موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 7th, 2008, 14:45   #50
علي فاركس
Senior Member

علي فاركس's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 1,067 بار در 376 پست
علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)علي فاركس (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
سلام
همه این ها درست. ولی یه نکته بزرگی هست: همه ما باید برای هر نوع تغییری اول اول اول از خودمون شروع کنیم. و هیچ بهانه و توجیهی پذیرفته نیست.
سلام
من قبلا هم گفتم دوستان
اگه خیلی میخواهید کار درست باشید باید همین الان کامپیوترتون رو خاموش کنید. میتونید؟منکه نمیتونم.اگه نمیتونید پس نباید بحثی روش داشته باشیم.
قبلا هم یکبار دیگه نظرمو گفتم.
رفقا هر کاریش کنید یکجای کار مجبور میشید که از راه نادرست استفاده کنید.
ما اینجا تحریم هستیم.
بعدشم اینقدر سنگ اون وریهارو به سینه نزنید اونقدرها که فکر میکنید کاردرست نیستند.
خودم یک بابای مصری رو میشناسم همین الان! نرم افزاری رو که شارژ ماهانه 299دلار داره ک ر ک کرده و 150 دلار داره میفروشه به ملت.نرم افزار آنلاین هم داره کار میکنه و به سرور وصل میشه و روح اون بابا صاحبشم خبر نداره.
مطمئن باشید اونجا اگه قانون کپی رایت نبود اونا همچین بهتر از منو شما عمل نمیکردن.
تئوری ها رو ول کنید
بچسبید به عمل
اگه اهل عمل هستید همین الان سیستمتونو خاموش کنید چون کلی از نرم افزارهاتون ک ر ک شده هست و صاحبش راضی نیست.
اگه نمیتویند اینکارو کنید پس بدونید که واقعا چاره ای ندارید .هر چقدر هم که تلاش کنید باز یک جای کارمون میلنگه.
متاسفم