نمايش پست تنها
قديمي November 26th, 2009, 18:06   #131
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله good_boy_1357 نمايش نوشته ها
سلام به LASTNIGHT19 عزیز یه پیشنهاد داشتم . میخواستم ببینم اگه امکان داره همینجا در مورد سهامهایی که شرایط خوبی برای خرید دارن یا سهم هایی که رو به نزول هستند و باید خارج شد ازشون هم بحث بشه که ما از تجربیاتتون استفاده کنیم خیلی خوب میشه و برای کسانی که تاز شروع به خرید وفروش در بورس ایران کردن خیلی کمک میشه و اگه بشه یه سبد خرید تعریف کنیم وسهامها رو برای خرید بررسی کنیم خیلی عالیه بازم ممنون از این که لطف میکنی و اطلاعات مفیدت رو share میکنی.
قدیم ندیم ها که جوانتر بودم و بی تجربه تر، توی بازار ایران خرید و فروش می کردم، به شدت روزنامه ابرار اقتصادی و سایر روزنامه ها رو می خوندم و خیلی فعال بودم، سود هم کردم، ولی چند بار بدجور ضرر کردم، توی شرایطی که ظاهراً همه چیز مناسب خرید یک سهم بود و تمامی شرایط حداقل فاندامنتال اونطور که منابع در دسترس من می گفتند باید قیمت سهم مزبور بالا می رفت، سهم مورد نظر نزول شدید می کرد بعنوان سرمایه گذاری البرز تا 4000 تومان رفته بود، قیمت توی چند روز نصف شد، نصف، توجه کنید نصف، بعد همون نصف هم نصف شد و نصفه بعدی هم نصف شد و نصفه بعدی هم نصف شد و آخرین باری که قیمتش رو دیدم رسیده به 189 تومن، فقط تصور کنید.

حالا اگر می خواهید بفرمائید این گو و این هم میدان.