نمايش پست تنها
قديمي January 11th, 2007, 22:25   #15
mbinazir
Senior Member

mbinazir's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 945 بار در 235 پست
mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)
0

با سلام به كليه دوستان عزيز

مطلبي به ذهن اين حقير رسيد كه گفتم به عرض دوستان برسانم. فكر ميكنم كه همه دوستان بر اين مطلب اذعان داريم كه، ما در اين سايت براي يك هدف واحد جمع شده‌ ايم. فراموش شدن هدف و درگير شدن در موضوعات جنبي
نه تنها صميميت و جو دوستانه در اين سايت را مورد هدف و تهديد قرار ميدهد بلكه باعث هرز رفتن انرژي، احتمالا از دست دادن دوستاني كه داراي تجربه و پتانسيل بالا هستند و عدم تمركز روي هدف اصلي ميشود. از زمان باز شدن تالار موضوعات آزاد بخوبي ميشد چنين روزي را پيش بيني كرد. من فكر ميكنم براي بيان عقايد و تحليهاي سياسي يا اقتصادي كه جنبه سياسي داشته باشد بايد به دنبال سايتهايي رفت كه چنين امكاني را در اختيار قرار ميدهند.
هر چند همانطور كه حامد آقا نيز عرض كردند تاپيكهايي مثل عكسهاي جالب و اتفاقات جالب حقيقتا خستگي را از تن بدر ميبرد و براي لحظاتي افكار را آزاد مينمايد.(نا گفته نماند كه بطور خصوصي آقا حامد رو نصيحت كردم )
بنا به دلايل فوق به آقا رضاي عزيز مدير محترم سايت پيشنهاد ميكنم كه تاپيك بحث آزاد را همچنان مسدود نگه دارد تا دوستان تمركز روي هدف اصلي را حفظ نمايند.
از مدير محترم سايت نيز سوالي دارم، وقتي يك تاپيك بنام بحث آزاد اجازه باز شدن داده ميشود، فكر نميكنيد مسدود كردن آن با نام تاپيك ((يحث آزاد!!!!)) منافات دارد؟؟؟؟
با آرزوي موفقيت و دعاي خير براي كليه دوستان

آخرین ويرايش توسط mbinazir در January 11th, 2007 و ساعت 22:35
mbinazir آفلاين است