نمايش پست تنها
قديمي June 20th, 2008, 04:33   #22
exchanger
Junior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 23 بار در 12 پست
exchanger (سطح 0)
0

albertini نوشته است :

((اگر کسی در بورس ایران سالیانه 100 درصد سو د کسب میکند انهم براحتی مطمئن باشید در بازار فارکس این سود را یکماهه کسب خواهد کرد ))

ادعای بازده 100 درصدی که دوستان مطرح میکنند ....بنظرم خیلی منطقی هست ........و در همین 2 ....3 ماهه اول سال 87 ......تعدادی از معامله گران به این سود رسیدند .........جناب albertini ....فکر می کنم اخیرا خیلی در جریان بورس نبوده اید .....اینکه شماسود متوسط سالانه رو 10 درصد میگویید ....شاید واقعا برای برایند بازار همینطور باشه .......و کسی که چیزی از بورس نمیدونه پولش رو به صورت رندوم توی یک سری سهم سرمایه گذاری کنه به این سود 10 درصد برسه !..............ولی اگر کسی از تکنیکال و فاندامنتال سهم مطلع باشه و گروه های پیشرو رو شناسایی کنه ....براحتی ( یعنی حداقل ) 100 درصد در سال رو بازدهی میده ! .............حتی زمانی که شاخص و برایند بازار منفی هست ...شما روی سهم های با ضریب بتای منفی سرمایه گذاری کنید ...بازدهی خوبی میگیرید .......در مورد اون جمله ای که نقل قول کردم ....هم باید بگم ...ساختار بورس و فارکس متفاوت هست و نمیشه اونها رو مقایسه کرد ...بعضی افرادی هستند که 200 درصد توی بورس بازده دارن ..من به شما قول میدم ..توی فارکس 1 پیپ نتونن سود کنن .............حتی تکنیکال بورس هم سبک خاصی داره و کسی که توی بازار آزاد ترید کرده گاهی اوقات توی بورس به اشتباه میفته ...به خاطر حجم مبنا و ... الگوهای شمعی و ایندیکاتورها (گاهی اوقات)درست کار نمیکنند !

این هم تاید واتر :

exchanger آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از exchanger: