیز ...

من خدای نکرده نه قصد بی حرمتی داشتم و نه بی انصافی کردم ...
شما چجوری نصف جمله منو به نفع خودتون سانسور کردید بعد اتهام هم به من بدبخت زدید

اون کلمه تقریبا و اون کلمه عمومیت داره دو کلمه کلیدی بود که فقط داشتن شرح میدادن که لزوما اینطوری نیست و هیچ جامعه آماری یک دست نیست ولی شما هر دو رو به نفع خودتو ترور کردید

در ضمن عملکرد خود خانوم ابراهیمی که همه هم دنبال کردن دقیقا نمونه نقضی بر قطعیت بخشیدن به این موضوعه ...
به هر حال استیتمنت مسابقاتی که قبلا انجام شده موجود .
به شما پیشنهاد میکنم استیتمنت مسابقاتی مثل آلپاری و آدمیرال رو مطالعه بفرمایید .

حالا واسه اینکه دیگه واسه ما حرف در نیارن اینم اضافه میکنم که خانوم هایی هستند که جزو بهترین تریدرها و تحلیل گرای بازار جهانی فارکس هستند و به دفعات در روز تحلیل های اونها رو خبر گذاری داو جونز منتشر میکنه ...ولی بازم این اون چیزی رو که من گفتم نقض نمیکنه ...بنده به یه کلیت اشاره کردم.

آخرین ويرايش توسط ..... در November 17th, 2008 و ساعت 15:34
..... آفلاين است
3 تشکر کننده از .....: