نمايش پست تنها
قديمي July 7th, 2010, 14:25   #47
vahhab
Senior Member

vahhab's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2010
محل سكونت: همین دور و بر
تشکر از ايشان: 1,877 بار در 475 پست
vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hesam.124 نمايش نوشته ها
فکر کنم منظورتون اینه که طرف رو شانس این کار رو نمی کرده مطمئن با یه ترفند یا شناخت از آلت قمارش اینکارو می کرده. اتفاقاً بحث هم همینه.
ببین مثلاً یه جایی مثل کازینو نمی آد رو شانس یه جایی رو باز کنه- کلی پرسنل بگیره- هزینه آب و برق و .... هم بده تا پولی گیرش بیاد .
اون مطمئناً یه مکان کاملاً سود ده رو باز کرده.

حالا داستان فارکس - بازنده و برنده اش هم با توجه به این مثال ها داره یه پیغام رسایی رو اعلام می کنه.
« فکر نکنید واسه پول پخش کردن از جیبم میون شما ها هستم»
چند وقت پیش تو تاپیک آلپاری یه بحثی رو مطرح کردم که به شدت به چالش کشیده شد. و همه گفتن نه- بگو آلپاری علیه السلام- حالا بماند....
درست گرفتم منظورتونو جناب وهاب و پیام عزیز...
آره، آره، حسام جان، يه همچين چيزي.
وقتي از دور مي بيني، يه چيزه ديگه ست، وقتي واردش مي شي همش مي بازي، نا اميدي و يا غرور كاذب بهت مي ده. يا مجبوري زندگيت رو بذاري و ببازي يا اينكه راهش رو پيدا كني و بيافتي رو دور.
كمتر كسي حاضر بود به ليلاج تمامي راز و رمز "قمار" رو بگه و گرنه ليلاج هم تا اخر عمرش فقط يه قمار باز معمولي يا نيمه حرفه اي باقي مي موند. جالبه كه راز و رمز "قمار" رو كسي بهش گفت كه خودش "قمار" رو گذاشته بود كنار ، يعني همون سرهنگه. دليلش رو توضيح نداده بود ولي شايد به همون دليلي "قمار" رو گذاشته بود كنار كه ليلاج آخرش مجبور شد و گذاشت كنار.
من همون تاپيك "راز فاركس" رو براي همين مطرح كردم ولي يه جواريي به انحراف رفت يا شايد نتونستم درست به مقصود برسونمش. يه جوراي مي خواستم بگم كه:
چشم ها را بايد شست، جور ديگري بايد ديد.
نمي دونم والا.....
اميدوارم موفق باشي.