نمايش پست تنها
قديمي April 29th, 2008, 19:31   #16
saied
Senior Member

saied's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
تشکر از ايشان: 780 بار در 237 پست
saied (سطح 0)
آموزش نصب Ubuntu 8.04 LTS Desktop Edition

0

خوب دوستان رسیدیم به اصل مطلب دوستانی که می خواهند نصب مجازی بکنند فقط کافی هست Start رو فشار بدن و دوستانی هم که به شکل اصلی می خواهند نصب کنند هم که تنضیمات بوت رو روی CD بگزارند و CD سیستم عامل رو داخل سی دی رام

(این هم بگم نصب Ubuntu دو شکل هست اول نوع راحت رو می گویم )

شروع طبق تصاویر عمل کنید

(از اینجا به بعد تصاویر رو از سایت SoftPedia برداشتم چون نوع نصب که خودم کردم به خواطر نسخه که من دانلود کردم از نوع سخت هست از این تصاویر استفاده می کنم )

تو لیست منطقه زمانی تهران رو انتخاب کنید

به همین شکل پیش فرض عمل کنید البطه ایران هم هست تو لیست ولی در ساخت پارتشن ها دوچار مشکل می شوید بعد از اتمام نصب راحت می شود فارسی رو اضافه کرد

این قسمت هم می توانید پارنیشن ها رو تمظیم کنید پیشنهاد من این هست که به شکل پیش فرض بگذارید باشد بعد که با نیازها تون در لینوکس آشنا شدید می توانید در نصب های بعدی هر جور دلتان خواست تنظیم کنید

بچه ها این قسمت رو دقت کنید درست وارد کنید چون دارید یوزنیم و پسورد کامپیوتر رو می دید لینوکس مثل بقیه سیستم عامل ها نیست که یک چیز الکی بدین برید مثلا اسم خودتان که همیشه در یادتان هست رو یوزنیم بدید رومز هم یک چیز به یاد ملندنی ویندوز نیست که هرکی خواست با یک فایل کوچیک اندازه یک فلاپی یوزر و رمز شما رو بپرونه هوا

اینجا هم Ok کنید برود

داره نصب میشه

اتمام نصب دیدید چقدر راحت حالا یک ریست می کند و شما به دنیای لینوکس پا می گذارید

سیستم که بالا آمد از شما UserName , Password می خواد که طبق شکل وارد می کنید

تبریک می گم شما به دنیای زیبای کد باز قدم گذاشتید همه برای شما کار می کنند و شما برای همه

صفحه آشنا
saied آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از saied: