نمايش پست تنها
قديمي April 14th, 2009, 20:35   #81
bamik
Senior Member

bamik's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 2,704 بار در 537 پست
bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)
خطر

0

اولا: از آن دوست نسبتا محترمی که آی بی فیبو هستند و قصد داشتند یک چرخی تو سیستم من بزنند(هک کردن سیستم من از طریقی یاهو مسنجر) خواهش دارم بی خیال سیستم من بشوند چون آن چیزی که شما دنبالش می گردی تو این سیستم من نیست.

ثانیا :من قصد داشتم صداقت ایشان را بسنجم و پسورد اینوستر یک اکانت را برای مشاهده عملکرد یک اکسپرت در اختیار ایشان قرار دادم (قبلا اکسپرت را از اکانت برداشتم و یک اکسپرت معمولی را در پوشه اکسپرت قرار دادم و فقط نتایج اکسپرت اول باقی مانده بود چون یکی از دوستان قبلا در این باره به من هشدار داده بود که می توانند اکسپرت شما را از طریق پسورد اینوستر بدزدند) ایشان از طریق پسورد کل اکسپرتهای موجود در آن اکانت را دانلود کردند ولی تیرشان به سنگ خورد.

تذکر جدی به ایشان:

چنانچه بار دیگر قصد این کارها را داشته باشید آی دی شما در سرمایه و اسم و فامیلتان را به همه اعلام می کنم.فعلا جهت حفظ آبرو و حرمتتان اسمتان را افشا نکردم تا درس گرفته باشید و دیگر از این خطا ها نکنید(امیدوارم درس گرفته باشید).