موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 12th, 2008, 14:40   #60
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
سلام به ابر مرد الیوت
حاج سعید ،شما مذهبی های واقعی خیلی نگاه عمیقی دارید،یه چیزهایی هستن که فراموش شدن یا انکار میشن،یا قاطی واطی شدن یا توجیه میشن .
خیلی خوشحالم از عمل گرایی شما
مسلماً من و شما دلمون برای بیل گیتس نمی سوزه ، با این کار به ارزش هایی که اعتقاد داریم ،اعتبار و شخصیت می بخشیم. قدم به قدم پیش میریم.
خدا همراه و ناظر همیشگی ماست و همواره برای هر مشکلی راه حلی معنوی در دست دارد.
زنده باشی
سلام. با دیدن جمله ای که پر رنگ کرده ام خواستم احساسم رو بیان کنم و شاید به این تاپیک ربطی نداشته باشه.

بله خدا همیشه ناظر اعمال ماست.

خدا ناظر دختر یا پسر جوانی است که در شهرستان مشغول درس خوندنه که چشمش و تنها امیدش به دستای مهربون پدر کارگرشه.

خدا ناظر دختر جوانی است که به همت و غیرت دستای ظریفش، چرخ زندگی خانوادش میچرخه و خرج پدر بیمارش رو میده.

خدا ناظر پسر جوانی است که با غیرت و فداکاریش خرج خواهرهای یتیم و مادر مهربونش رو میده و در آرزوی تهیه جهاز آبرومندی برای خواهرهای جوان و دم بختشه.

قهرمان های واقعی از نظر من این پدر کارگر زحمتکش، این دختر غیور و این پسر فداکار است. من خودم هر سه گروه بالا را دیده ام و می بینم. وقتی اونها رو میبینم ایستادگی و امید برای من تعریف میشه. قدرت میگیرم، امید پیدا میکنم. باعث میشه تمام بیم هایی که از آینده دارم درونم از بین بره.

هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد، خدا یاری مان کند ...
تشکر کننده از I.N.D.E.X: