نمايش پست تنها
قديمي April 5th, 2009, 23:33   #9
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kermanforex نمايش نوشته ها
با سلام .
با نظر جناب Cold _ fear موافقم .
بعضی اوقات با افرادی که مثلا مسایل یا استراتژی بیان میکنند جوری برخورد میشه که احترام طرف زیر سوال میره !
بیشتر افراد تازه کار البته جسارت نشود ! چون این افراد توقع دارند زود همه چیز رو یاد بگیرند و فکر میکنند کسی اگر مطالبی رو میگه وظیفه اون شخص است .
مثلا در تاپیکی یکی از دوستان ایجاد کرده است و گفته است یک ماه دیگه استراتژی خود رو اعلام میکنه و دلیل ایجاد تاپیک رو گفته به این دلیل که میخواهد موظف باشد تا یک ماه دیگه کار رو تحویل بده و مطالب رو جمع کند .
همین الان دیدم دوستی به حالت کنایه پست دادند سالی که نکوست از بهارش پیدایست ...
ایا واقعا صاحب این تاپیک این جمله رو ببینه چه حسی بهش دست میده ؟ ایا رمقی واسه وقت گذاشتن میبینه ؟
در جایی دیگر گفتم و الان جناب INDEX اینجا هستند میگم ! ایشون مطالب بسیار بی نظیر و کم یابی در مورد بروکرهای مختلف ! انواع حساب و مسایل مربوط داشتند ولی از بس با بعضی ها در تاپیک های بروکر ها بحث کردند دیگر خیلی وقته مطلبی از ایشون دیده نمیشه !
فکر میکنم با کمی احترام به افراد با تجربه و کسایی که دارن لطف میکنند و در اینجا زحمت میکشند میشه انرژی بیشتری داد تا به کار خودشون ادامه بدهند .
تاپیک های عکس - جک - تفریحی و ..... ثانیه به ثانیه پست داده میشه ولی در تاپیک های دیگه هیچی ! البته این یک پیشنهاد اینجا فروم فارکسی است و میشه به جای وقت اون هم اینقدر زیاد ! هر انچه بلدیم در اختیار همدیگه بزاریم و هر ایده ای و حتی ایدهای کوچک در موردش بحث و تبادل نظر شه ! فروم تخصصی برای همین است فکر میکنم .
اگر نترسیم و ساده ترین ایده خودمون بیان کنیم ! تاپیک های تخصصی و جاهایی که بحث فارکسی داغ شده است بسیار زیاد میشه و در بین همون ها با جمله جمله افراد میشه تجربه کسب کرد ! البته اگر مقداری صبر و احترام برای همدیگه قایل بشیم ! و اگر با چیزی مخالف بودیم سریعا بخواهیم حرف خودمون رو اثبات کنیم هر طور شده ! که در انتها نتیجه ای جز بحث و قفل شدن تاپیک نداره .......

موفق و پایدار باشید و با عرض معذرت اگر زیاد صحبت کردم .
با تشکر.
کاملا موافقم.البته این تاپیک رو آقای هورزاد ایجاد نکردند منتقل شده بعد اون پست من هم اصلا کنایه دار نبود اقای هورزاد من رو میشناسن و بارها با بنده حرف زدند کاملا میدونند که لحن گفتارم چه طور هست.امیدوارم برداشت بد نشه .مرسی.