نمايش پست تنها
قديمي September 9th, 2009, 22:07   #18
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ganji251 نمايش نوشته ها
اشتباه در تایپ
دوستان با عرض معذرت کلمه Administrator صحیح است که البته بعد از تمام شدن زمان ویرایش متوجه شدم و درخواست تغییر را هم به مدیریت دادم ولی ظاهرا تاکنون پست من ویرایش نشده است.
ضمن پوزیش؛ خواهش می کنم در پست های بالا از کلمه درست Administrator استفاده بفرمائید.
------------------------------------
جناب رجبی!
سلام
لطفا همین آلان کامپیوترتان را Log Off کنید و در صفحه‌ای که نام کاربران نشان داده می شود کلیدهای Ctrl+Alt+Delete را بزنید و بعد کلیدها را رها کرده و مجدداً بزنید و نتیجه را ببینید.

جناب اسکا!
سلام
والله! اینو دیگه نمی دونم. شرمنده! البته این یکی دیگه نباید لو بره!!! والا میکروسافت خیلی زیر سؤال می ره.
حالا از شوخی گذشته من راهی برای آن بلد نیستم. کسی بلده پسورد Administrator را بشکنه؟
با احترام - گنجی
با سلام

ظاهرا دوستان علاقه وافری به شکستن پسورد ادمین ویندوز دارن . خب در این مورد هم من راه حلی براتون دارم که میتونید پسورد هر کاربری رو (چه ادمین و چه غیر از اون) پاک کنید و یا تغییر بدین.

این کار با برنامهای که لینکش رو بهتون میدم انجام میشه : برنامه Passware Password Recovery Kit 7.5
این برنامه مجموعه ای از برنامه هایی برای بازیابی پسورد (بیش از 30 نوع فایل و ..) میباشد. برای پسورد های ویندوز این طریقه کار با برنامه است (یک سی دی نصب ویندوز دم دست داشته باشید) :

1) مطابق معمول اول برنامه رو نصب کنید البته روی کا مپیوتر خودتون (همه چی در لینک داده شده هست)
2) بعد از نصب در استارت منو از منوی Passware برنامه windows Key رو انتخاب کنید.
3) در صفحه ای که باز میشه در خط آخر یکی از 3 گزینه CD image , USB Flash Drive ویا Driver floppy رو میتونید انتخاب کنید
4)در صورت انتخاب فلش برنامه از شما مسیر سی دی نصب ویندوز و یک فلش خالی رو درخواست میکنه.(اگعه فلش خالی نباشه اطلاعات روش کامل پاک میشه!)
در صورت انتخاب cd image برنامه باز مسیر سی دی نصب ویندوز و مسیر ذخیره image سی دی رو که میخواد بسازه میپرسه
در صورت انتخاب فلاپی فقط از شما یک فلاپی خالی میخواد. (نکته اینه که اگه فلاپی رو انتخاب کنید موقع بازیابی سی دی ویندوز رو لازم دارین)
5) بعد مطابق معمول Next و ادامه داده میشه تا کار برنامه تموم بشه .
حالا مرحله بازیابی :
اگه image سی دی رو ساختین اونو با یک برنامه رایت سی دی رایت کنید (مثلا Nero). بعد در کامپیوتر مورد نظر با رفتن به بایوس گزینه اول boot رو روی سی دی قرار بدین و کامپیوتر رو با سی دی که رایت کردین بوت کنین. حالا اون برنامه بالا میاد و مسیر های ویندوز هایی که روی سیستمتون نصبه رو نشنون میده (اگه 2 تا ویندوز یا بیشتر داشته باشین در ان واحد فقط پسورد کاربرهای یکی از ویندوزها رو میتونید بردارید). با انتخاب ویندوز مورد نظر لیست تمام یوزرهای اون نشان داده میشه. بعد یوزر رو انتخاب میکنید و بعدش میتونید پسورد جدید بزنید یا کلا پسورد رو بردارین و تمام. دفعه بعد که کامپیوتر بیاد بالا اون یوزرهایی که تغییر دادین تغییرات توشون اعمال شده.

حالا اگه فلش یو اس بی رو انتخاب کرده باشین فقط باید مادربورد سیستم مورد نظر قابلیت بوت شدن از روی فلش داشته باشه و سایر مراحل یکیه.
اگر هم فلاپی باشه بعد از بوت از روی فلاپی اول مسیر سی دی ویندوز رو میخواد وبعد دوباره همون مراحل قبلی.

این هم لینک دانلود برنامه :
PHP Code:
http://ifile.it/t6zs5gf/ 
با آرزوی موفقیت برای همه.
--------------------------------------------------------------
واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند ........ چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند
.........گو ییا باور ندارند روز داوری ................. کین همه قلب و دغل در کار داور میکنند
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از mrm2007: